Hledám maminku na spolubydlení v Praze

adidinka
4. zář 2015

Ahoj, hledám maminku s dítětem na spolubydlení v Praze. Stěhuji se od partnera a nechci bydlet sama. Představuji si 3+1, nejlépe Praha 2,3,4, ale není podmínkou. Cenově tak 7000 pro každou maminku. Navzájem si vypomůžeme a nebude to tak těžké🙂 Synovi je rok

adric
2. bře 2018

@misulka91
Ahoj, tak když budeme tři, můžu se podívat po nějakém domečku k pronájmu. Ale nevím zda když dáme každá 6000 něco seženeme. Kdyby každá 8000-10000kč, tak už se něco sehnat dá. Když budeme tři, potřebujeme tři pokoje, pro každou jeden a kuchyň s obývacím pokojem si myslím.

misulka91
19. bře 2018

@adric
Ja bohužel, nemuzu dat vic. 😞 Hledám zaroven i u nas nejaky byt ale kde nic tu nic.Ja mam zrovna male miminko takze ty vydaje jsou trosku vetsi (asi znas 😉😉)

sanysek9
Autor odpověď smazal
Zobraz
lenka055
Autor odpověď smazal
Zobraz
jana027
18. čer 2018

Ahoj holky jsem maminka s dvěma dětmi 3 a skoro 5 měsíců..hledám spolubydleni v Praze nejlépe Praha 9. Odcházím od partnera a sama nájem neutahnu..:(

adric
18. čer 2018

@jana027
Ahoj, já budu mít bydlení od září, ale až v Jirnech je to 4-5 kk.

jana027
18. čer 2018

@adric A to je prosímte kde? ..a kolik by jsi chtěla za nájem? ..

tynamax
24. říj 2018

Ahoj maminky,jsem z Prahy ...odcházím od partnera,protože on odejít nechce...je mi 35,mám syna 2,5 a ráda najdu maminku v podobne situaci,která také potřebuje klid s vzájemně si rady vypomuzeme. Pokud i ty hledáš bydlení a hledáš klid,ráda se s tebou sejdu a začneme řešit.

bronzer1
26. říj 2018

@tynamax Ahoj,já to mám opačně,odešel partner,jsem v nájmu,který ale sama neutáhnu...je mi též 35 a mám syna,necelé 4 roky.Nechceš přijet na kafe 🙂 ?

kaccci1
26. říj 2018

Ženy, a v jaké cenové relaci?

bronzer1
26. říj 2018

@kaccci1 Já za 9 pro jednu...

teenush
4. lis 2018

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda stále neshanite spolubydlící někdo 🙂 bohužel přítel mě opustil, nechal mě samotnou s tříměsíčním synem a sama bych nájem neutahla :/ preferuji spíš Prahu 8/9, ale pokud by to bylo za dobrou cenu nebránila bych se nějaké jiné 🙂 děkuji moc 🙂

neyia
25. lis 2018

ahojky ne sháníte pořád nějaká na spolubydlení ideálně praha 5 dcera 6 tu chodí do školy mám ještě syna 8 měsíců mě je 27 ráda napíšu víc nebo se sejdu pište na mail kik.duch@seznam.cz

kamilka89
3. pro 2018

Ahoj... :( I já hledám bydlení s někým, kdo je na tom podobně- malému bude 6 měsíců, otec nefunguje...je to děs.. budu ráda za ozvání a možnosti, kdyby jste některá o něčem vhodném věděla. Díky moc! mail: kadzaba@seznam.cz

scorpionka
3. pro 2018

Také sháním pomoc neboli spolubydlení,nejlépe Praha 8 a 9 ale není to nutností . Já 30.let dcera 3

scorpionka
3. pro 2018

@tynamax Ahoj nemáš fb?kůň mi blbne a také hledám jak utéct. Nejlépe od ledna do prosince totiž smlouvu v najmu. Ale to nevadí.Kata

scorpionka
3. pro 2018

@jana027 dvě nebo tři děti také hledám mám dceru 3. Roky nejlépe Praha 9 a 8

kamilka89
4. pro 2018

@scorpionka tak to máme podobné...- napiš mi, pls na mail, třeba bychom se mohly dohodnout!!! 🙂

tynamax
4. pro 2018

Ahoj,také shanime...bohužel situace je čím dál horší...ale pouze prahu 6,5.

tynamax
4. pro 2018

Ahoj,také shanime...bohužel situace je čím dál horší...ale pouze prahu 6,5.

scorpionka
4. pro 2018

@kamilka89 rada bych al mail tu nevidím 😀 kdyžtak na cikinka00@seznam.cz omlouvám se za chyby můj mobil už slouží spíš na volání.

kamilka89
4. pro 2018
kamilka89
4. pro 2018

@tynamax když tak, zde je můj mail a můžeme se třeba potkat a uvidíme: kadzaba@seznam.cz

qeeny
Autor odpověď smazal
Zobraz
scorpionka
6. pro 2018

Holky proč nekomunikujete? Dala sem si inzerát,ale odpověděl mi tam jen nějaký dědek fuj . Stále hledám něco blízko metra do 7-8 tis za obě(já 30.let dcera 3.)Preferuji Pha 9 a 8 ale není vyloženě podmínkou.

tynamax
6. pro 2018

Komunikují,jen nestíhám*

tynamax
6. pro 2018

Odpovědi m naskakuje že 4.12 až dnes,včera se vůbec nic neukázalo...nerozumím.tomu

scorpionka
7. pro 2018

@tynamax ale ja ti psala sms na mobil. Tak napis jakmile budeš mít čas. Na mail nebo mobil. Ten na me mas .

annabolla
19. led 2019

Krásný den sháním pokoj k pronájmu nebo maminku na spolubydlení jsem pracující maminka se 4 letým užasným synkem🙏🌹😉

hope84
11. bře 2019

@ellaegan ahoj, meli bychom zájem, mám 8m synka a chceme se odstěhovat od partnera. Prosím o bližší informace, děkuji;)