• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gelové nehty od Vietnamců. Máte zkušenosti?

28. srpna 2016 
Já také přidávám svou zkušenost. U Vietnamců jsem byla dvakrát. Poprvé, když studio bylo u nás otevřené a podruhé, když jsem šla na doplnění gelu. A můžu říct, že už nikdy více. Já jsem se raději rozhodla pro modeláž nehtů z pohodlí svého domova. Já si kupuji produkty na rajnehtu a jsem s kvalitou velmi spokojena. Myslím, že při modeláži nehtů doma jste strůjcem svého času.
11. lis 2013 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Neférovou reklamu na našich stránkách nepodporujeme.”
20. dub 2014 v 11:41 • habanka08
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Neférovou reklamu na našich stránkách nepodporujeme.”
24. dub 2014 v 15:26 • honeysabca
25. dub 2014 ve 14:17 • habanka08
8. kvě 2014 ve 22:47 • honeysabca
13. kvě 2014 v 15:36 • habanka08
17. kvě 2014 ve 14:01 • honeysabca
24. kvě 2014 v 11:18 • habanka08
6. čer 2014 v 10:51 • honeysabca
10. čer 2014 v 17:02 • habanka08
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
23. čer 2014 v 09:52 • rita13
26. čer 2014 v 00:01 • honeysabca
14. črc 2014 v 16:20 • habanka08
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem". Poznámka admina: “ne”
23. črc 2014 v 16:36 • honeysabca
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
24. črc 2014 v 16:25 • rita13
Ahoj, které z těchto gelových nehtů se Vám líbí nejvíc? http://www.jerk.cz/gelove-nehty-fotogalerie-2014/
3. srp 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsou nejlepší chodím už pět let k vietnamcum umí to rychle a dobře krásně a vydrží :slight_smile:
4. bře 2015 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky poradte, mam gelovky (nebo akryl? Vlastne ted ani nevim, protoze jsem netusila, ze jsou dva druhy) z EuroNails od Vietnsmcu, ale potrebovala bych si odlakovat nehty na nohou. Neposkodi mi odlakovac i ty umele na rukach? Diky
16. čer 2015 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamilka007 ne, na gelovky můžeš dávat lak a zase odlakovávat. nevadí to.
16. čer 2015 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, mám s nimi zkušenosti..záleží na jaké natrefíš :slight_smile: Já osobně jsem se rozhodla si je dělat sama, zainvestovat do výbavy trochu a dělat si je podle svých představ. :slight_smile: Ve výsledku to je lepší :slight_smile:
30. lis 2015 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elenkaa11 A výbavu doporučuji od charisma plus, jen ať nenatrefíš..já si ji kupovala na vícekrát, než jsem narazila na kvalitní
30. lis 2015 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jaká je cca prvotní investice do věcí na dělání gelovek doma? diky :slight_smile:
22. črc 2016 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka8686 ahoj :slight_smile: je to hrozně ruznorodé..já mám třeba zakladni sadu z http://www.galerienehtu.cz/5-sada-na-gelove-nehty a jsem maximálne spokojena :slight_smile:
25. črc 2016 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám zkušenosti letité a žádné problémy nemám,ani jsem neslyšela,že by někdo měl. :dizzy_face:
30. črc 2016 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, máte nějaký tip, kde nakupovat vychytávečky na domácí dělání nehtíků :slight_smile:? různé zdobení atd....děkuji :slight_smile:
25. srp 2016 ve 22:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@puntina souhlas, vždy paráda.Chodí i spousta Němců. :dizzy_face:
26. srp 2016 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka8686 ahojky, záleží podle toho kolik si koupíš laků, třpytek, razítek a podobných vychytávek a jak kvalitní..ale ten uplny zaklad tak cca 3 000 si myslim :slight_smile:
28. srp 2016 v 19:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezikwww a máš tip kde nakoupit lampu atd?
28. srp 2016 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek