Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
19. črc 2011

holky přišly mi poštou meruňky

paolin
19. črc 2011

ahoj holky!
@martinka79 jé Marti, poštou? to bylo nějak express?

anta
19. črc 2011

Tak dítě odpočívá, vypadá unaveně a pořád se mi zdá takovej horkej, je to možný? Pořád přemýšlím, co to může být? Větráme, nelítá a stejně je takovej teplej. 😕 😕 😕

anta
19. črc 2011

Holky, ještě 70 stránek a máme tisícovku 😀 😀 😀 To jsme teda dobrééééé 😀 😀 😀

paolin
19. črc 2011

@anta Jani a teplotu nemá?

anta
19. črc 2011

Snažila jsem se mu ji změřit, ale to bych mu musela ten teploměr strčit do prdky, nedrží a nedrží, potvora 😎 Takže nevím.

martinka79
19. črc 2011

@anta tak snad nebude teplota... jedeme ke makarádce na koupačku.

jjj pošta pšila expres včera sbírané ve znojmě. 🙂
jsou ňmka

anta
19. črc 2011

No dítě se se mnou nechce ani moc bavit, tak nevím, co jsem mu udělala 😅 😅 😅 Ale přemluvila jsem ho, aby si aspoň trošku hrál, protože je jinak takovej flegmatickej 😕

anta
19. črc 2011

Mám dobrou příhodu z natáčení, byli jsme s Honzíkem venku a tak vidím bábu, si říkám "no co, jde mezi autama, bába o berlích", jo a kulový, ona tam normálně čůrala! 😝 😀 😀 😀

paolin
19. črc 2011

@anta Jani, třeba to bude tou změnou počasí. story máte teda fakt dobrý 😀
@martinka79 mmm, to musí být fakt mňamka 🙂

anta
19. črc 2011

@paolin No bába jedna pitomá, vedle má křoví, že by se do něj schoval slon a ona čůrá mezi auta jak prase. Tak jsem to teda okomentovala (to bych nebyla ani já, kdybych byla ticho) slovy :"Panebože" a šla jsem dál 😀 😀 😀

paolin
19. črc 2011

tsss... to jsou mi móresy teda!

paolin
19. črc 2011

Adamovi se pořád nehojí ten prstík 😒 asi ho to i bolí...
jinak mi dnes kamoška řekla, že prý se letos nemají sbírat houby 😨

anta
19. črc 2011

@paolin - chudák, nemá tam zánět, prdelínek? A proč se nemají sbírat houby? 😕

martinka79
19. črc 2011

@paolin Proč? já se na ně chystám???

@anta tedy baba prsatá bych jí taky něco řekla a co ten Honzík??
Pavli a ten prstí nemá tam fakt zánět míšovi se to taky udělalo tenkrát vyřízly čistily a bylo to OK...já mu to zelenila.
dnes volala Nikča je spokojená a nadšená na tobře taks nad bude pořád..
byli jsme s ekoupat bylo to fajn jsem si zaplavala u kamarádky v bazéně.🙂

paolin
19. črc 2011

holky prý kvůli tomu Japonsku. že houby velmi vstřebávají těžké kovy z přírody. ptala jsem se na volišu a kamoška, že prý jo. že letos taky vynechá. tak nevím no. jsem se těšila...né, že bych je jedla, ale ráda je sbírám a Vítek jí.
@martinka79 Marti ten prstík už mu čistili. ale nějak se mu to špatně hojí 😒

anta
19. črc 2011

@paolin - napadlo mě to, že kvůli tomu Japonsku. Nechceš s malým ještě pro jistotu k dr.? To bych se už bála 😨
@martinka79 - no Honzulák se občas na hnátu staví, ale chodit ee, on je trošku asi vyčůránek, ale tak budeme mu ještě chvíli věřit, že ho to bolí 😀 😀 😀

anta
19. črc 2011

@paolin - aha, teď jsem to četla, že mu to čistili, ale stejně bych dr. otravovala, aby se z toho pak nestalo něco horšího ☹

paolin
19. črc 2011

budeme tam muset zítra hned ráno asi zajet ☹ v 9 máme jet na Vysočinu, tak to bude v poklusu. udělala se mu tam nová kůžička, ale je taková hodně červená a ta původní se mu pořád dál a dál loupe. jestli je to normální co já vím... ☹

martinka79
19. črc 2011

@paolin nechala bych skouknout MUDr. jistota je jistota Míšovi to čistili několikrát, Příjemnou rekreaci na vysočině.🙂
Jani kterej chlap není vyčůranej? všichni jsou vychcánci, a simulanti... 😀 tak mu to ještě trp má na to nárok.
JJ taky jsem si říkala kvůli tomu, ale zase když už jsem četla na netu jak lidi sbírají houby.. u nás to jí ne dospělí.. No tak to bycvh asi hebla jen já... Moje sestra už sbírala a jedla uvidím co to s ní udělá... 😀 😀

paolin
19. črc 2011

mně to teda překvapilo s těma houbama. a byla by to fakt škoda..
mázla jsem Adámkovi ten prst framikoinem a uvidíme ráno. on si ho pořád strkal do pusy, asi tam chytl nějakou infekci.

anta
19. črc 2011

@paolin - raději tam fakt k té dr. zaskočte, tý jo 😒 , ať jsem klidná i já 😉
@martinka79 - no aby se ze sestry nestala Japonka 😀 😀 😀 Ale já tomu věřím,že ty houby můžou být chycené, proč ne, že? 😉

anta
19. črc 2011

@paolin - a to je prst u ruky? Já se přiznám, že jsem nějak nezaregistrovala anebo spíš zabudla, co se mu vlastně stalo?

paolin
19. črc 2011

@anta Jani jo jo. prostředníček na pravé ruce. no nejdříve se mu u nehtíku udělala malá zhnisaná bulka, druhý den byla už po celé délce nehtíku a pod něj. tak jsme jeli na chirdu, tam mu to odstřihli, vymáčkli a vydesinfikovali a zafačovali. druhý den jsme jeli na převaz a že OK, nechat za den volné a jen desinfikovat Betadinem ve vodě. zhnisané už to nemá, ale pořád se mu to ne a ne zhojit. stará kůžička se mu loupe a nová je taková podrážděná. nehtík se mu hojil taky, takže to měl zanícené i pod ním. to jsem naštěstí podchytili.
Mirek říkal, že s ním zítra kdyžtak zase zajede na chirdu a já zatím nakoupím a zabalím. upřímě - dělá mi to zle to ježdění po doktorech ☹ 😝

anta
19. črc 2011

@paolin - a jakýho charakteru je ta bulka? Že tak z ničeho nic? No mezi námi děvčaty, já s Honzou nerada teda k zubaři, nesnáším ten pohled, jak se mu v té puse hrabou a on je takový maličký na tom křesle a bezbranný i když hubu používat umí, ale tam nemůže ☹ 😀 😀 😀 😀 Jinak k praktický dobrý, na ortopedii dobrý.

paolin
19. črc 2011

@anta Jani z ničeho nic. Vítkovi se to taky dělávalo. ale malinkatý. myslela jsem, že je to zarostlý nehet, ale nikdy nebyl. nevím no. mně už asi vadí každý doktor 😀 pořád někde lítáme 😝 naštěstí ale ne moc po nemocnicích, to bych už byla šedivá z panů doktorů 😝

martinka79
19. črc 2011

@paolin ono se to někdy stane do ranky se dostane infekce aje to.. znám to z okolí mi naštěstí jen tu zanícenou jizvu po té operaci, ale byl to masakr obden na čištění. já doktory pokud dítěni nic drstického můžu, ale jinak taky nic moc nesu těžce to jak děti trpí. mpje obě dítka zažila určité věci co já sama ne to je utěšujte... ☹
jj khouby jsou pěkné mršky nejen, že je těžko najdete, ale hlavně josu to potovry na všechen sajrajt dobře těm co nesnáší les a houby... mosto hub si spoustu lidí nosí klíště a ty jsou taky pěkně peinfikovaná...
setsa Japonka to by šlo nožku má 22vel. výšku pidi taky a celkově je japonského stylu... tak to jí patrné chtěla se prostěš v ni definitvně přeměnit. 😀

paolin
20. črc 2011

@martinka79 Marti, to je to nejhorší, když dítěti nemůžeš pomoct ☹
Adámek po Framykoinu prstík lepší. takže ta infekce. budeme mazat a uvidíme 🙂

anta
20. črc 2011

Ahoj holčiny, dítě vstávalo před sedmou, byla tady slušná bouřka.
@paolin - tak to je dobře, hurá 🙂

martinka79
20. črc 2011

U NÁS NIC A JINAK KRÁSNÉ RÁNO, HOLKY CHTĚLA JSEM DEBORDELIZOVAT TAKOVÉ TY SEREOETKY, ALE NEMÁM TO KAM DÁT A VYHODIT TO JE PŘECI ŠKODA NE? CHTĚLO BY TO NĚJAKÝ KONTAS CO SI VĚ NĚM JEŠTĚ NĚKDO N+CO NAJDE.
dítě dnes vstávala kolem půl sedmé takže blééé