Gelové nehty od Vietnamců. Máte zkušenosti?

sowelo26
9. srp 2009

Ahoj. Moc ráda bych si nechala udělat gelové nehtíky. Přemýšlela jsem, že bych si je nechala udělat u vietnamců v Euro nails. Nemáte, prosím, někdo zkušenost jak to tam chodí, zda to dělají dobře atd.? Moc dík předem

michaelabrazdilova
11. lis 2013

Já také přidávám svou zkušenost. U Vietnamců jsem byla dvakrát. Poprvé, když studio bylo u nás otevřené a podruhé, když jsem šla na doplnění gelu. A můžu říct, že už nikdy více. Já jsem se raději rozhodla pro modeláž nehtů z pohodlí svého domova. Já si kupuji produkty na rajnehtu a jsem s kvalitou velmi spokojena. Myslím, že při modeláži nehtů doma jste strůjcem svého času.

habanka08
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
honeysabca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
habanka08
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
honeysabca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
habanka08
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
honeysabca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
habanka08
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
honeysabca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
habanka08
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rita13
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
honeysabca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
habanka08
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
honeysabca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rita13
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nelly5
3. srp 2014

Ahoj, které z těchto gelových nehtů se Vám líbí nejvíc? http://www.jerk.cz/gelove-nehty-fotogalerie-2014/

puntina
4. bře 2015

Jsou nejlepší chodím už pět let k vietnamcum umí to rychle a dobře krásně a vydrží 🙂

kamilka007
16. čer 2015

Holky poradte, mam gelovky (nebo akryl? Vlastne ted ani nevim, protoze jsem netusila, ze jsou dva druhy) z EuroNails od Vietnsmcu, ale potrebovala bych si odlakovat nehty na nohou. Neposkodi mi odlakovac i ty umele na rukach? Diky

berenika39
16. čer 2015

@kamilka007 ne, na gelovky můžeš dávat lak a zase odlakovávat. nevadí to.

elenkaa11
30. lis 2015

Ahoj, mám s nimi zkušenosti..záleží na jaké natrefíš 🙂 Já osobně jsem se rozhodla si je dělat sama, zainvestovat do výbavy trochu a dělat si je podle svých představ. 🙂 Ve výsledku to je lepší 🙂

elenkaa11
30. lis 2015

@elenkaa11 A výbavu doporučuji od charisma plus, jen ať nenatrefíš..já si ji kupovala na vícekrát, než jsem narazila na kvalitní

martinka8686
22. črc 2016

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jaká je cca prvotní investice do věcí na dělání gelovek doma? diky 🙂

fanny24
25. črc 2016

@martinka8686 ahoj 🙂 je to hrozně ruznorodé..já mám třeba zakladni sadu z http://www.galerienehtu.cz/5-sada-na-gelove-nehty a jsem maximálne spokojena 🙂

hejsa
30. črc 2016

Mám zkušenosti letité a žádné problémy nemám,ani jsem neslyšela,že by někdo měl. 😵

terezikwww
25. srp 2016

ahoj holky, máte nějaký tip, kde nakupovat vychytávečky na domácí dělání nehtíků 🙂? různé zdobení atd....děkuji 🙂

hejsa
26. srp 2016

@puntina souhlas, vždy paráda.Chodí i spousta Němců. 😵

terezikwww
28. srp 2016

@martinka8686 ahojky, záleží podle toho kolik si koupíš laků, třpytek, razítek a podobných vychytávek a jak kvalitní..ale ten uplny zaklad tak cca 3 000 si myslim 🙂

fanny24
28. srp 2016

@terezikwww a máš tip kde nakoupit lampu atd?

anickajahudka
26. zář 2017

Mohu řict že už k nim nechodím. Obzvlášt po tomhle článku, kde se to porovnává http://www.esmina.cz/express-vs-klasicka-manikura/

ivankarich
13. říj 2017

Já jsem u nich byla jednou a ty nehty mi vůbec nevydržely :( Pak jsem se na to už vykašlala a nenosím je vůbec