Extr. nízké hodnoty biochemie-dopadlo těhotenství dobře?

svatbataz
7. únor 2015

Jedná se mi hlavně o hodnoty PAPPA a free HCG. Ultrazvuk vypadá naprosto v pořádku ale hodnoty biochemie jsou obě opravdu extrémně nízké. Což bud znamená vadu (to zjistime po víkendu) nebo riziko potratu, nedonosenosti, preeklampsie a prostě hodně rizikového těhotenství... Pokud vám to něco připomíná,jak jste dopadly, skončiloto ddobře? (To pro me znamena v tuhle chvili porod alespoň po 30.tydnu)

romantika
7. únor 2015

ja mela velice nizke papp, téměř zadne. umelci na desátou, ani po milionech utz nepoznali ze se mi nedovyvinula dobře placenta. U porodu kvůli krvaceni se ukazalo, ze byla mala a ještě spatne osazene pupecni snury. Takze se prcek narodil v terminu ale o mesic maly. Ale všechno dohnal. Spravne by se v tomto pripade mělo pristupovat k porodu v 36tydnu vyvolanim. Jo a ještě jsem ho vlastne rodila na sucho, proste hlidat hlidat a halekat. Ale mela jsem jen to velice nizke papp - coz je placentarni hormon. Ja jsem si zaplatila prenascan. Na utz se také nikdy nic neukazalo jen se tomu říká IUGR - intra uterine growth restriction ci tak nejak, ze dite proste roste malo, protože není dostatecne vyzivovano. Vyziva jde do zivotne důležitých organu a zaostava ten rust. ale hcg mam pocit jsem mela fajn. A nenabrali ti tu krev hodne dřív? Nebo nekrvácela si ci spinila, to dela taky paseku.Ja dnesni medicine nerozumim, volali mi v nejakem tom 12tem ze to je na potrat, silene nervy a o nic neslo. Ale aby poznali ze něco není v poradku, to uz maj problém se zamyslet. Preji pevne nervy, kdo si tim projde vi co je to za silenost.