• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Elektronická cigareta Optima. Uvítám recenze

22. září 2010
Zdravím dámy :slight_smile: Chystám se pořídit tuhle věcičku ve formě E-cigárka pořídit mému drahému. Poprosila bych o zkušenosti atd.
Uvítám všechny recenze krom Nick elektronické cigarety které jsou prý šmejd. Díky :wink:
Ps: Poprosila bych aby neinformované maminky šetřily kritikou.
22. zář 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poopoo chtela jsme to poridit Mm kdyz prestaval kourit a narovinu mi rekl ze jsou to vyhozene penize ze to je na hovno :sweat_smile:
nevim, rozdil ja nepoznam, nikdy jsem nekourila.. :sweat_smile:
22. zář 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beruska2x Nojo :slight_smile: Něco podobného jsem slyšela i od té mé drahé polovičky. Jenže on trpí moc na průdušky, trápí se vykašláváním každý ráno.. :unamused: Naštěstí držím kasu já.. a tak bud si vezme tuto variantu nebo prostě žádný cash na cigarety... a tak je rozhodnuto. Lze s tím skončit i přes tohle brko.. prý snižovaním obsahu nikotinu v kapslích. No co bych neudělala abych mu to trochu usnadnila že? :slight_smile:
22. zář 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poopoo hele hlavni je aby chtel sam, kvuli sobe, MM dokouril po novem roce krabicku a od te doby nekouri, akorat na dovcu si koupil takove ty slabe doutnicky v plechove krabicce jinak nic...
jen chce kupovat Haslerky :wink: jinak ja uprimne na to neverim, stejne jako na naplasti nikot. ( MM to pry jednou zkousel ale taky efekt 0) a pripravky a hubnuti :wink:
podle me je to jen o penezich :sweat_smile:
22. zář 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poopoo taky zalezi kolik kouri, jak dlouho, nekomu to nejde utnout najednou nebo s nim nevydrzis :wink:
22. zář 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kouří od třinácti... takže zhruba 15 let, a to 2 krabičky denně... psychická závislost je u manžela hodně viditelná:/..prostě nonstop v té pazouře něco musí mít a závislost na nikotinu o tom ani nemluvně. :frowning2:
22. zář 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poopoo hm tak to uz je hodne, to uz bych se poradila s Dr, to MM tolik nikdy nekouril :sweat_smile: to budete mit asi tezky, ale kvuli zdravi to je nutne, to ho k tomu dozen :wink: ale jemne drzim palce...
22. zář 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek