Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
20. zář 2011

@paolin
Teda Pavli tfuj tfuj tfuj to je fakt super, já věřila že ta školka Adíka nakopne 😉

paolin
21. zář 2011

ahoj holky! tady je nějak vylidněno 🙂
my dnes byli objednaní do speciálního pedagogického centra. čekali jsem půl hoďky, načež nám bylo řečeno, že objednaní nejsme! tedy my byli! ale jaksi to někdo zapomněl dát do systému..naštěstí tam zůstala jedna logopedka, tak nás vzala. byla mladá, vystudovaná, ale moc supr 🙂 fakt dobrý pocit 🙂 jukla na Adámka a že je šikovný. takže nejspíš opožděný vývoj řeči nebo expresivní disfázie. na autíka se jí nezdá. jinak jsme se domluvili, že příští rok by mohl Adámek přejít do školky s logo třídou. že teď je na to stejně moc malý. tak supr, kdyby to vyšlo 🙂 pošle mi zprávu i pro školku a domluvila jsem se s ní, že přidá i formulku, že školku moc doporučuje. i ona uznala, že pro Ádu by byla velká škoda, aby do školky nechodil. tak fakt dneska je mi na dušičce lépe 🙂 jinak Adam byl moc šikovný, spolupracoval a i si po chvíli dovoloval 😀

anta
21. zář 2011

Ahoj holčinky, tak máme po směně, já to v práci zvládla a Honzík ve školce taky neplakal. Jen nám dělá starosti s tím, že se třeba v půl pátý ráno vzbudí, vezme si deku a polštář a odstěhuje se do obýváku, že bude spát na sedačce, vůbec nevíme, co s tím, asi bude nejlepší počkat, až to přejde. I učitelka sama říkala, že děti se se školkou vyrovnávají holt po svém, ale že je tam moc šikovný 😉

paolin
21. zář 2011

@anta Jani a tak se práce lepší nebo se to pořád nedá? Honzík je prostě úžasný 🙂 s tou sedačkou to zatím nechte být. nebo třeba jestli nemá špatnou zonu v postýlce..?

anta
21. zář 2011

@paolin - holka, já ti nevím, jakou má ozónu v postýlce 😀 😀 😀 ale už to vidím na přes prdku 😀 😀 😀 Dneska jsem si udělala "radost", vzhledem k mému povolání je nutno psáti na kvalitní klávesnici, ale tu, co mi tam dali, je dost strašná, sloupaná písmenka, taková cvakavá, no hrůza a děs. Tak jsem to vyřešila jednou pro vždy, pořídila jsem si multimediální klávesnici, která je tichá, příjemná a nějaká vymakaná, to se docela těším, jak mi jí tam budou všichni závidtě 😀 😀 😀 Jojo, již jsem se zapracovala, dneska jsem toho zvládla hodně a to mám zkrácenou, oni věděli, proč mi tu zkrácenku dovolili, nechtějí totiž o mě přijít😉 🙂

paolin
21. zář 2011

@anta no šikula největší 🙂

e.k.t
autor
21. zář 2011

Ahojky z noční.

den byl příliš hektický, ráno normoš do školky, domů a na zahrádku, zvládli jsme jakš takš položit všech 70 tvárnic, no trochu vlnobití, ale snad se to poddá 😉

domů MM na masáž a já hodit chrupec před noční.

MM z masáže vyzvedl Joli a potkali jsme se na půl cesty já na vlak a do práce a oni ze školky a že učitelka říkala že si Joli stěžovala po spaní na bolest ouška a že si to drbala a trochu i poranila. no bylo skoro půl páté, takže já honem zavolala na ORL, ještě že ve středu je tam do 17, prý že nejsem matka hysterka, takže počká, zvlášť když na to bude doma mm sám, tak tam teda dorazili 17:20 😝 ale říkala jen koukla že je to na poslední chvíli na píchnutí, že by to stejně prasklo a bylo by to horší, udělala i výtěr dala atb a šupali domů, teda s děsným řevem, ale už je to prý skoro dobré 😉
No mazec 😝

e.k.t
autor
21. zář 2011

Dnes přišly k vytištění vouchery, tak jsem je mm dala skoro 2 měsíce dopředu, bude potřeba objednat volno a termín zarezervovat 😉 😉 prý si mne bere s sebou 😀 😀

paolin
21. zář 2011

@e.k.t šmankote Evi! vy máte teda frkot! chuděra Joli ☹

martinka79
21. zář 2011

ahojky holky, tak já samo nestíhačka... Jsem sama Mm na služebce ve Brně 😀 až do pátku tak to mám na bedrech já. Nikolka ve škole válčí docela primově a nosí jedničky a jak jsme řekli s MM, díky nám... procvičujeme si hlavně Aj tu tedy Mm do ní valí... a je znát je napřed a dostala v jeden den jedniček a úča řekla tedy dobý.-... Míša ve školce jak jinak dobrý, dnes nesmyslná schůzka v MŠ nebo mě přišla... a uvidíme co z toho všechno bude důležité pro nás. 😉
@e.k.t Kamže jedete??? nějak sem to nepostřehla odkaz neuklázal nic konkrétního... 😀 ale přeji a gratuluji vám...

