Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
28. črc 2011

tak asi vyrazím, ještě musím navštívit papírnictví, aby měly berušky u babičky z čeho tvořit 😉

martinka79
28. črc 2011

@e.k.t prima den jdu bazénovat a lenošit s prdelínkem.

paolin
28. črc 2011

@martinka79 Marti, užij si to! já zvládla kosmetiku a za chvíli pofrčíme do práce a na převaz s Adámkem.
copak asi Janička..

martinka79
28. črc 2011

@paolin Taky na ni myslím. Jé kosmetiku tu ybch tak brala a kadeřníka,a le enchám to vše až na srpen.
jinak na adámka budud myslet snad už to bude jne lepší... chudina.
Já dnes se setrou rezervovala na 19-21.8 chatu na Vranově přímo na pláži jedem na takovou akci s vínem a zpěvem a vším... se docela těším bez dětiček..🙂 snad si to užijeme.

anta
28. črc 2011

Tak holčinky, v chování Honzíka prakticky žádná změna, pořád se ke mně chová jak bléééééé, už jsem zoufalá. MM volal dr. kvůli tomu, protože mu to taky vadí a ta se jen prakticky smála a říkala, že to je naprosto normální a že to je tím, že je mm doma a dítě se nějak nedokáže srovnat s tím, že rodina nejsou jen dva (já a Honza), anóbrž tři a tak si vybral jako lepšího tátu a mámu takhle nebetyčně trestá, je mi to hodně nepříjemný a pořád nevím, jak na něj 😒 To není dovolená, to je inferno 😝 Jinak mám krásné přední zoubky, vyblajzla jsem 1200,- Kč 😕 Trochu mě naprdla kámoška moje nej. Domlouvaly jsme se na hospodě nejméně 14 dní na sobotu. No a ona mi napsala, že si můžeme dát sraz v 15 hodin s tím, že v 18 hodin si jí někdo vyzvedne a jede někam na oslavu, tak to se mě vcelku dotklo, abych pravdu řekla, co vy na to? Já jsem jí napsala, že mi to přijde poněkud hloupé, abych jí vyplňovala tři hodiny před nějakou oslavou, že bychom si to neužily, když bychom určitě tak hodinu před jejím odfrčením neustále hlídaly hodinky, takže sezení by bylo dohromady naprd. 😒

paolin
28. črc 2011

@anta Jani, to by mohlo být, co říkala Mudr. přeci jen...Honzík je téměř pořád s tebou a teď je z toho vykolejený..já dovolený nikdy moc nemusela, páč děti z nich byly vždy akorát tak rozhozené a další člen rodiny mi byl v podstatě na obtíž, než jsme si všichni zvykli...
k té kamošce...chápu, že tě to mrzí. vyzní to od ní divně...ale když si chodím sednout s nějakou kamoškou, tak více jak tři hodiny nedáme. je tedy fakt, že všechny máme rodinu, tak se potom spěchá domů a taky se vídáme častěji a chodíme dost navečer.

anta
28. črc 2011

@paolin - to je fakt, kdykoli tedy dvakrát, když měl mm dovču, tak stála pokaždý opravdu za ho-no 😅 😅 😅

anta
28. črc 2011

Ale abych Honzíkovi zcela nekřivdila, tak je zajímavé, že čistit si se mnou zuby chodí bez keců a na noc ho také převlékám já. Dneska, jak jsem si ho nesla v ruce, tak mě tak pevně obejmul a vlepil mi takovýho hubana, že jsem čuměla 😀 😀 😀 Při převlékání taky nedělal žádné scény, tak nevím, jak se tomu říká - vyčůranost? Taky si ode mě nechal vyprávět pohádku před spaním a to nikdy normálně nedělá, pak říká "mámo, chci spát"😅 😅 😅

martinka79
29. črc 2011

ahojky holky, já si dovolenou vždy užívám a každý den, kdy Mm přijde domů a něco podnikne se synátorem sám. ale je pravda, že preferuje maminku na určité činnosti a žádné otočení se u nás nikdy nekonalo.🙂 Jenže u nás jsme oba stejě přísní..😀 tak by měl smolíka.
my zítta odjíždíme na týden pryč.
Jani, k té kámošce je to těžké, taky mě to dost naštve když se něco podobného stane, ale třeba vážně přišlo něco nečekané. 🙂 uvidíš...🙂 jakto sama vyřešíš.

