Hledám maminku na spolubydlení v Praze

adidinka
4. zář 2015

Ahoj, hledám maminku s dítětem na spolubydlení v Praze. Stěhuji se od partnera a nechci bydlet sama. Představuji si 3+1, nejlépe Praha 2,3,4, ale není podmínkou. Cenově tak 7000 pro každou maminku. Navzájem si vypomůžeme a nebude to tak těžké🙂 Synovi je rok

jitulka1989
31. bře 2019

Ahojky,jsem maminka 29 let .mám dvě dcerky a akutně sháním pokoj nebo SPOLUBYDLENI bohužel můžu dát max 3500kc ale ráda s čímkoliv pomůžu nejlíp Praha 4 mám tady práci a dcera školku

pettrysha
1. kvě 2019

Ahoj holky. Jsem Petra, je mi 30, mám 2,5 letou dceru a sháním spolubydlení. Rozcházíme se s partnerem a já už nějak nemám sílu... Na nájem už nemám vůbec. Říkám si, že by to mohlo být fajn. Pomohly bychom si, popovídaly, obšas daly víno, navzájem se něco naučily. Ale ty nájmy v Praze, to je síla. Můj mail je kdyžtak Pettrysha@seznam.cz
Petra 🙂

kamilal3
10. kvě 2019

@adric Ahoj, hledám spolubydlící maminku v Čakovicích. Máš ještě zájem ? Písni mi kdyžtak na mail: KamcaLasakova@seznam.cz 🙂

kamilka89
10. kvě 2019

@kamilal3 ahoooj, mám zájem stále!

kamilka89
10. kvě 2019

@adidinka Dobrý den, taky sháníme. Synovi je jedenáct měsíců, mě třicet let, a máme psa- nevadilo by vám to!

tynamax
Autor odpověď smazal
Zobraz
janal88
27. čer 2019

Ahoj maminky je mi 30 let mám syna 6 let a sháním někoho kdo by se mnou šel do pronájmu rodinného domu nejlépe praha západ. Máme velkého pejska. Celkem to spěchá. Kdyžtak pište jana.lichtenbergova88@gmail.com

tynamax
Autor odpověď smazal
Zobraz
luciaaicul666
8. lis 2019

Ahoj , je mi 19 a skončili jsme s malým ( 2 měsíce ) sami. Hlídání pro malého mám zajištěno a práci také. Kdyby tu byla maminka , která hledá spolubydlící budu moc rada když mě budete kontaktovat. Opravdu to potřebujeme. 🙏🏼 Já - cistotna , usměvavá , kamarádská 🙂 popripadne mohu i občas pohlídat děti 🙂 776873416

jana_2015
2. pro 2019

Ahoj, nabizim spolubydleni v byte na Praze 6, mam 3,5 leteho syna. Hledam nekoho, s kym budu moct SDILET DOMOV.

svejdka50
9. pro 2019

Ahoj, jmenuji se Renata, je mi 51 let, jsem v invalidním důchodu a mám patnáctiletou dcerku. Majitel na nás udělal podraz a vyhodil nás před Vánoci na ulici. ☹ Jsem zoufalá a v kritické situaci, byla bych moc ráda, kdyby se mi ozvala parťačka, také s dítětem v péči, se kterou bychom si mohly navzájem pomoci. Moc ráda využiji nabídku spolubydlení. Jsem čistotná, ráda vařím, peču, pletu, pohlídám děti apod. Moc děkuji za nabídku na 702 764 854.

Renata

svejdka50
9. pro 2019

@jana_2015
Ahoj, jmenuji se Renata, je mi 51 let, jsem v invalidním důchodu a mám patnáctiletou dcerku. Majitel na nás udělal podraz a vyhodil nás před Vánoci na ulici. ☹ Jsem zoufalá a v kritické situaci, byla bych moc ráda, kdyby se mi ozvala parťačka, také s dítětem v péči, se kterou bychom si mohly navzájem pomoci. Moc ráda využiji nabídku spolubydlení. Jsem čistotná, ráda vařím, peču, pletu, pohlídám děti apod. Moc děkuji za nabídku na 702 764 854.

Renata

ellaegan
9. bře 2020

Ahoj maminky, obnovuji diskuzi 😉🙂 Hledám maminku na spolubydlení v Praze od 1.5.2020 ☺️ Byt 3+1, já 37, dvě děti, 6 let a 4 roky ☺️😉 Hledáme někoho normálního, s kým si budeme rozumět 😉☺️

marketa9030
29. bře 2020

Ahoj, chtěla bych si od 1.6. najít nové bydlení společně s šestiletou dcerou a uvažuji o možnosti spolubydlení s další maminkou. Důvod je ten, že jsme často pryč a teď platíme za malý být poměrně nesmyslně velký nájem. Byt budu hledat v Praha 8, Praha 7, kam bude dcera chodit do školy. Představovala bych si platit cca 9 tisíc měsíčně, tak pokud by se některá chtěla k nám přidat, budu ráda 🙂

katka_05
6. říj 2020

Ahoj, nehledá k sobě někdo maminku na spolubydlení? Jsem 37 s 5měsíčním synem a hledám spolubydlení do konce března 2021 (5.5měsíce). Ozvěte se mi, pokud bude mít někdo zájem.🙂

jessiepaluk
2. kvě 2021

Ahoj,jsem maminka a hledám pro nás se synem(9)let,spolubydleni v Praze,nejlépe Praha 5,ale může být i jiná lokalita.
Jessie