• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám návod na klobouček. Chci ho uháčkovat pro dceru

2. března 2011 
Ahoj, chtěla bych pro svoji holčičku, která se má narodit v létě uháčkovat nějaký pěkný letní klobouček. Bohužel nemůžu nikde na internetu najít žádný návod. Budu ráda, pokud mi dá někdo odkaz na internetové stránky, nebo mi návod přímo pošle :slight_smile:
6. dub 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj:slight_smile: jdi treba na wéwéwétečkaháčkovanéčepičkytečkacézet, zaregistruj se a když to udelas, v pravem sloupci jsou navody, vyberes si zda se chces "naucit" kloboucek, cepicku, letni, zimni, satecek atd a jedes:slight_smile: pani to tam ma s fotkama, pekne krok po kroku, jak pro blbce, ja jsem to jedine diky ji pochopila:sweat_smile:
No a pak jsou celkem pekne navody na mimibazaru, taky v navodech.
Ale ja jsem se to naucila prave na tech cepickach:slight_smile: a ted jedu jako drak:sweat_smile:
6. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
alcatko: díky za tip, skvělá stránka, nádherná inspirace :wink:
6. dub 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky alcatko, stránky jsou fakt super. Já taky nejsem žádnej odborník, spíš naopak :grinning: Jsem takovej samouk. Před Vánocemi jsem zkusila šálu a od té doby jedu. Dělám hlavně čepičky a dětské bačkůrky. Na mimibazar se taky dívám, ale tam jsem žádný šikovný návod na klobouček nenašla.
7. dub 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda,děkuju taky Alí za typeček,hnedka se du mrknout :slight_smile: :wink: !!!!
14. kvě 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemáte někdo návod na dětské capáčky? Něco takového:
7. pro 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@innes koukni na MMB tam je něco podobného zadej si tam capáčky...
8. únor 2011 ve 22:41  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka72 díky, zkusím. Sehnala jsem i nějakou knížečku, tak zkusím něco vykutit :wink: :slight_smile:
9. únor 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda. Hrozně ráda bych chtěla začít háčkovat, ale nikdy jsem to nedělala. Nevím ani, jak se vůbec začíná :sweat_smile: Nemáte nějaká nějaký dobrý tip na stránky pro úplné začátečníky? Všechno, co jsem našla, pro mě bylo dost k nepochopení :confounded:
14. únor 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky27 Marky já jsem taky byla uplnej začáteční a první čepička, kterou jsem dělala byla tato http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=81 a povedla se moooc. Od té doby háčkuju.
a pokud se chceš naučit i kratké, dlouhé sloupky, pevná oka a tak, tak si to zadej do youtube, je tam všechno. :wink:

@innes jeee tak po návodu po těhle capáčkách taky toužím, ještě jsem neobjevila, kdybys objevila tak dej vědět pls.
Vlastně dělala jsem je podle tohoto návodu: http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=2890 a jakoby v půlce skončila a udělala tam tu přesku, no ale výsledek nic moc, tak hledám dál :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kudelovazuzana přijde mi, že na ty capáčky so bysme chtěli návod je snad uvalený embargo. :sweat_smile: Nidke ho nemůžu najít,ani v tý mý knížce není přesně to, co hledám :unamused: I když u nás už to stejně není aktuální :slight_smile:
2. bře 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@innes přesně taaaak, asi to budeme nějak vyšpekulovat samy, ikdyž je fakt, že je to jen na parádu, ale jsou tak sladký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mě se teda podařilo něco takovýho, polotovar jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale teda ta druhá bota se mi prostě nedaří, vyleze mi z toho děsnej patvar :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. bře 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kudelovazuzana ty jsou moc hezký :dizzy_face: No mně vždycky vyjde každá bota taky jiná :sweat_smile:
2. bře 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kudelovazuzana dík moc, já si už návody zatím našla a mám už hotové dvě čapky a jedno pouzdro na mobil :wink:
2. bře 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kudelovazuzana a přesně tu, na kterou jsi poslala odkaz, jsem dělala taky :slight_smile:
2. bře 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek