Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
30. lis 2011

@anta okličku nemyslíš styl alá Plzeň 😀 😀 😀 to by nemělo účinek, který ty chceš... atak nezapomeň podat přihlášku do konce února.

martinka79
30. lis 2011

zítra jedou děti do bazénu,. Míša se nablil bonbony pro všechny\ děti, knihu, aby se nenudily. no uvidíme s jakou přijede

anta
30. lis 2011

@martinka79 - ahoj, to je Míša borec, jestliže nablil bonbony 😀 😀 😀 Ano, na termit ééé termín jsem koukala. Dneska jsem ale kantáre. 😉
Ahoj holčinky moje. Tak ode dneška jsem na OČR kvůli té mandli. To mě ještě stačila vyděsit dr. s tím, že mi to nenapíše, tak jsem se jí na férovku ptala, jestli si ze mě dělá legraci, že taky chodím do práce a tudíž si nemohu doma být, jak se mě zachce 😠 Napsala, napsala 😀 😀 😀 Dnes jsme s Honzíkem pekli linecké cukrovíčko, Honzík super vykrajoval, šlo mu to krásně, jenže najednou odešel a že si jde lehnout na sedačku, což mi bylo divný. Tak jsem si tak nějak bezděky na něj šáhla a fuj, spálila jsem si o něj málem ruku, tak šup teploměr a světe div se, 38,5 😕 😕 😕 Jsem si myslela, že špatně vidím, takže tak hodinu ležel a koukal na pohajdy, no a pak přes spinkáním šup, začal lítat a bylo vidět, že se mu ulevilo, dostal totiž heřmánkový čajíček s citronem a medem, pak jsem ho teda ještě měřila asi po půl hodině po prvním měření a měl 38 stupňů, ale přes spaním dobrý 😉 Byli jsme s Honzíkem v práci a předvedl se tam krásně, ta kolegyně mu říkala, "ahoj lásko", on se jí totiž strašně moc líbí, tak tam spolu kecali a bylo dobře 🙂

martinka79
30. lis 2011

@anta vidíš jak ten náš Míša miluje děti...🙂 nabalil.
jejda nemoc to snad ne. tak pěkně napečte cukroví a užívejte domácí pohody, jdete na Mikuláše???

anta
30. lis 2011

@martinka79 - nechci Honzíka tahat nikam do kolektivu, to by mohl rovnou chodit do školky, víš? Takže se velkému srocení lidí snažím vyhýbat 😀 😀 😀 😀
Mišák je šikulka. Dneska jsem potkala dítě, které vypadá stejně jako tvůj mazlíček uzlíček, ta podoba byla velká 🙂 Jenže pak sundala klukovi čepici a bum, dítě mělo černé vlásky 😀 😀 😀

e.k.t
autor
30. lis 2011

Berušky umírám v práci na noční, hned po 18té noční kontrola a byl tu přes hodinu mazééééc, no naštěstí nešel do šatny, tady mám noťas ale tam nešel, a ani se mi nepodíval nas tlpičky, mám totiž těžce nepovolenou obuv a to pantoflíčky 😀 😀 neshledal závad a já ho oslnila svými znalostmi 😀 😀 😀 takže bez ztráty kytičky.

Jinak obě s Joli máme běhavku 😝

paolin
30. lis 2011

čus bus holky!
@anta Jani taky mě ta Plzeň napadla 😀 jejda jejda, copak Honzík teplotuje? snad je malá virozka!
@martinka79 Míša je teda drak 😀
@e.k.t Evi, taky musíš mít někdy štěstíčko 😉 tak brzy doběhejte!

e.k.t
autor
30. lis 2011

Pavli já jsem v práci na noční, tak mám radost a Joli je u MM rodičů, domluvil ji tam do večera, takže po noční valím na plicní a pak frčím do Pardubek na drápky, skoro po dvou měsících a pořád pěkné. no pak teda domů a posteeel, večer dorazí mazlíčci, tak jim jen uvařím nějakou dobrotu 😉

e.k.t
autor
1. pro 2011

ahojky tak postel až večer, dorazila jsem před chvílí, tak uvařím večeři as padnu až večer

