Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

monkia.pv
2. led 2009

tak my uz jsme okoupani,napapani a dokonce uz i spime!Usnula hned jak jsem ji soupla do postylky!Ja uz chci taky aby se plazila!!Ja se tesim na to jak ji budu nahanet po byte! 😀

e.k.t
autor
2. led 2009

u nás se taky chrní

monkia.pv
2. led 2009

no ja jsem umyla i koupelnu a ted jsem na skypu s manzelem!je na druhym konci sveta! ☹

many
2. led 2009

tak já ho teď taky nakojila a slyším ho jak si z ložníce vykládá 😀 se nějak rozkecal 😀

many
2. led 2009

tak povalím za tatinem k bedně 😉 ani nevím co tam dnes dávají ale asi půjdu brzo spát,jsem nějaká znavená 🙂 tak si tu nechte dařit,dobrou noc a sladké sny 🙂
monkia a ty řekni tatinovi ať jede okamžite domů 😉

monkia.pv
2. led 2009

asi po mamince! 😀

many
2. led 2009

tak tak 😀 😀 😀 😀 pa pa

monkia.pv
2. led 2009

ja bych rada rekla at jede domu,ale nekdo musi vydelavat penizky!Prileti nam az kolem19.1.!A to bude doma asi jenom "14" dni!No nic tak vam preji peknou a klidnou noc!

many
2. led 2009

tak jsem zase tu 🙂 Ladík už hajá a tatin čučí na Saharu a mě to nějak neláká,nevím jestli nepůjdu zachvíli spát,trošku to tu prošmejdím a uvidím 😀

many
2. led 2009

tak mi ten čajíček s tím kojením vrtal hlavou tak jsem hledala a hledala a na stránkách kojení jsem si našla,že pokud mateřské mléko pokrývá polovinu denní dávky jídla,tak není potřeba jiných tekutin 🙂 tak mě to uklidnilo,že čaj není asi potřeba 😀 doufám 😀

monkia.pv
2. led 2009

no ja si taky myslim ze neni potreba kdyz se koji!Dokonce mi moje kamaradka ktera ma o 3 tydny starsiho chlapecka(taky ji nechtel pit cajicky-a je na UM) ze ji dr. rikala ze to nevadi ze nepije ze i UM je tekutina tudiz nemusi pit cajik!A ze pry se to casem nauci!Ze to nema resit!

monkia.pv
2. led 2009

no a me se jeste nechce spat,tak jsem zmensila fotky z vanoc a soupla nejaky do albicka! 😉

many
2. led 2009

tak já juknu na fotečky 😉

many
2. led 2009

pěkný fotečky,teda ta dostala taky hodně hraček 🙂 Laďík dostal tatru,nějaký plyšáky a největší radost měl z hrajícího nočníka 😀

many
2. led 2009

sedět ještě neumí ale na něm se držel jak klíště 😀 😀 😀

e.k.t
autor
2. led 2009

no teda těch hraček, asi je ani neužije ne? no Joli dostala dvě mašinky a tak jsem mašinku postoupila jakovnukovi 😀

to bylo radosti, aspoň nebude okupovat Jolinčinu 😉

e.k.t
autor
2. led 2009

no tak Joli si na ten svůj ještě počká 😀 😀

many
2. led 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
a to je jeho první tatrovka 😀 😀 😀 😀 😀

monkia.pv
2. led 2009

jo jo hracek dostala az moc§jsem zvedava jestli si s nima vyhraje!Zatim ji bavijen hrajici klice a telefon!

monkia.pv
2. led 2009

ale nastesti jsou ty hracky od 6 do 36 mesicu,takze pokud ji nebudou bavit ted tak snad treba v tech trech letech!

monkia.pv
2. led 2009

hplky vy jeste nespite???

monkia.pv
2. led 2009

je ten nocnik je super!A uz ho davate na nocnik?

monkia.pv
2. led 2009

jee uz jsem tu sama!Si pokecam! 😀 😀

many
2. led 2009

monkia - ještě ho nedávám,ale až začne pořádně sedět tak to budu jen tak sem tam zkoušet 😀 aby si zvykal,se haluz vyčůra a já budu šťastná jak blecha a on taky,že mu zahraje 😀 😀 😀 jinak ještě nespím,lítám tady po diskuzích,řešíme příkrmy,..... 😀 😀

monkia.pv
2. led 2009

tak dobrou ja uz vypinam PC!

monkia.pv
2. led 2009

aha!Tak pekne res a kdyz prijdete na neco zajimaveho tak dej vedet!Ja si s prikrmama pripadam porad jak blbec!porad se na neco vyptavam a prijde mi ze nic nevim!tak ji proste davam co si myslim ze muze a hotovo!Ale porad nevim jak je to s tim-jestli ji mam davat jen sklenicku treba zeleninu s masem a nebo k tomu jeste uvarit brambory a sklenicku dat na 2x!zatim to tak teda delam!ale nevim!

many
2. led 2009

ty jsi nedostala od paní doktorky tu knížečku do Hami 😉

many
2. led 2009

tam máš přesně postupy a někde na netu jsou i takový stránky postupů,parááádní 😉 no zkusím mrknout ať ti to nemusím vypisovat a ty si to můžeš počíst 😉 jdu hledat 🙂

monkia.pv
2. led 2009

dostala jsem knizecku od hami!Ale tamneni psany jestli se musi vsechno davat s bramborem!Me jde proste o to jestli ji k masu se zeleninou mam davat jeste brambor a nebo nemusim!