Fotografka Žemličková Lucka - vlastní zkušenost

nnora
13. črc 2013

NEGATIVNÍ HODNOCENÍ PANÍ FOTOGRAFKY:
Nerada, ale bohužel ....... musím zde napsat všem potenciálním zájemců naše osobní zkušenosti s paní fotografkou.
1. Termín číslo jedna zrušen hodinu a půl před stanovenou dobou emailem - důvod - elektřina - světla v ateliéru.
2. Termín číslo dva - zrušen smskou - dítě A úraz (daným institutem nepotvrzen).
3. Termín číslo tři - zrušen - dítě B nemocné...atd.
4. Termín číslo čtyři - ok, v daný čas paní fotografka nezvedá telefon ani nereaguje na smsky. V budově ve Vyškově Brněnská ul. v 1.patře nejsou označeny žádné dveře jejím firemním štítkem. Zůstává pouze označená schránka. Když se ptáme, dovídáme se, že tam občas bývala/bývá ...... od dvou lidí se chtě nechtě dovídáme osobní zkušenost - negativní.

Skore - 2x účes od kadeřnice, 2x manžel půlden dovolené, 4x žehlení a příprava věcí a motivace dětí , 1x cesta 2x35 km, fotky 0.

Je mi PODIVENÍM, JAK MŮŽE TAKOVÁ UMĚLKYNĚ FUNGOVAT A VYDĚLÁVAT.

NAJDEME JINÉ SLUŽBY, ALE SRDEČNĚ JE MI LÍTO NOVOMANŽELŮ, POKUD SI JE VEZME "DO RUKOU" JAKO "RUKOJMÍ" V JEJICH DEN D PANÍ LUCKA ŽEMLIČKOVÁ.

CO VY ????

84sarinka84
6. led 2015

Zdravím všechny,

přidávám se k této negativní zkušenosti.
1. termín zrušen pár hodin před sjednaným termínem - dítě mělo úraz..
2. termín proběhl v pořádku, focení bylo OK. (sleva 10%).

Zaplacena záloha bez dokladu, doklad byl zaslán, až na vyžádání. (neprofesionální chování).

Slíbené fotografie k náhledu měly být zhotové přes víkend, bez omluvy fotografie nezaslány. Urgovala jsem přes sms, protože tel. nezvedela. Údajně vše již zaslala.

Takto se to táhlo 2 měsíce. Stále tvrdila, že ji nefunguje e-mail a že fotografie, již poslala. Slíbila k náhledu 2 upravené fotografie, opět zaslány až po urgenci.

Fotografie zaslány pár dnů před štědrým dnem a samotné focení probíhalo 15.10.2014.

Vše se s touto fotografkou strašně táhlo, kdybychom neměli zaplacenou zálohu, vše by jsme zabalili a vykašlali se na fotky.

Příště bych zvolila určitě jinou fotografku. Přeji pevné nervy s touto fotografkou.

prdlinka
12. led 2015

Hezký den,
musim reagovat na predchozi prispevky. Moje zkusenosti s pani fotografkou Lucii Žemličkovou jsou zcela odlišné než předchozí příspěvky.
Každý máme svůj pohled na věc, ale za nás s manželem musím říci, že jsme byli naprosto spokojení.
Paní Lucie je profesionálka, má krásné prostory, spoustu rekvizit a focení s ní bylo velmi uvolněné.
Termín byl dohodnut dopředu a také dodržen, místo focení bylo upřesněno a vysvětleno, kde se atelier nachazi. Byla jsem měsíc před porodem (02/2014), pro mne tedy velmi náročné obdobi, a i přes tento fakt jsem si focení užila. Byli jsme na tolik spokojení, že jsme se k ní vrátili a focení zopakovali již s naším drobečkem. Bohužel jsme měli zdravotní problémy a tak jsme focení museli z naší strany zrušit.
Paní Lucie nám ochotně nabídla jiné termíny, ve kterých se focení i uskutečnilo. ( 05/2014). Další focení probehlo 12/2014. Vše probíhalo naprosto standardně, focení, náhledy, výběr i dodání fotografii.

Před odchodem na mateřskou jsem často musela spolupracovat s řadou profesionálních fotografů a mohu tak posoudit kvality paní Lucie Žemličkové a paní Lucie patří mezi ty, za které bych se nestyděla a vřele ji doporučila jinym...

misicka455
13. led 2015

Tak já s Luckou žádný problém neměla. Termín vyšel hned první, focení bylo super. Fotky krásné.

isski
23. bře 2015

Dobrý podvečer, s paní fotografkou bohužel také dobrou zkušenost nemáme, i přesto že jsme se na focení velmi těšili ☹
První termín byl paní fotografkou zrušen z důvodu nemoci, druhý termín jsme bohužel museli zrušit my z důvodu nemoci syna a na třetí termín jsme dorazili dle domluvy, vyfešákování a čekali jsme před dveřmi ateliéru a stále čekali, a to téměř 40 minut, dokud náš rok a půl starý syn nezačal plakat 😒 po celou dobu čekání jsem se snažila paní fotografce dovolat a také jsem ji zaslala SMSku, ale telefon nezvedala (cca 20 neúspěšných hovorů) a na SMS nereagovala. Pořád však doufám, že se od paní fotografky dočkáme alespoň nějaké omluvy, když už ne vysvětlení, i když zklamaný výraz dcery a uplakané oči syna jsou neomluvitelné...

isski
13. dub 2015

@isski Chtěla bych poopravit svůj minulý příspěvek. Následující den se nám p. Žemličková omluvila a vysvětlila důvody proč se na focení nedostavila, následně jsme se domluvili na náhradním termínu. Paní fotografka byla tak velmi hodná a nabídla nám termín v sobotu, aby již manžel nemusel dřív z práce a jako svou omluvu nám nabídla fotoobraz 🙂 Samotné focení proběhlo v naprostém pořádku , paní fotografka byla velmi milá, trpělivá a profesionální. Na fotečky se už moc těšíme 😀