anta
1. pro 2011

Ahoj holčinky moje. Vidíte, ani jsem se dneska sem nedostala, dneska byl teda Honza zase "hodnej", tatin je v hospodě a já asi začínám z tý mandle blbnout do vejšky, takže dvakrát dostal sprdunk, ale ne tedy kvůli mně jako spíš kvůli tomu, že hrozně krámuje, ale neuklízí a mě to teda už zvedá ze židle 😝 😀 😀 😀 Vstával v půl šestý, pak málem hodil ráno hubu z postele, nehodil, chytla jsem ho, ale bohužel se stačil bouchnout do brady o zábranu, tak to byl protivný poprvý a pak tak kolem tý 17.00 hodiny, no vážně, bůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů 😠 😀 😀 😀 Jdu si dát panáka 😀 😀 😀

e.k.t
autor
1. pro 2011

@anta

Jani já si taky dávám s tebou

paolin
1. pro 2011

čauky holky! konečně mám spravenej web! jako 14 dní vůbec nefungoval, jsem se mohla vzteknout 😠 psala jsem 2x firmě, která nám to dělala a výmluv tisíc. nakonec tam zavolal Mirek, který tomu rozumí a sjel je na dvě doby a najednou je chyba na jejich straně 😉 každopádně díky svému chytrému manželovi jsem se dostala na ftp server a upravila částečně patřičný problém a vesele jedeme 😉 jen to musí hoši přeprogramovat, páč to mají blbě 😝
dnes jsem byli na logo a ta se více přiklání, že Adam není autista leda atypický. dle ní došlo k poškození šokem z hospitalizace v roce a krom řeči má Adam narušené i jiné cetrum - je úzkostilivý apod.... jinak tedy upozorňovala, že se mnou Adam pěkně cloume, že je diktátor jak prase a horko těžko se mi ho bude posouvat do patřičných mezí. a že je sociálně a intelektuálně velmi chytrý, jen holt vyčuraný 😉 to já vím, že mě Adam zahnal. ale říkala jsem jí, že v té době jsem absolutně neměla tucha, co se děje. to bych musela mít nastudovanou disfázii a vše co obnáší. kdybych to řešila znovu, samozřejmě už bych to dělala jinak.

paolin
1. pro 2011

@e.k.t Evi šup do postýlky a hezky si odpočiň!
@anta Jani achich ach..přeci jen už mu chybí školka a dnes to počasí..kdy frčítě mandlovat?

anta
1. pro 2011

@e.k.t - tak na zdraví 😀 😀 😀 Mně to ale vážně už vadí, jak Honzík houdá bordel, ale neuklidí po sobě ani nic. Hlavně, když on chce něco, tak honem honem. Zítra jdeme na to předoperační, to jsem celá ráda, ale odpoledne si ho vezme táta a už je nechci oba ani vidět 😀 😀 😀 Ale Honzík mě dneska potěšil, prý chce být pořád s mámou a to jsem si málem plíce vzteky už na něm vykřičela 😝 😀 😀 😀 😀

anta
1. pro 2011

@paolin - takže Adámek je takový náš Honzíček - domácí tyran. Hele, já jsem z Honzy fakt hin, jak nechce poslouchat, bohužel dochází k tomu, že už se neudržím a řvu jak hyena skvrnitá, ale prostě on jinak nereaguje, má mlíčnou pubertu jak vyšitou. Jinak jsem zjistila, že má fousy 😀 😀 😀 Napadlo mě, jestli tu disfázii náhodou Adámek nemá naštudovanou, co? Že s tebou tak vyčůraně cloume 😀 😀 😀 Mandlovat se jde 6.12. 😉

anta
1. pro 2011

@paolin - no to je zajímavý s tou školkou, ale to přeci neznamená, že když chodí do školky, že si se mnou bude vytírat ten svůj zadní otvor, ne? To prostě nejde. Když mu ráno řeknu, že do školky nejde, tak začne naopak radostí skákat, tak já nevím. I jsem se ho ptala, jestli se mu nestýská po školce a on mi řekl, že ne 😅 😅 😅

paolin
1. pro 2011

@anta 😀 Jani já taky ječím jak hysterka..Vítek nějak jinak nereaguje..s tou školkou to má Vítek taky tak. chvíli je hodný, ale pak je vyloženě nevybouřený a chybí mu děti a blbnutí. tak zlobí. někdy si hezky hrají, ale jak se začnou dohadovat..to bych je proliskala oba 😀 teď zrovna jsem je zahnala do postelí na dvě doby a bylo. bez diskuze 😉