martinka79
29. črc 2011

tedy počasí nic moc sluníčko vítr...a dítě mi tvrdí, že mu není zima... 🙂 musím žehlit po obědě pak půjdu na švestky a vydolovat dvě švestky a večer gril párty a baelní a zítra uvidím svoji holčičku jen jeden dopis napsala potvora.🙂

paolin
29. črc 2011

ahoj holky! já zase jen ve spěchu...ráno jsme dali hurá akci k Mudr, páč Adámkovi se udělali na prstě půchyřky..nakonec to bude snad jen odřenina od obvazu..pak šup ke švadleně, šup do práce, na oběd, nakoupit a honem domů. balím, vařím, odháním kluky 🙂 dnes bychom chtěli jet na Vysočinu, v neděli přejedeme do táboru. buďte tu hodné a za týden pa 😉

anta
29. črc 2011

Ahoj holčinky, dnes jsem tady nebyla, pořád nějaké to lítáníčko a tak. Honza se zklidňuje, neboť jsem se rozhodla, že převezmu domácí žezlo já. Koučovat to tady nebude, ale já jo 😀 😀 😀

martinka79
30. črc 2011

@anta tak držím pěsti.. a opatruj se ten týden.

@paolin Pavli užijte si to... a pak čekáme fotečkyx všechny info ohledně tábora. 😀

e.k.t
autor
30. črc 2011

ahojky z práce, dnes je to ucouraný a vůbec to neodsejpá 😝

anta
30. črc 2011

Ahoj holčinky, tak jsem se sem konečně dostala, od rána jsem makala na Honzíkově povlečení, sehnala jsem zlevněné za 200,- Kč, ale bylo jaksi velké, takže jsem ho ustříhla na půl a sešívala to pak v ruce, no raubírna jak prase, ale zvládla jsem to, chachacha, jsem z toho celá hrbatá, ale radost z toho je velká 😀 😀 😀 Honza občas dostane sprdunk, pořád má pocit, že je ředitel zeměkoule, takže ho musím srovnat, aby nebyl tak drzý 😉

e.k.t
autor
30. črc 2011

Jani prostě jsi naše šikulka

paolin
30. črc 2011

ahoj holky! jen tak kuk z Vysočiny 😉 dnes pořád prší, ale byli jsem na borůvkách a našli parádní praváky. odpo potom koš hub. dělali jsme masičko na grilu, déšť nás nezastaví 😉 hraje se tu dnes každoroční turnaj ve volejbálku a jsem teda ráda, že v té kose a dešti hrát nemusím 😉 😉 mějte prima víkend!

anta
30. črc 2011

@e.k.t - děkuji ti, dělám co můžu, už mi ta jeho ignorance lezla krkem, tak jsem naverbovala tatínka, nechť se připojí k protestu a dítě velmi brzy a rychle pochopilo, že hlavou jaksi zeď neprorazí 😀 😀 😀 Už jsem zase šťastná máma 😉 Dnes jsou mému synovci Vašíkovi dva roky a váž 17,4 kilíček, je to prý pěkný divoch a vzteká se a neposlouchá, no je to s ním v poslední době strašidelný 😎

martinka79
31. črc 2011

zdravím ze Znojemská taky tu prší a občas jezdíme venku na kole máme další dvě nová kola pro prdelína... a večer jsme grilovali. jinak pohoda děti se mají fajne a já také nechám se rozmazlovat, jen nám zavřeli bazén na týden tak zítra směr Rakousko...

