• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

DVD do auta. Odkud? Za kolik? Jak se instaluje?

19. července 2009 
Ahoj, náš prcek nesnáší cesty autem. přemýšlím o koupi DVD, doufám, že bude koukat na Krtečka a cesta bude víc v pohodě. Máte někdo zkušenosti? Odkud máte, za kolik, jak se instaluje? Osvědčilo se vám? Díky
18. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hakanka...ja to mela taky doporuceny, pry to zabira...

El je abnormalne blbe v aute, budeme zkouset tuhle alternativu...
18. črc 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Doufám, že to taky zabere, Tomovi není špatně, ale nesnáší omezení pohybu a při delší cestě se vzteká.
19. črc 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Tak my jsme si letos DVD přenosný přehrávač koupili, ještě jsme nevyzkoušeli, ale určitě se bude hodně hodit! Použijem to na delších cestách na dovolené a tak. Dají se pořídit za cenu kolem 2 tisíc a samozřejmě i mnohem víc. Jestli to zabere na Tvé dítě, to záleží, jestli je zvyklý se koukat na TV a vydrží u toho. Náš syn teda jo, samozřejmě nesedí jen u TV, ale vím, že jsou i děti, které u TV nevydrží ani 10 minut. Syn hodně sleduje děj, povídáme si, o čem ta pohádka je, není to jen takové sledování pohybujících se obrázků :slight_smile: Krtečkem jsme začínali, má ho moc rád dodneška, ale teď už má i spoustu jiných favoritů :sweat_smile: Jo a jde to zavěsit na sedadlo, které má dítě před sebou a k tomu je i dálkový ovladač pro nás :sunglasses:
19. črc 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
měli jsme na cestu do Chorvatska před 14ti dny, ale moc to nezabralo. tak 10-15 minut, a když si povídáme co kde je a kdo co dělá, tak to pak to malou přestalo bavit a vytahujem knížku. je to ale asi tím, že ji to neba ani doma, koukne na jednu pohádku 5min ráno a další 5min před spaním večer a tím je u nás TV hotová.

ale kamarádky holčička 2,5 roku v pohodě cestou vydrží hoďku sledovat toma a jerryho, takže záleží vážně na dítěti.
19. črc 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lepší je přenosný - za málo peněz
pak jsou jedno nebo dvouslotové
často se tahají z Číny kvůli malý ceně
:grinning:
19. črc 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek