Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
25. lis 2011
e.k.t
autor
25. lis 2011

Tak zletíčka moje tady je miš maš z foťáku, až bude čas ta ještě z mobilu 😉

paolin
25. lis 2011

teda to je fotek 🙂
Adámek vytuhl o půl 7 a ztěžoval si, že má v uších vodu a au au. tak snad nepofrčíme na pohotovost. jinak u nás za tento týden velká úroda! 2x mimi holčička a 1x mimi chlapečk 🙂

anta
25. lis 2011

@e.k.t - to teda koukám na ten zástup foteček, pěkný 😉 🙂
@paolin - ahoj u nás úroda "jen" 2x chlapeček, jeden Štěpánek a druhý Petříček 😉 Dávám sem fotky té bundičky, Honzík je rozený model 🙂

paolin
25. lis 2011

@anta jé Jani, u nás taky jeden Štěpán 😀 včera narozená. jinak Míša a Sabinka 🙂
bundička parádní! supr k těm kalhotám 😵

paolin
25. lis 2011

Adámek dostal ve školce pochvalu. Tento týden plakal jen jednou, jinak se snažil povídat, zpívat a prý je roztomilý 😉 jo to je, když neřve 😉 😉 Včera to na mě zase padlo..četla jsem si prognozy děti s disfázii a děs no..chudák kluk ☹

anta
25. lis 2011

@paolin - úplný vojáček, jen ho poslat do Afghánistánu, no dneska by zasloužil, zase nás vytočil do ruda, chtěl si vynutit na tátovi pumpu na kolo, ale my jsme mu to nedovolili, takže řev, házení věcí na zem, no co budu vyprávět, pomoc 😠 😎

anta
25. lis 2011

@paolin - to je krásný, že byl pochválený, moc to Adámkovi přeji, že si ho chválí a ty jsi silná žena 😉

paolin
25. lis 2011

@anta v takové konkurenci si toho opravdu musíme vážit - každé pochvaly 😀 😉 😉

paolin
25. lis 2011

jdu koukat na Vyprávěj a pak spinkat. zítra frčím na zápas.

e.k.t
autor
26. lis 2011

ahojky, komečně jsme doma. uf uf byl to záhul 😉 ale jinak se výlet podařil

anta
26. lis 2011

Já byla na tom hrobečku mýho táty, má to tam pěkně upravený, byla jsem tam se ségrou, tak jsme spolu zavzpomínaly a odešly jsme s pokojem v duších, akorát mi to nějak nejde do hlavy, že táta odešel nějak brzy, že si myslím, že tady měl ještě nějakou dobu s námi být. Má tam i fotku, na ní jsem nějak nemohla koukat, tak jsem hrobeček trošku otřela, dala jsem svíčičku a kytičku 😔

paolin
26. lis 2011

@anta Jani v tom je život sviňa..lidičky, které by náš svět potřeboval, odcházejí a naopak.. 😔 je mi to líto 😔

anta
26. lis 2011

@paolin - díky jsi hodná 😉

e.k.t
autor
27. lis 2011

tak dnes přeji příjemnou železnou adventní neděli, u nás jsou první vánoční trhy, které plynule přejdou v rozsvěcení vánočního stromu, už se mo těším a Joli taky 😉

martinka79
27. lis 2011

ahojky holky, přeji krásnou adnevntní neděli. my včera měli super vesnickou akci, průvod světýlek hledání pokladu a sotázkami slavnostní rozsvícení stromečku s občertstvením. a večer jsem to zakončila posezením v hospůdce,,, Měli jsme tu návštěvu babi a segru a dětmi dokonce nám přijel kominík dodělat připojení a hurá... topíme v kachláčích.🙂 tedy dnes ne. včera.
Michal slouží... já vyzdobila dům a budu dělat adv, věnec pro Ničku do školy. odpoledne vše nafotím... 🙂
@anta krásná bunda a Honzíkovi sekne. u hrobečku to bylo asi smutné, ale duše potom má lépe...
@e.k.t supr akcička sad jste si odpočinuli
@paolin Jé pochavla supééééééééééér. hele jako prognozy jsou prognozy já mám známý dysfatiky a musím říci jako, že ve škole dobré... nezoufej a nehleď moc dopředu. jen o krok... a uvidíě naknec to bude fajn.

paolin
27. lis 2011

@e.k.t i tobě 🙂
@martinka79 těšíme se na foto 🙂 jinak dopředu jsem přestala hledět 🙂 už nečtu diskuze apod, jen když potřebuji radu nebo abych věděla, co jaké věci obnáší 🙂 diskuze jsou pro mě fakt depresivní 😝

martinka79
27. lis 2011

@paolin naše diskuze ne...🙂 jasná věc ono taky je těžké tyto věci hodnotit. takže hlavu vzhůru úsměv na tváři a hurá se radovat...😀 my jdeme pohádkovat

paolin
27. lis 2011

@martinka79 jasný, tahle naše je pohlazení na dušičce 🙂

e.k.t
autor
27. lis 2011

tak já se překonala a vypucovala jsem 4 okna a polepila je vánočními foliemi dle výběru Joli a po 15 mažeme na náměstí 😉

anta
27. lis 2011

@e.k.t - tak já jsem se překonala a nic jsem nedělala 🙂 🙂 🙂

anta
27. lis 2011

Zítra jdu na to dědické řízení po tátovi, jé to bude asi "příjemný" 😝

martinka79
27. lis 2011

čauky holčičky dítka spí, bolí mě v krku, ale zda je to z kouře z hosody či nachlazení čert ví...🙂 já udělal Nikče ten venec do školy a je hezčí než ten náš.🙂
bych přidala fotky, ale kám šupnout tu kartičku z mobilu...do notasu. víte???

martinka79
27. lis 2011

@anta Janibudem na tebe myslet...

anta
27. lis 2011

Máma si totiž myslí, že jí chceme oškubat, dala mi to najevo v telefonním hovoru, fakt bezva, co si o vlastních dětech myslí. 😝 Já kdybych vyhrála milion, tak jí prostě dám aspoň sto tisíc, aby aspoň chvíli měla klid. Naše Lenička je sice prachatá, ale nepamatuji se, že by mámě po tátově smrti nějak pomohla, jim by jistě pár stotisíců v rodinném rozpočtu díru rozhodně neudělalo 😝

anta
27. lis 2011

@martinka79 - kde máš čtecí kartu na notebooku uloženou? To by se mělo dát vytáhnout a vyměnit za tu kartu z mobilu anebo mobil připoj kabelem a pak to zkopíruj a máš klid 😉

martinka79
27. lis 2011

@anta JO to jsem chtěla, ale víš co nemám kabel MM mi krásně uklidil...

martinka79
27. lis 2011

@anta jj dědictví je sviňa... neboj nakonec to bude dobré

martinka79
27. lis 2011

loučím se pádím s badem potom vyžehlím džíny a tradá do pelelchu.

anta
27. lis 2011

@martinka79 - bude, já vím, protože tuším, že všichni zdědíme velký HO, tak si myslím, že se nikdo aspoň na nikoho zlobit nebude a i kdyby někdo zdědil něco a já nic, tak se rozhodně taky zlobit nebudu, neumím totiž závidět 😀 😀 😀 😉