Drobečci z třetího trimestru

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😃 😃 😃
anta
27. pro 2011
Tak kamínka kuk. Můžete se pokochat, přijdou zítra na devátou ráno, tak se na ně těším 🙂
martinka79
27. pro 2011
Jani, tedy to bylo něco... tě lituji.... no jsem ráda, že to nebyslo nic závratného a žádná komplikace nepřišla.... kamínka sjou krásná snad je to nerez co nenechá čmouhance...🙂
te´d se hezky uzdrav a bude určitě lépe. jdu koukat na tvoje albíčko....🙂
my doma děláme právě přestavbu pokojíku a pracovky...🙂
martinka79
27. pro 2011
@anta jani krásné...
martinka79
27. pro 2011
udělala jsme si albíčko...
martinka79
28. pro 2011
krásné ráno holčičky, jdeme s M9šou stavět lego.... držte nám pěsti. jinak dnes vstával v 5hoidn chvilku si hrál v pokojíku, potom hajal s maminkou a nakonec s nídal s tátou a vrátil se do pelechu na pohádky... 🙂
martinka79
28. pro 2011
e.k.t vše nej nej..... užij si den a v tom životě samé radosti a splněná přání, a´t se vyplní to nejtajnější....🙂
paolin
28. pro 2011
ahoj holky!
Jani, supr, že jsi doma! to jsou zážitky tedy.. Sporák vypadá supr!
Marti pěkné dárečky 🙂
Evi, ty si užij volno 🙂 KRÁSNÉ NAROZENINY PŘEJEME! mimochodem - nejsem, že jsem zazdila Adámkův svátek, ale i tvůj, že... |-|

Prošla jsem nové fotky a moc chválím x-)
paolin
28. pro 2011
jinak tatin je v práci a Vítka si na přespání vzala babi. doufám, že si to užívá 🙂 Adámek je protivný a mně je nějak blivno. jestli není blivno i jemu. uvidíme. odpo mám masáž, tak snad se tam nějak dokodrcám a zádička mi opraví 😉
martinka79
28. pro 2011
@paolin krásné dopoledne tři sestavy postavené... pokračuji s posledními dvěmi....
e.k.tautor
28. pro 2011
@anta

Jani to má být jako apríl? co si to v těch nemocnicích jako dovolují? je mi z nich opět zle ]-(

Jo a přes to že jsem nepekla a sladké nemlsala nevím jak ale mám 4 kila nahoře :-p :-p a jsem celá nějaká oteklá, chjo chjo, co se zase chystá? ]-(
e.k.tautor
28. pro 2011
@martinka79
děkuji za přání

@paolin
Pavli to nevadí, už jsem si zvykla 😃 😃 on je frmol tak to udělá z mozečku frrr 😉
martinka79
28. pro 2011
@e.k.t jejda snad se nic nechystá, holky moc si za vás všechny přeji do nového roku hodně zdraví pro vás a vaše rodiny...🙂
e.k.tautor
28. pro 2011
hih před chvílí jsem dostala od šéfové dárek, další směnu - 31 den, takže mám den 30 a 31 a mezi tím má mm noc 30/31 :-p
anta
28. pro 2011
@martinka79 - ahojky, Honzík dnes také strašil od 5 hodin. 😃 😃 Teď chrápe 😉
@e.k.t - Evičk, také se omlouvám, že jsem zazdila tvůj svátek, jsem dacan, tak se nezlob. Jinak - My máme narozeniny a máme přání jediný, štěstí, zdraví, štěstí, zdraví hlavně to zdraví. Všechno nejlepší k narozeninkám, Ty holko naše zlatá, máme tě tady všechny moc rády x-) Jinak s tou nemocnicí si srandu nedělám, ještě jak ta sestra na mě vylítla, tak jsem jí řekla, ať mi laskavě nenadává :-p
Jo a kamna máme doma, to byla hurá akce 🙂 🙂
martinka79
28. pro 2011
jdeme ven kolobrndit...
martinka79
28. pro 2011
@anta super co dobrého na nich uvařít,, halooo akce jsou nejlepší
e.k.tautor
28. pro 2011
Jani za přání děkuji.

Teda to chování je fakt síla :-p co oni si dovolují to je děs ]-(
martinka79
28. pro 2011
den nám utekl... stačili jsme všechno co jsme chtěli.... a koukáme na pohádku a vidím to na brzkou koupačku a hurá do hajan.
paolin
28. pro 2011
tak mně je furt blbě. Vítek byl pozván babi do kina, tak jsem šla s Adámkem koupit lístky a ten chtěl jít rhozně taky. tak OK, šel taky a státou 🙂 vydržel celý film, až jsem se divila 🙂
e.k.tautor
29. pro 2011
Tak my včera pěkně oslavili dobrou večeří a doma čekala dokonce i kytička - to se nestává často. rodina mm to opět totálně neřešila, nu což, hlavně nedej bůh abych zapomněla já - to by bylo uražených vzducholodí 😃 😃 😃
martinka79
29. pro 2011
@e.k.t Evi, rodičové jedni znám to....
@paolin Jaké bylo kino a co promítali???? Náš míša teď miluje zachraňte Wiliho.... 🙂
martinka79
29. pro 2011
jinak krásné ráno dopoledne, vstávání kolem půl šesté, ale v postýlce jsme byli až do 8hod....Dnes odpoeldne jedem s prdelínkem za kamarádkou a snad tam bude mít partačku na hraní.... jinak mi volala NIkolka, je na soustředění, mobil si zapla až po kontaktování trenera, holky jak mě bolelo srdce... přitom jsme oba s Mm štastní, že se tam nenudí a je spokojená... ovšem jak nám nenapsala tak nám bylo oboum dost ouzko... nakonec MM psal trenerovi nevydržel... já neměla naštěstí na něj číslo...
jsem to, ale šílená matka co, když volá a pláče mám těžké srdce a když nezavolá tak vidím katastrofu a srdce mě bolí..... znáte mě. 😢 😃
paolin
29. pro 2011
@martinka79 Marti Kocoura v botách ve 3D. já tam nebyla, není mi pořád well.
Marti to je přeci normální, že máš strach...nejsi žádná šílená matka 😉
@e.k.t Evi, to je fakt radost toto..ignoranti jedni!
martinka79
29. pro 2011
malý turnaj v hokeji...
martinka79
29. pro 2011
stálo to určitě za to...🙂 vy se vylež ať jsi na nový rok fit
anta
29. pro 2011
Ahoj z práce holčiny 😉
martinka79
29. pro 2011
@anta jejda ahoj holka...
paolin
29. pro 2011
@anta ahoj Jani, šupajdila jsi do práce? a jak ti je?
martinka79
29. pro 2011
holčičky kleklo nám auto......... naštěstí kousek od domova.
martinka79
29. pro 2011
ovšem ani jeden opravář nebere mobil.... pomoc.