Gel lak, stojí to za to?

hanivasi
7. srp 2014

ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda jste již některá zkusila gel lak na nehty. Teď je v reklamně v DM. Vydrží to dýl nebo se to klasicky po dvou dnech začne loupat, tak jako každý lak? koukala jsem v tom DM a stojí to 299, což není zrovna málo, tak se radši ptám. A taky tam jsou nějaké tři různé vrstvy (3 laky) - je to opravdu nutné natírat třema různýma vrstvama? ...to je pak klasika gelové nehty. Já potřebuji najít nějaký opravdu kvalitní lak. Nebaví mě každý 3.den přelakovávat nehty...

magdalenax
23. srp 2015

Ahoj, já mám nezapékací, od Essence a jsem velice spokojená, akorát to odlakovávání je horší.... 😀

candiska
10. bře 2017

@magdalenax tak zrovna ty gel laky od essence používám taky a pro mě katastrofa že vydrží jen 3 dny, pořídila sem i base a top coat a ten spodní tedy podpoří to sloupnutí v celku jinak výdrž vubec a vrchní je vzhledově jako gel- pevný a krásně lesklý ale jinak teda stejně mi to vydrží na nehtech tak 3 dny a pak to musí dolu protože tady odlouplé támhle odřené.. teď sem si objednala vodolepky na aliexpressu a super krásný, jen přemýšlím jak na to aby mi to vydrželo dýl, 2x sem umyla nádobí v rukavicích, jeden den sem to odložila a pak sem se do toho pustila bez rukavic a šlo to dolu :( to bylo tedy jen ta vodolepka a topík bez spoďáku.. teď přemýšlím o gelech pod a nad vodolepky protože mám naobjednané sady adohromady tak 600ks 😍😝❤

abigael
10. črc 2017

ja mam gel lak hansen a led lambu alle potom sa mi zlupalo neviem kde robim chybu alle v dm chvalia ale asi treba poriadny pilnik a zmatnit nechet