• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Focení těhulek v Praze nebo okolí. Znáte někoho?

12. září 2012 
Ahoj holky,
nemáte některá tip na dobrý a levný fotoatelier/fotografku/fotografa v Praze a okolí, který by mi nafotil břicho? Chtěla bych takový ty klasický těhu fotky......
Jak pátrám po netu, tak jsou všichni nehorázně drahý :frowning2:
30. lis 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
30. lis 2009 ve 21:53 • hypo
autor
hypo, dík za tip, mrknu na odkaz...
máš moc hezký fotečky :slight_smile:
1. pro 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. pro 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo: I já děkuju za tip, myslím, že jsem se právě rozhodla, kde se nechat vyfotit :slight_smile:
4. pro 2009 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemam zkusenosti s niky jinym tak nemuzu srovnavat ale pani moc mila, pokud mate sami napad tak se prizpusobi jinak ma sve napady, sebou muzete prinest vecicky na obleceni nebo jine drobnustky :slight_smile: ja tam byla asi 1,5h s tim ze me i malovala at nejsem flekata :slight_smile:))))
4. pro 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo: mooc pěknéé fotky:slight_smile:
4. pro 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo: Jenom 1,5 hodiny? Já se občas focení věnuju, teda jen amatérsky, a většinou je jenom to líčení a úprava vlasů na hodinu...
4. pro 2009 v 19:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hledám nějakou fotografku v Královéhradeckém kraji na těhu fotečky.. nevíte o někom???
28. dub 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
6. čer 2010 ve 23:05 • hexenpo
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
6. čer 2010 ve 23:05 • hexenpo
nemáte někdo tip na hezké těhu focení? díííky
12. zář 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy". Důvod: “Pokud zde chceš prezentovat svoji firmu, podívej se na naši nabídku PRO”
13. zář 2012 ve 22:14 • kleae
Tvůj příspěvek