@paolin a je to tu .. nakonec sluníčko vysvitlo a bude u vás hej--- Ada dělá pokroky a všichni to vidí na dobré cestě. jupííííí gratuluji.
@anta Jani i u nás se rýmuje.... a spaní na sedačce sice není nejlepší,a le lepší než někde pod stolem... či ve vaně... už jsem psala co prdelín dělá, takže se nedivím... 😉 v práci to zvládni dobře...
jdu spát musela jsem pracovat a ráno máme poradu do 7:10 sem se omluvila... 😀

martinka79
21. zář 2011

@e.k.t jo a Jolinka achich ach... znám to od Nikolky myslím na berušku a posílám pusiny. 🙂

e.k.t
autor
22. zář 2011

Marti na dvě noci tři dny do penzionu v Českým Krumlově, chceme se podívat po památkách, už o tom básníme delší dobu, tak jsem to zakoupila 😀 mm bude mít v půli listopadu svátek i narozeniny, takže dostal vouchery předem 😉

e.k.t
autor
22. zář 2011

Jinak Joli ráno relativně v pohodě 😉

paolin
22. zář 2011

ahoj holky! dnes jsem byla na logo s oběma dětmi, tak byl fofr. samo se tam oba předváděli neuvěřitelně..hlavně Vítek mi s tím leze na nervy, páč se chová jak..kroutí se, dělá obličeje..a připadá si děsně zajímavě! jsem mu řekla, že se prezentuje jak pako a ne jak šikovný kluk 😝 odpo jsme pak byli venku a tak různě. jinak dle logo je Adam opravdu spíše disfatik než že by měl jen opožděný vývoj řeči. že některé projevy jsou...prostě nestandardní. tak jsem se ještě jednou ptala na možnost auti a tu vyloučila. samo to není 100%, ale kdyby, tak by to bylo jen v některých projevech a to se dá. dnes byl venku moc hodný. vydržel si na hřišti hrát v klidu, žádné poletování..jen pořád chtěl držet za ruku. že by vliv kineziologie? pokoušeli jsme se odblokovat úzkostlivost a je takový vyrovnanější. kdo ví..

e.k.t
autor
22. zář 2011

Pavli samé krásné zprávičky, Joli je lepší z ucha pořád valí bordel, tak jsem dělala výplach vlažným heřmánkem, no fujky. za hodinku dorazí moje mamka na celý prodloužený víkend, bohužel zítra a v neděli máme oba denní, já teda i v sobotu a potom v úterý 😝

paolin
22. zář 2011

@e.k.t Evi chuděra 😒 babi bude hlídat?

anta
22. zář 2011

Ahoj holčinky, dneska jsem se v práci slušně flákala, nebylo co dělat, jedu jak rychlík a jak mám tu novou klávesnici, tak jsem jak pendolíno 😀 😀 😀 Jinak Honza vcelku v pohodě, chtěli jsme jet k babi v sobotu, měla včera 69. narozeniny, ale mám takové silné tůšo, že se na to vyprdneme, její zájem rovná se nula, když jsem jí říkala, že chceme v sobotu přijet, tak to bylo takový nějaký zahučení "hm", na hlase bylo znát, že z nás není jaksi moc odvařená žádné, že je ráda, že Honzu uvidí, jako bychom jí dokonce obtěžovali 😝 😝 . Honza pořád chrchlá, rýma taky nemizí, fakt na pytel. Jo a Valinu vystřídala evidentně Žofka, ať s bábou mluvím kdy mluvím, tak pořád vozí Žofku, hmmmm zajímavý 😝 😝 😝

paolin
22. zář 2011

@anta tak se na ni vy.. a udělejte si pěkný víkend. jinak teda supr babi. hele vem to tak - ségra-Valina můsí být pěkně naserýnkovaná, že babi raději Žofku. ty to máš na háku. a Honzík nemusí být smutný, že by se mu babi přestaval věnovat kvůli jinému vnoučeti 😝