anta
1. srp 2011

Ahoj holčinky, tak dítě opět vzhůru od 6 hodin, ani neprudí, je vcelku dost v pohodě, umyl nám i koupelnu 😀 😀 😀 Já si připravuji věci do práce, dneska se tam hodlám stavit, abych se informovala, co mě to vlastně čeká, kde budu sedět atd.

monkia.pv
1. srp 2011

ahoj holky!Jak se vam dari?My se prave vratili z Chorvatska-dala jsem par fotek do albika,tak kuknite!Jinak u nas neni nic noveho!

anta
2. srp 2011

Ahoj holčinky, tak u nás doma je konečně klídek. Dokonce dítě za mnou přišlo a říká "mámo, já tě mám tak ráááád" 😵 😵 😵 Tak jsem mu za odměnu ostříhala nehty na rukách a sám si řekl, že chce i na nohách, tak jsme vzali i ty. MM mu zkoušel stříhat nehet na ruce, no fuj, ten mu to teda upravil 😝 😀 😀

monkia.pv
2. srp 2011

@anta :Jani klidek ti zavidim!U nas je dneska umrceno a to poradne uz z toho chytam pekne nerva!Decko mrci uz od 4hodin od rana!Vubec nevim jak to dneska zvladnu.Mam chut si zarvat!Fakt to ve me pekne vre 😠 .

anta
2. srp 2011

Tak jsem lupla fotky do albíčka 😉
@monkia.pv - Moni, není co závidět, ten klídek přišel až po týdnu, kdy mě Honza nemohl ani vyvstát, ještě teď to není moc růžový, ale naučila jsem se to ignorovat a prdím na něj jak na placatou opuku. Tak co Vaneska, už je to lepší? 😉

anta
2. srp 2011

Holky,máme tady super sousedku, rekonstruuje si byt, včera kráva flákala až do 20,45 hodin! A to jsme jí žádali, jestli by s tím tak kolem té 19,00 hodiny nemohla přestat, no jo, asi jsme moc slušní, protože přitvrdila 😠 😠 😠 Nás jako nezajímá, že má na to firmu, cožpak neví, že by člověk rád měl večer klid? 😠

anta
2. srp 2011

@monkia.pv - tak jsem ti projela albíčko, máš tam pár komentářů, musím zopakovat, že Vaneska je moc krásná, vyloupl se z ní andílek, krásné fotečky 😉 🙂

monkia.pv
2. srp 2011

@anta :Jani andilek?Po dnesnim dni fakt pochybuji!Mam ji plne zuby!Mrceni neustalo!Spis se jeste zhorsilo!A jako jeste si mysli ze si ze me muze delat sluzku-jako ze mi rekla mam zizen dones mi piti,tak jsem ji rekla jako pronim mas rucenky a nozenky podej si ho sama - to piticko nebylo zase tak daleko aby si pro nej nemohla dojit!Mi prijde ze posledi dobou zkousi co vydrrzim a to ve vsem!Fakt mi dneska dava zabrat!Uz at je v posteli!A to jeste chytla rymu,takze taky super!Zitra si pro ni odpoledne ma prijit tchyne,tak musim nabrat nejakou energii!

anta
2. srp 2011

@monkia.pv - jé hele s tou služkou to znám, neboj, to přejde, já, jak Honzovi řekla "máš snad nohy, ne?", tak se mohl řevem pos...t! No pak to pochopil, asi měsíc to trvalo, takže šetři hlasivky 😅 😅 😅

anta
2. srp 2011

@monkia.pv - jo a zkontroluj jí, jestli nemá beďary, tohle je puberta jak vyšitá 😀 😀 😀 . Já si taky kolikrát říkám, čeho se to ještě dožijeme! 😎

monkia.pv
3. srp 2011

@anta : 😀 bedary zatim nema,ale mlati to s ni o sto sest!Dneska uz ale neni tak umrcena jako vcera-tuk,tuk!Kazdou chvili ma prijit ta babicka a ja pak jdu do mesta neco nakoupit a pak ke kamosce na kaficko!preji pekny den!