Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
6. pro 2011

@paolin paVLI, TAK MU NEBUDE ROZUMĚT NO A??? HLAVNÍ BUDE KDYŽ SE ZAPOJÍ... UVIDÍŠ SAMA.
mÍŠA SE DNES V Mš POČŮRAL, někdy před svačinou a říkal paní učitelce: když on byl přilepen na pupíku...😀

paolin
6. pro 2011

@martinka79 Marti pro mě bude úspěch, když vůbec vystoupí s Peťou k recitaci 😀
jo takový přilepený pinďour..to je každodenní zápolení 😀
udělala jsem PF, poslala kluky spinkat a půjdu za chvíli do hajan 🙂

e.k.t
autor
6. pro 2011

Jani super zprávička, tak hlavně aby to doproběho v pohodě 😉

anta
7. pro 2011

Ahoj holčinky, teda nevím, ale mám dojem, že snad Honzík nikde včera nebyl, je to divoch 😀 😀 😀

paolin
7. pro 2011

@anta Jani to je dobře 🙂 aspoň ví, že v poho snáží narkozu 😉
ve školce byl Mikuláš. Adámek to solidně ignoroval, nešel si pro balíček, nenechal se fotit, prostě prý ležel na lavičce a trucoval. co už no...je to holt Adámek.

martinka79
7. pro 2011

@paolin nějaký Mikuláš může prd.... kašle na něj.🙂
my pekli buchty v pecičce a jsou luxusní....🙂 a te´d tam tatin dělá hamburgry.. si ošmákneme s NIkolkou... na noc.

martinka79
7. pro 2011

@anta je dobře, že mu to nic nedělalo a že je v pohodě...🙂

anta
7. pro 2011

No jo, ale nějak nám pořád kašle, tak nevím 😕

anta
7. pro 2011

Mám fotky v albíčku a ještě nějaké přidám 😉

paolin
7. pro 2011

@anta Jani Vítek taky po mandlích soplí a kašle. ale rozdíl je fakt znát. začal i spát se zavřenou pusou. ten kašel bude spíše o průduškách. ale už mu to ty mandle třeba nebudou ještě více komplikovat 🙂

paolin
7. pro 2011

@anta ten diplom je super 😵

anta
7. pro 2011

@paolin - no tak je první den po tom zákroku, tak to tam má nejspíš pořád oteklý, ale na bolest si nestěžuje a to ta rýma to může ty příznaky po trhání mandliček provázet. Diplom se líbí i mně a moc 😀 😀 😀

paolin
7. pro 2011

@anta to je šikula 🙂 mělo by se to brzy zhojit a bude fit 🙂

e.k.t
autor
7. pro 2011

Jani super zprávička. Druhá noční a pak ještě 2 denní a pak neděle a pondělí volno a potom zase rachota. do neděle bez Joli, no stejně bych si ji vůbec neužila když jsem furt v lopotě 😉

paolin
8. pro 2011

ahoj holky! zdravím z práce 🙂 za chvíli valím na oběd a pak pro kluky. zítra je oba nechávám doma, páč kašlou, tak aby mohli jít píští týden na pohádku a besídku a tak 🙂 pak je nechám doma asi až týden před vánocema. tož snad si z nich nehodím mašli 😀

e.k.t
autor
8. pro 2011

Pavli budu držet pěsti

anta
8. pro 2011

Ahoj holčinky, tak Honzík kašel stále stejný, dnes jsme volali na ORL a samozřejmě nám bylo řečeno, že ta nosní mandle s kašlem vůbec nesouvisí, on se chudák ráno vzbudí a chytají ho půlhodinové záchvaty kašleale aspoň dobrá zpráva je, že jsme na alergologii objednaní na 20.12., tedy přišla nám pozvánka. Dneska byl Honzík nějaký divný, je možné, že něco v té nemocnici pochytil, tak uvidíme, co bude 😕

paolin
8. pro 2011

@anta no Jani to jsem ti psala včera, že kašel je o průduškách. ale nosní mandle samozřejmě zhoršuje záněty nosohltanu a hleny potom více dráždí průdušky. takže by to mělo pomoct. byli jste na alergo s těma průduškama?

anta
8. pro 2011

@paolin - nebyli jsme na alergo s těmi průduškami, jsme pozvaní na 20.12., já vím, že jsi mi to písala, taky jsem se o tobě před mm pěkně zmínila 😀 😀 😉 No jen aby neměl nějaké bronchiální astma, já tím taky pěkně trpěla jako malá, takže fuj 😝 😝 No spíš sama nevím, co jsem ani neměla jako malá za nemoci, jo vííím vlastně, určitě jsem neměla horečku omladnic a syfilis 😀 😀 😀 😀 😀

martinka79
8. pro 2011

@anta tak a ť alergo dopadne dobře...🙂 u nás tedy zlepšení velké u obou dětí, Míša sice rýmy má, ale není to tak děsné a spí taky se zavřenou pusou a celkově vše mnohem lepší... NIkča hlavně na ty uši.
my máme příští týden besídku...🙂

paolin
8. pro 2011

@anta 😀 😀
no já jsem totiž u Vítka řešila to stejné. ty kašle. ještě tu sliznici může mít nateklou, než se zhojí, tak ho to může dráždit. jinak na to astma jsem se taky ptala, páč Adam chrchle furt. Mudr říkala, že u tak malého dítěte to astma být nemůže, ale pokud se to nebude hlídat a léčit, tak to v něj může přejít. co já vím..zase kamoška říkala, že dceři ve 3 letech našli nález 😒 to alergo je za chvíli, tak pak budou výsledky a zase budeš o něco moudřejší 🙂 hlavně, ať už to chrmlání přejde, viď?

anta
8. pro 2011

@martinka79 - ahojky, díky 😉 Jako jaké zlepšení máš na mysli? Jako po vytrhnutí mandličky? A snad nám na alergo řeknou, co a jak, protože pak už bychom nevěděli, na koho se obrátit pomalu, i dr. už mi přijde vcelku bezradná 😖

anta
8. pro 2011

@paolin - díky za info😉 Ať to přejde nebo se mi dítě ukašle, je mi ho hrozně líto, bez nadsázky kašle 4 měsíce v kuse 😒

paolin
8. pro 2011

@anta 😒
Vítek je po mandli taky lepší na uši. a s rýmou. pro změnu teda začal více kašlat. Adam kašle, co se narodil. většinou začne v září a zkončí v dubnu. míval do toho tedy hodně rýmy a pak ouška, ale letos lepší. musím s nimi zase začít chodit do solné jeskyně a taky moře mu hodně pomáhá.

anta
8. pro 2011

@paolin - jsou s těma harantama starosti, viď? Příští středu jdu do práce a vystřídá mě manžel 😉

martinka79
8. pro 2011

@anta prostě po zákroku neměl dlouhou dobu rýmy a te´d rýmuje jen málo. NIkolka je vcelku pořád bez rým... kašel u nás moc nebýval... takže toto nemáme za problém..☹
krk je uričtě oteklý a celkově podrážděný zduřený..

paolin
8. pro 2011

holky, musím rozhodnout, zda Adama dát do logo školky. zároveň bych dala Vítka do školy, která je přidružená. jednou dle respektovat a být respektován (na Adama to dle mého moc neplatí 😀) ale zase přijetí bez úplatků neexistuje a muselo by být za obě děti...a přes rok se tam taky hodně platí.. tak nevím, zda nechat Adama v současné školce v rámci integrace nebo ho dát do logo, kde mají svojí Mudr, ale všichni tam hatla patla mluví. a tím pádem dát Vítka do školy, která je blíž, ale zase prý hodně šikana jsem slyšela..prostě klasika základka, že buď dítě má dobrého učitele nebo tam zapadne do průměru a nikdo se dítěti až tak individuálně nevěnuje 😒

paolin
8. pro 2011

@martinka79 Marti co myslíš...?

martinka79
8. pro 2011

@paolin no těžko raditi já jsem pro logo školky pokud mají a fungují tak jak mají... ale školu volím opatrně sama jsem udělalachybu. důležité je jít s nějakým kamarádem a samo kde učitelé jsouš trní a hodní ale samo spravedlivý. holka těžko raditi, když to u vsá moc neznám...☹

paolin
8. pro 2011

@martinka79 no to já taky nevím. on se ten institut může jevit dobře a pak to stojí za..a naopak 😒 jako abych dostala Adama do té logo školky, tak bych musela dát 8tisíc v obálce..jinak ho nevemou. a to stejné by bylo nejspíš s Vítkem...a na to prostě nemám ☹ dost se bojím, že Adam přestane mít motivaci mezi dětmi, které taky nemluví. on je hodně cílevědomý a přijde mi, že teď mu to prospívá. těžko říct. ani naše logo mi na to neodpověděla..ke Krejčířové jdeme až v březnu a to je pozdě. zápisy do škol jsou v lednu, takže to musím rozhodnout dřív, než zápisy do školek..