anta
22. zář 2011

@paolin - já ti mám takový dojem, že se jí strašně špatně poslouchá, kterak Honzík zvládá školku jak starej mazák a Valina tam nechodí skoro vůbec. I mm říkal, jak mu zase básnila do telefonu o Valině a Žofce, žádný že je ráda, že přijedeme 😝 Takže se opět vrátila do starých kolejí, Honzu asi fakt ráda nemá, nebo já nevím, co jí provedl ☹ ☹ Tak jí zavoláme, že v sobotu nepřijedeme, že Honza na tom není dvakrát stále nejlíp a že ho nechceme tahat po všech čertech, aby nechytil ještě něco horšího 😔 A že by se mu přestala věnovat - to je hloupost, nikdy se mu nevěnovala - nikdy 😠 😠

paolin
22. zář 2011

@anta já vím. myslela jsem to tak, že takhle je mu líp. že kdyby se ho babi všímala a pak přestala kvůli jinému vnoučeti, nesl by to hůř. Vítek si tím prošel a je to humus. a humus to dítěti vysvětlovat. babi ať si svoje svědomí pořeší sama. vy ji k ničemu nepotřebujete a ona se sebou žije a bude žít.

anta
22. zář 2011

@paolin - to je fakt, dobrovolně volím menší zlo, díky, ty toho máš za sebou taky dost a věřím, že radíš dobře 😵

paolin
22. zář 2011

@anta snad 😀 ale jak říkáš.. ať zvolíš co zvolíš, stejně to bude na... tak raději cestou menšího odporu 😉

paolin
22. zář 2011

jinak básnička luxusní 😀 to jsou témata toto... asi mít zdravý dítě, taky se chlubím, co vše neumí.. 😝

anta
22. zář 2011

@paolin - já ti to řeknu na rovinu, Honza neumí počítat, ale s tím se musí v jeho věku počítat (absolutní rým) 😀 😀 😀 Řeší hovadiny, je vidět, že mají ho-no co na práci, trojčata na ně! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

paolin
22. zář 2011

@anta 😀 😀 Vítek taky umí prd. teda umí se podepsat 😀 a co? je mi to úúúplně jedno! jak jsem psala - je to o prioritách. já měla mateřskou spíše o přežití 😀 ke všemu moje děti jsou...prostě jiné, co si budeme povídat 😀 😉
zakladatelka tématu má kolem sebe zřejmě samé ty "dokonalé" matky 😀

paolin
22. zář 2011

@anta Honzík je šikula šikovná. jak ten se naučí spočítat, tak nám to všem spočítá tak, že se budeme divit 😀
jako takový hlášky, jako má Honzík..to se jen tak nevidí 😉 je maximálně úžasný 😉

anta
22. zář 2011

@paolin - Honzík má hlášky neb je to huba nevymáchaná, to on asi bude po mně 😅 😅 😅 . Jak si ho učitelka chválí, že je takový spisovný a doma je to samá prdel a já nevím co 😅 😅 😅 😅 Jaký, že Vítek umí prd? Umět se podepsat je taky věda 😉 Hlavní je, aby Vašim dětem nechyběla Vaše láska a ta nechybí a to odhodlání ve vás je, aby ji kluci cítili, však oni dobře vědí, že stojíte při nich, jsou to vykukové a mají vás rádi 🙂

paolin
24. zář 2011

ahoj holky! my dnes vyrážíme na Vysočinu. naši potřebují kácet stromy, tak Mirek pomůže a já budu s dětmi. tak si užijte víkend!

martinka79
24. zář 2011

ahoky holky, zdravím po dlouhé odmlce... dítko nachlazené a dokonce mělo teplotu,, ale jinak řádí.. druhé pohoda právě se o mě tu opírá. má tu kamarádku. máme u nás pouť půjdem asi až zítra dojede moje rodinka...
venku krásně.
Jani a pavlije to těžké, ale já nějak žiju tím co mám... a děti toho umí moc.... Vítek lyžuje a nevím co všechno a adámek ten jede jak drak co nastoupil do školy... a Honza to je prostě profík.... 🙂
Evi, Jolanka ať je brzy fitko... a v práci řežij...

anta
25. zář 2011

Ahoj holčinky, tak jsme konečně začali léčit to naše dítě marodný a vypadá to už mnohem lépe, chudák, jsem myslela, že se ukašle fakt k smrti, bylo ho mi ho líto, zítra už ho do školky dám s klidnějším svědomím 😉 Jinak opět od půl páté vzhůru, mám dojem, že je to buď tím nachlazením anebo tím, že ve školce spí bůhví jak dlouho, ale musím říci, že tohleto ranní vstávání mi moc nesedí, ale už si začínám pomalu zvykat 😝 😀 😀 😀