Máte zkušenosti s fotografkou Lucií Maršíkovou?

Máte některá zkušenosti s focením v těhotenství/novorozených miminek u fotografky Lucie Maršíkové z Prahy? Děkuji za příspěvky 😉
luckar
27. srp 2011
Máme a jenom a jenom pozitivní x-) x-) x-) ...pokud budeš chtít, tak se podívej ke mně do blogu. Mám tam focení malé a pokud bys chtěla vidět těhotenské, tak si u mě zažádej o přátelství...to mám jenom pro přátele. Na Lucku jsme narazili náhodou a už jsme u ní byly 3x 😃 a máme spolu domluvené další focení. Sedli jsme si i lidsky a prostě přístupem.
kata79
20. zář 2011
Lucka znam osobne, je to moc prijemny clovek a skvela fotografka 🙂
palomitacheca
19. črc 2012
Tak můžu přidat novou zkušenost. U Lucky jsme byli teď v úterý 17.7.2012 hlavně kvůli těhotenským a rodinným fotkám a byli jsme strašně moc spokojení! Dnes mi dorazily náhledy fotek, ze kterých bylo těžké vybrat 15 nejlepších. Nakonec jich máme vybraných 20 a už se moc těším, až budou upravené a vytištěné. I když i bez úprav vypadají dokonale 🙂 Navíc se nám líbil její útulný ateliér a profesionální přístup. S naším synem to neměla chvílemi zrovna jednoduché, byl protivný a nechtěl spolupracovat, ale i tak to zvládla na jedničku 🙂 Určitě jsme u ní nebyli naposled.
kluziste
21. říj 2013
Ahoj, taky se v prosinci chystám na focení k Lucii Maršíkové - chtěla bych překvapit manžílka pěknými těhotenskými akty, něco decentního a vkusného, máte někdo zkušenost?

Začni psát odpověď...

Odešli