• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Tak kamínka kuk. Můžete se pokochat, přijdou zítra na devátou ráno, tak se na ně těším :slight_smile:
27. pro 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jani, tedy to bylo něco... tě lituji.... no jsem ráda, že to nebyslo nic závratného a žádná komplikace nepřišla.... kamínka sjou krásná snad je to nerez co nenechá čmouhance...:slight_smile:
te´d se hezky uzdrav a bude určitě lépe. jdu koukat na tvoje albíčko....:slight_smile:
my doma děláme právě přestavbu pokojíku a pracovky...:slight_smile:
27. pro 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta jani krásné...
27. pro 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
udělala jsme si albíčko...
27. pro 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno holčičky, jdeme s M9šou stavět lego.... držte nám pěsti. jinak dnes vstával v 5hoidn chvilku si hrál v pokojíku, potom hajal s maminkou a nakonec s nídal s tátou a vrátil se do pelechu na pohádky... :slight_smile:
28. pro 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
e.k.t vše nej nej..... užij si den a v tom životě samé radosti a splněná přání, a´t se vyplní to nejtajnější....:slight_smile:
28. pro 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky!
Jani, supr, že jsi doma! to jsou zážitky tedy.. Sporák vypadá supr!
Marti pěkné dárečky :slight_smile:
Evi, ty si užij volno :slight_smile: KRÁSNÉ NAROZENINY PŘEJEME! mimochodem - nejsem, že jsem zazdila Adámkův svátek, ale i tvůj, že... :pensive:

Prošla jsem nové fotky a moc chválím :dizzy_face:
28. pro 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak tatin je v práci a Vítka si na přespání vzala babi. doufám, že si to užívá :slight_smile: Adámek je protivný a mně je nějak blivno. jestli není blivno i jemu. uvidíme. odpo mám masáž, tak snad se tam nějak dokodrcám a zádička mi opraví :wink:
28. pro 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin krásné dopoledne tři sestavy postavené... pokračuji s posledními dvěmi....
28. pro 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@anta

Jani to má být jako apríl? co si to v těch nemocnicích jako dovolují? je mi z nich opět zle :angry:

Jo a přes to že jsem nepekla a sladké nemlsala nevím jak ale mám 4 kila nahoře :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jsem celá nějaká oteklá, chjo chjo, co se zase chystá? :angry:
28. pro 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martinka79
děkuji za přání

@paolin
Pavli to nevadí, už jsem si zvykla :grinning: :grinning: on je frmol tak to udělá z mozečku frrr :wink:
28. pro 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t jejda snad se nic nechystá, holky moc si za vás všechny přeji do nového roku hodně zdraví pro vás a vaše rodiny...:slight_smile:
28. pro 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hih před chvílí jsem dostala od šéfové dárek, další směnu - 31 den, takže mám den 30 a 31 a mezi tím má mm noc 30/31 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. pro 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 - ahojky, Honzík dnes také strašil od 5 hodin. :grinning: :grinning: Teď chrápe :wink:
@e.k.t - Evičk, také se omlouvám, že jsem zazdila tvůj svátek, jsem dacan, tak se nezlob. Jinak - My máme narozeniny a máme přání jediný, štěstí, zdraví, štěstí, zdraví hlavně to zdraví. Všechno nejlepší k narozeninkám, Ty holko naše zlatá, máme tě tady všechny moc rády :dizzy_face: Jinak s tou nemocnicí si srandu nedělám, ještě jak ta sestra na mě vylítla, tak jsem jí řekla, ať mi laskavě nenadává :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a kamna máme doma, to byla hurá akce :slight_smile: :slight_smile:
28. pro 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jdeme ven kolobrndit...
28. pro 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta super co dobrého na nich uvařít,, halooo akce jsou nejlepší
28. pro 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani za přání děkuji.

Teda to chování je fakt síla :stuck_out_tongue_closed_eyes: co oni si dovolují to je děs :angry:
28. pro 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
den nám utekl... stačili jsme všechno co jsme chtěli.... a koukáme na pohádku a vidím to na brzkou koupačku a hurá do hajan.
28. pro 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mně je furt blbě. Vítek byl pozván babi do kina, tak jsem šla s Adámkem koupit lístky a ten chtěl jít rhozně taky. tak OK, šel taky a státou :slight_smile: vydržel celý film, až jsem se divila :slight_smile:
28. pro 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tak my včera pěkně oslavili dobrou večeří a doma čekala dokonce i kytička - to se nestává často. rodina mm to opět totálně neřešila, nu což, hlavně nedej bůh abych zapomněla já - to by bylo uražených vzducholodí :grinning: :grinning: :grinning:
29. pro 2011 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t Evi, rodičové jedni znám to....
@paolin Jaké bylo kino a co promítali???? Náš míša teď miluje zachraňte Wiliho.... :slight_smile:
29. pro 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak krásné ráno dopoledne, vstávání kolem půl šesté, ale v postýlce jsme byli až do 8hod....Dnes odpoeldne jedem s prdelínkem za kamarádkou a snad tam bude mít partačku na hraní.... jinak mi volala NIkolka, je na soustředění, mobil si zapla až po kontaktování trenera, holky jak mě bolelo srdce... přitom jsme oba s Mm štastní, že se tam nenudí a je spokojená... ovšem jak nám nenapsala tak nám bylo oboum dost ouzko... nakonec MM psal trenerovi nevydržel... já neměla naštěstí na něj číslo...
jsem to, ale šílená matka co, když volá a pláče mám těžké srdce a když nezavolá tak vidím katastrofu a srdce mě bolí..... znáte mě. :cry: :grinning:
29. pro 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 Marti Kocoura v botách ve 3D. já tam nebyla, není mi pořád well.
Marti to je přeci normální, že máš strach...nejsi žádná šílená matka :wink:
@e.k.t Evi, to je fakt radost toto..ignoranti jedni!
29. pro 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý turnaj v hokeji...
29. pro 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
stálo to určitě za to...:slight_smile: vy se vylež ať jsi na nový rok fit
29. pro 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj z práce holčiny :wink:
29. pro 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta jejda ahoj holka...
29. pro 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta ahoj Jani, šupajdila jsi do práce? a jak ti je?
29. pro 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčičky kleklo nám auto......... naštěstí kousek od domova.
29. pro 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ovšem ani jeden opravář nebere mobil.... pomoc.
29. pro 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek