Fotosoutěž Modrého Koníka. Vítězná fotografie se stane úvodní fotkou na facebooku, přidáš se?

isoldaeva
22. kvě 2013

Vyhlašujeme další kolo fotosoutěže, o nejoblíbenější fotografii našich dětí, která bude v záhlaví facebookové stránky Modrého koníka.

Již několikrát jsme pro vás vytvořili tuto soutěž, můžeme to již považovat za naši tradici.

Upřesněná pravidla soutěže:
Fotografie s námětem dětí můžete vkládat do této diskuze do 5.6.2013. Fotky, které budou splňovat pravidla se poté zveřejní na facebooku, kde bude probíhat hlasování v podobě přidávání lajků. Která fotka bude mít nejvíce lajků nasbíraných po dobu jednoho týdne, automaticky vyhrává a použije se jako úvodní fotka facebooku Koníka.
Fotografie mají zobrazovat děti, v jakémkoliv momentu, hravé, papající, na procházce, v náručí, spinkavé či smějící. Záleží na Tvé kreativitě.
Je o všem důležité, aby fotky byly kvalitní, nerozmazené a našířku. Autorem fotek by jsi měl/a být ty nebo Tvá rodina a v případě, že je fotka zhotovena profesionálním fotografem, tak musíš vlastnit jeho souhlas o zveřejnění dané fotky v naší soutěži a případné její umístění jako úvodní obrázek facebooku MK.

Vložením fotografie do této diskuze dáváš souhlas, že fotku můžeme zvařejnit na facebooku v soutěži a pokud vyhraje i souhlas, že může být použita jako úvodní obrázek (v případě, že autor je profesionální fotograf, tak jeho souhlas).

weweruschka
22. kvě 2013

Náš Lubošek 🙂

aneta0707
22. kvě 2013

Naše Gábinka a Karolínka

speedygon
23. kvě 2013

Naše Lenička: v porodnici, po příchodu domů, první dny...

anina32
23. kvě 2013

Petříček zpívá🙂 a jde na karneval za čertíka🙂

jancovka86
25. kvě 2013

Epic 🙂

ivulla
31. kvě 2013

🙂