Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
10. srp 2011

@martinka79 šikulka 🙂

many
10. srp 2011

@e.k.t nevím o co jde, ale držím taky pěstičky 🙂

martinka79
10. srp 2011

@many ahojky , tak to je fajn, že si to užíváš... se mnou se prdelínek taky nudí a stále říká kdo k nám půjde na návštěvu a teď jezdí na kole venku se sousedovic dětma. včera jsme je hlídala já dnes oni...dohlížejí. já dělám kečupek domácí.

martinka79
10. srp 2011

mám taky fotečky z dovolené a jak Míša jezdí na kole. už mu to první bylo malé, ale nechce zkoušt bez koleček. sice to několiktá jel, ale teď machruje s velkým kolem.

e.k.t
autor
10. srp 2011

ahojky jsem zpět, utz dopadl fakt dobře, žlučník čistý, játra čistá a to i bez tuku, slezina zvětšená - to už je trochu horší a slinivka svině je zanícená, usazuje se v ní tuk - což je nenormální, normální je to nejdříve do jater 😝 takže přitvrzujeme s dia dietou a asi se ta mrchas neodbytná začíná rozjíždět, no ještě uvidíme jeslti se stáhne zánět jestli nebude líp ☹

jinak za týden ještě to vyšetření střev a uvidíme, trvale léky nenasazuje, kvůli těm střevům, holt si musím poradit jak umím 😝

No hlavmě že to není nic vážného 😉

many
10. srp 2011

@martinka79 jak bude čásek tak juknu, já dala z dovči na fb 🙂 tady už jsem líná to dávat 😀 Míša je šikulka 🙂 Ladík to jeho furt neušlápne ☹
@e.k.t jojky, to jsou problémy kočeno ☹

e.k.t
autor
10. srp 2011

Míšo v podstatě se pořád táhnou táhnou a do zadku netáhnou - ale co věřím že když nejde o život jde o průjem 😀 😀

martinka79
10. srp 2011

@e.k.t Evi četla jsem a jsem ráda, že aspoň tak... 😉
@many No Míša to taky nějak neuměl a najednou šup a bylo na mylým to jedí už před třetím rdokem a na tom větším sám si řekl, že nechce malý a bylo.... ale chci ho donutit bez koleček a taka si přitvrdím a budu zlá matka čož normálně nějsem 😀 a bude mít po prdelce...
fotečky dodám později a jelikož nemám cosi do Pc a tak až dojede MM. jinak ejdna várka protlaku hotova... sem za to ráda, jelikžo to nejde srovnat s tím kupovaným fujancem.

martinka79
10. srp 2011

venku je zima a já tu kvůli vaření a běhám za Míšou větrám... blééé

paolin
10. srp 2011

@e.k.t Evi žádné extra super zprávy, co? ale aspoň víš, na čem jsi a teď to jen vypracovat k pozitivnímu obrazu 😉
u nás je taky kosa. Adam dnes poo spal a probudil se s total protivnou..v podstatě je celý den nějaký rozbrnkaný. na Vysočině prý prší, tak asi to dorazí k nám..
@many tobě fakt jen závidět 😉

e.k.t
autor
10. srp 2011

ahojky berušky, návštěva právě odjela a bylo to fakt super, za měěsíc se sejdeme zase všichni u nich a přes noc, ale dostavil se mi zrovna jeden z hnusnějších záchvatů, všichni tři teda koukali, 20 minut a bylo skoro dobře, no fujtajblllllll 😝 😝 ale tentokrát to byloí jen ve střevech kolika jakop prase, holt kvůli vyšetření nalačmo a první jídlo po 11té a to čerdstvá houska z pekázny, tož co sa dalo čakať 😝 pivo to jistí, už je mi o mooooc líííp 😉 a zítra den, doufám že bez potíží ☹

e.k.t
autor
10. srp 2011

Pavli to víš, ještě to vyšetření střev taky pěkný fujtajbl, ale abych veděla že je to dobrý, jinak potvrzen syndrom dráždivého střeva s průjmem - no nic holt ladím jídelníček a schválil a pochválil mi ty přípravky z aloem jestě doporučil další tři produkty té firmy a že pokud ty prachy do toho dám, prý určitě nebudu litovat

paolin
10. srp 2011

ségra má taky chronický zánět střeva. ale ona si za to jaksi může sama životosprávou a svoji afektovanou povahou 😉 teď měla ledvinovou koliku a vyndávali jí ledvinový kámen. mamka pak říkala, že pila jen mlíko a nic jiného a dlouhodobě. těžký pak, no.

e.k.t
autor
10. srp 2011

jj Pavli mám dráždivé střevo a vyšetření 18.8. tak uvidím jsem ve stadiu že už je mi fakt jedno co najdou, hlavně a
ť vím co mi vlastně je

martinka79
10. srp 2011

@e.k.t JEJDA to muselo být nepříjemné... ☹ snad už to půjde jen dopředu a bude lépe.

