Ekonomické stavby, máte zkušenost?

kariii
17. čer 2016

Zdravím 🙂 chtěla bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s realizací baráčku s ES?

lenbenn
17. čer 2016

@kariii Osobní zkusenost nemam, ale jednou jsem nad nimi take uvažovala. Dost jsem si o nich našla a zjistila a jsou to jen podvodníci. Když si přečtete ty jejich zazracne podmínky atd....je to az podezrele jednoduche. Mají na krku několik trestních oznámení. ES opravdu ne 😉

kariii
autor
17. čer 2016

@lenbenn právě, taky si říkam, že kdyby to bylo tak jednoduché, tak už bydlí každý ve svém... Názory jsem našla opravdu tak 70 % negativní a 30 pozitivní, jen že jsme na to narazily

lenbenn
17. čer 2016

@kariii Docela by me zajímali ty pozitivní 😄 Ale ne, ja bych si to nelajzla.

kariii
autor
17. čer 2016

@lenbenn četla jsem třeba, že lidi už bydlí q jsou spokojený, tak nevím 😀 ale taky se mi to právě moc nezdá, proto ne zajímalo, jestli má někdo třeba dobré zkušenosti

lenbenn
17. čer 2016

@kariii Ja si myslim, ze ti co spokojene bydli, meli napr. hodne vysoky zaklad...ale nevim vid

kariii
autor
17. čer 2016

@lenbenn to jsme si taky říkaly, ze daly beztak nějakou vetší částku

lith
17. čer 2016

Nemam primou zkusenost ale jsem z oboru a uprimne ti rikam poohlednete se jinde. Byvaji velmi caste reklamace ktere neuznavaji, kvalita materialuma provedeni take nic moc.

martiina_k
18. čer 2016

To mě překvapuje, mě se ta jejich strategie, že mají řešení pro různé vrsty obyvatel moc líbí. A baráčky mají krásné. Ale nejsem z oboru a je pravda, že žádné recence jsem na ně nečetla. Zatím ještě neplánujeme stavět (to je v horizontu dejme tomu za pět let), tak si ráda počtu zkušenosti...

kariii
autor
18. čer 2016

@martiina_k mě se právě také strašně líbí, kdyby to bylo tak jak píšou, tak by to bylo super... Každopádně mi už asi měsíc máme domluvenou schůzku, nemáme v planu nic podepisovat, jen jsme zvědavý co nám řeknou a hlavně mě spíš zajímaly zkušenosti lidí

martiina_k
18. čer 2016

@kariii taky bych si s nima dala schůzku, přece jenom to píšou všude, že to je možné. Tak pak napiš, co vám řekli, jak by to vypadalo... ono jestli to nebude jako s bankama, když jsme chtěli půjčit, tak nejdřív všechny banky, že není problém, tak nám dali úrokové sazby apod. rozhodli jsme se pro nejlepší a pak obcházeli jednu a druhou a třetí a ve všech nakonec vycouvali a řekli, že vlastně nic...

kariii
autor
18. čer 2016

@martiina_k určitě napisu, jdeme 29 teho... Pravě všude naslibuji a pak je vše jinak. Tak uvidíme co nám řeknou 🙂

antin
26. bře 2019

Dejte si na ně pozor,syn měl stavět na našem pozemku a v konečné fázi přišel o dost peněz a stavět se nebude.Hlavně nic nepodepisujte předem!!!