anta
1. pro 2011

@paolin - my bychom spolu žít nemohly, panč bychom se asi slušně přeřvávaly, co? 😀 😀 😀 😀 Jéje, já ho fakt zdrbla na tři doby, ale pak mi to je tak líto ☹ Je se mnou po třech měsících doma a takhle prostě zlobí, že je to nesnesitelný 😖

anta
1. pro 2011

@paolin - jo a tatínek ho totiž naučil dobrou věc, o všem spolu diskutují, já už ho mám dávno převlečeného a on s ním ještě diskutuje, o všem a vždy a to je děsný 😝

paolin
1. pro 2011

@anta to já tuhle zdrbla Adámka, páč už jsem byla fakt grogy a ten pak byl tam smutnej.. ☹ bylo mi to strašně líto ☹ kráva jsem!
chichi..Mirek taky s Vítkem diskutoval. časem zjistil, že tím nic nevyřeší, nikam se nedostane 😀 jako někdy s Vítkem taky diskutuju, ale někdy jsem fakt direktivní, páč jinak bych do schytala 2x 😝

paolin
1. pro 2011

herdek, bolí mě zub 😝

martinka79
1. pro 2011

ahojky holčičky, tak moje dítko st. v noci zvracelo a ráno, že asi dobrý barva byla tak, že zkusí jet do školy...Já jí nebránila znáte mě matka pedant... no než stavěl bus na naší zastávce volala honem nebo budu zvracet a šupla jsem jí igelitku a řidč frrrrrrrrr a stál. vylezli jsme a všichni čekali jestli poblije chodník... naštěstí to rozdejchala. tak ji kolegyně odvezla domů a doma 3blila pak nic nejedla a spala. večer sid al rolík trochu coly a tradáá na kutě.l uvidíme...
Jinak Míša na plavču dobré, nejprve říkal, já se asi utopím... a pak dobrý(snad i kápla slza( toto divadlo dělá vždy když tam jdeme.. je to moje trdlo.. jinak dobré.
zítra je tatin doma s Nikčou.. já jdu makat... mám nějaké jednání.

@paolin taky ječím jako šílená matka:-d

@anta to chápu, že ho nehcceš tahat do kolektivu. tak ať jde vše zítra dobře a odpoledne bez chlapů si užij...

@e.k.t Evi, jsi šikula... tak se vyhajej...🙂

martinka79
1. pro 2011

@paolin zub to snad ne...

anta
1. pro 2011

@paolin - jojo s tím smutkem dítěte mi něco povídej, já jsem z toho pak taky přepadlá a samotný se mi chce plakat. Zub? Ajaj 😝 No já měla doktorku a ta odešla jinam a my jsme se spolu domluvily, že si mě jako pacienta vezme s sebou, jenže kde nic tu nic, na internetu nová adresa žádná, zmizela v propadlišti dějin a já najednou zůstala bez mého vědomí bez zubařky, taky gól, nebot je na ní registrovaný i Honzík, ale dobrý, dneska mi mm zajistil novou (už jsem si jí zajistila jednou, ale nějak se neozývala či co 😀 😀 ), tak dobrý je to. MM se taky objednával k zubákovi a zjistil, že ta jeho zubařka taky zmizela, aniž by něco řekla a najednou má mm pana zubaře. Ti doktoři s námi jednají dost blbě 😝

paolin
1. pro 2011

@martinka79 jéé Marti, chudák Nikča ☹
@anta Jani dobrej for s tou zubajdou..většina doktorů jsou...
ten bolavej zoubek je už několik let mrtvolka 😉 vypadá to asi na dáseň. uvidíme 😉

martinka79
1. pro 2011

@paolin tak to vydrž...
@anta no doktoři si někdy vážně dělají co chtějí, ale je dobré, že máte alespoň nějakého...🙂

martinka79
1. pro 2011

holčičky užijte zítřejší den... jdu relaxovat ač mám prac. p. kašlu na ně...🙂

paolin
1. pro 2011

@martinka79 Marti ty taky! já jdu pobalit pár dárečku na vánoce. zítra dopo jdu ke kamošce omrknout novopečené mimi 🙂

e.k.t
autor
1. pro 2011

zatím u nás spinká jen Joli 😀

anta
2. pro 2011

Ahoj holčinky, tak hurá, dítě mám ostříhané, dneska je naštěstí v pohodě, tak je pěkně ostříhaný, krásně držel, úplně prokoukl 🙂 Stříhala jsem ho sama 😉