anta
11. srp 2011

Ahojky holčiny 😉 Jé, Evi, ty si teda užíváš ☹ Tak hodně sil 😉

martinka79
11. srp 2011

ahojky holčičky des snad bude trochu lépe... a začne svítit slunce

anta
11. srp 2011

No my byli venku a je tam takový vichr, že dítě zdrhlo domů 😀 😀

martinka79
11. srp 2011

unás taky vichr, ale nakonec jsme vydrželi docela dlouho, ale dítě s matkou nudí stále mi říká. Ty neumíš hrát s autama jako taťaka, ty jńejsi klu a to je pro kluky... a remcá ...🙂 tak jsme mu řekla pojď zalévat kytky a naučit se sám houpat a bylo.... 😉 práve remcá u jídla pár lžiček bramobor a nechce nehcce.. on je tak nesnáší.... snědl jehněčí a štávu, ale brambory...

martinka79
11. srp 2011

nakonec jsme ho dokrmila a šup a bylo vše v něm... a pečema bábovku a pootm půjdme trenovat na kolo azkouším to na něj přes zmrzliny... 🙂

martinka79
11. srp 2011

tak hlásím na kole mu to jde jen já nestačím... dali jsme si pauzu a zmrzlinu a má tu kamaráda... holky jedna taková věc co by jste k ní řekly: sousedovci malej stejně starej jak Mišák si s ním šel jako hrát jeho mamina v naší místní prodejně a tatin tam něco dělá na domě. tak kluk se nudil a že jde a s námi na zmrzlinu, říkám zeptej se... táta byl rád a říká tak pozdravuj mamku a jdeme. v krámě si vemou zmrzlinu a ona ta jeho matka štěpánku co tu děláš,že nejsi s tátou?? a já šel s námi, když jsme šli na zmrzlinu s tátou je nuda...😀 a tak nám pěkně naúčtovala zmrzlinu i za něj a říká štěpánku řekni těte děkuji za zmrzlinu... já jí taky děkuji.... neustále je u nás nakvartýrovanej... a necá se vyrkmovat a když náhodou Míša chce k nim tak ona má tisíce výmluv... akdyž tu byla moje segra tak nám chtěla taky štěpána vrznout, aby jí ho nemusel hlídat její st. syn(15let). nejde mi o ty peníze, ale tak nějak o princip... no potom nemám mít holou prdel... 😀 😠 začínám nový sousedský systém ... nic nikomu.

paolin
11. srp 2011

@martinka79 Marti tak to je drsnej for od té matky. jako abys platila klukovi zmrzku..ta je pěkně zdrzlá 😠
máš pravdu. hezky si hraj na vlastním písečku. páč něco za něco, že 😉

paolin
11. srp 2011

jinak u nás vcelku pozitivní den. Adam u zubařky ne ne ne a pak hezky otevřel papulu, já mám zoubek zase na pár měsíců opravený 😉 u logopedky - světe div se! - začal Vítek říkal R a i Adámek lépe spolupracoval. ke konci oba strašně zlobili.. v práci taky vše vyřízené, ikdyž několik úprav šatečků mě čeká, ale snad to nebude na dlouho 😉

anta
11. srp 2011

@martinka79 - no Marti, mně to přijde jako pěkná drzárna, není to ten jeden asociální harant, kterého neustále vykrmuješ? To je fakt těžký řešit, protože ty děti jsou malé, ale asi bych před tou mámou remcala, ježiš, už zase ho mám krmit a živit? No co z toho mám? Mám dvě děti a krmím tři, achjo a takový ty kecy bych měla taky, vadilo by mi to, tak bych se určitě neudržela 😀 😀 😀
@paolin - no vidíš, možná už klucí dostávají rozum 😵 Tak přece nebudou jen hodní, to by bylo nůďo 😀 😀 😀

paolin
11. srp 2011

@anta Jani asi bylo. ale oni zlobí, co jiné děti jsou hodné a naopak 😀 trochu relaxu pro svoje nervíky bych fakt uvítala 😉

paolin
11. srp 2011

@anta Jani a to u vás? Honzík je klidnější nebo to lumpačení pokračuje?

martinka79
11. srp 2011

@anta Jani neí to je sousedovic kluk co si chodí do fastfoodu a mají kdoví ci s tále remcá.... ona má tři děti 2z prvního manželství a bývalého M. bere u huby a stále si stěžuje a no a s tím novým mladým má toto stvoření. ona je prostě ofrklá jak jetel... si počkám až budou mít její hošani zmrzku nebo půjdu do krámu bez peněz a vemu si to tam... 😀 za ˇštěpána. fakt nejde o desetikorunu, ale jde o princip.
jinak Míša bez koleček super.... jen otáčení a pak to pojede. 😝
@paolin taky šikulové... chválím vás.

paolin
11. srp 2011

@martinka79 Marti teda Míš aje ale šikula! u nás ježdění končí na helmě. Adam ji prostě na hlavu ne a ne a tak má s kolem smůlu 😉

martinka79
11. srp 2011

@paolin no u nás v ulici si helmu dávat enmusí víš toje obytná zona tak jezdí bez helmy a jak jede dál tak šup s ní na hlavu.. to už zná...

anta
11. srp 2011

@paolin - no jak kdy. Včera mi udělal scénu kvůli tomu, že chce tátu a ne mámu a pořád to do mě hustí. Já byla včera dost špatně vyspalá, tak jsem ho zprdla jak blbec, už mě vážně nas-al. Dneska ráno jsem mu řekla, že pokud mu bude smutno, nechť si zaleze do pokoje a pak za mnou může přijít, že ho obejmu a dobrý, tak ani neprudil 😎 Co se helmy týče, tak bez ní by Honza na modrákovi nevylezl, nemá ani mikinu a už huláká "helmu, helmu" 😀 😀 😀