Hledám online kamarádku na pokec 🙂

kolkola
26. dub 2014

Ahoj, hledám někoho kdo by si chtěl jen tak popovídat, k tomu samozřejmě probrat partnery, děti, tchyně, milence atd.🙂
Prostě hledám kamarádku/y na pokec online.

Přidá se ke mě někdo 🙂

hanysista
20. črc 2015

Ahoj @elbundova jsem v praci 🙂 mam už 6 noční 12.
a jak se maš ty?

amj
21. črc 2015

ahojda. ráda se přidám 🙂

lucak3000
21. črc 2015

@elbundova Ahoj, my máme za sebou 3 měsíční kontrolu (5,02kg a 54,5cm 😀 😀 ) a první očkování. Co ty? Už máte jméno?

elbundova
21. črc 2015

@hanysista tak to jo a jak bylo v práci 🙂 ja se mám dobře včera to šlo a dneska to taky snad půjde s tim počasí 🙂 jinak ty vedra mne skoro přizabijí ale jde to 🙂 . No včera jsem začala 19+0tt a už mám párkrát vlnobití dračice se trochu hýbe ale opravdu jenom málo 🙂 a příští týden ve středu 29.7. konecne kontrola+sono (velký utz) tak se moc už tesim jak ta naše dablice bude velka 🙂

elbundova
21. črc 2015

@amj Vítej mezi námi 🙂

elbundova
21. črc 2015

@lucak3000 Ahojik se synkem jsme byly minuly čtvrtek na očkování na spalnicky tak to dopadlo dobře 🙂,jméno pro dablici ještě nemáme vybrány 🙂 a včera jsem začala 19+0tt a k tomu jsem měla slabé vlnobití tak se dablice trochu asi hybala 🙂

amj
21. črc 2015

@elbundova dík za přivítání.. koukám že je to tu samá těhule 🙂)
já už teda žádné další dítko neplánuju - stačí mi 2x to co mám doma 😀

elbundova
21. črc 2015

@amj neni za co děkovat 🙂 to ano je to tu sama tehule 🙂 ty už máš taky dvě nebo jenom jedno dítko 🙂

hanik73
21. črc 2015

@amj to já jsem si donedávna říkala taky,že nám stačí moje dvě a manželovy další dvě,vše už dospělé.Ale osud tomu chtěl jinak a přichystal pro nás ještě chlapečka 🙂

amj
21. črc 2015

@elbundova
@hanik73
mám dvě děti - a další fakt ne... dvakrát jsem rodila císařem, jedou v čr jednou tady - a dík... stačilo 😒 další těhotenství bych nedala - bude mi 😀

elbundova
21. črc 2015

@amj tak to chápu a věřím ti 🙂 taky dvě a stačí třetí už by bylo moc na mne i na manžela 😀 to já jsem rodila normálně a v pohodě takže super 🙂

hanik73
21. črc 2015

@amj Tak to jo,já jsem měla jeden porod normál,druhý koncem pánevním,ale bez problémů taky.A pokud se náš malý brzy neotočí,tak budu rodit podruhé kp.

amj
21. črc 2015

@elbundova nooo, u nás by to bylo hlavně i moc na velikost obytné plochy 😀 😀 už ted řeším, že se nastěhujeme do obýváku - a přenecháme ložnici jako druhý pokojík...protože jsou od sebe 5,5 roku, každý má jiné potřeby... sladit to dohromady, zvlášt ted o prádzninách je MAKAČKA 😀 😀 😀
@hanik73 tak to nezávidím, rodit kp bych fakt nechtěla... já jsem rodila císařem u dcery - okamžitý akutní porod ve 34tt a syn - to byla jasnačka - měl přes 4500g 🙂 to by mě asi ani jinak rodit nenechali 😎 Hlavně teda držím palce - ale máš ještě dost času - tak se určo ještě otočí!!!

jjustyna
21. črc 2015

ahoj, můžu se přidat? Mám dvě děti, kluka skoro tříletého a holčičku 7 týdnů. Hledám občasné odreagování

alicam
21. črc 2015

Aj ja by som sa rada pridala.. 🙂

hanysista
21. črc 2015

@elbundova
Tak toti přeji snad bude špunt v pořadku.
Jo v praci bylo dobře konečně se i v noci trochu ochladilo tet si uživam volna 🙂 .
A už víš co to bude nebo jeto ještě moc brzo?

hanik73
21. črc 2015

@amj díky,zítra jdu na kontrolu,tak jsem na to zvědavá 🙂

elbundova
21. črc 2015

@jjustyna můžeš se přidat budeme rádi 🙂

elbundova
21. črc 2015

@alicam taky můžeš 🙂

elbundova
21. črc 2015

@hanysista taky doufám že bude v pořádku 🙂 to jo c noci se ochladilo a bylo dobře ale zase dneska celý den bylo vedro jak blázen 🙂 jak dlouho budeš mít volno 🙂. No takhle už víme co to je a to už od 3 měsíce a čekáme holčičku 🙂 tak snad to bude na 100% holčička 🙂 uvidíme příští týden na kontrole a utz 🙂

jjustyna
22. črc 2015

Holky jak zvládáte to horko? Já jsem chtěla vzít malého a jít na koupák, jenže malá (7 týdnů) je z toho horka už tak špatná, že kojím na žízeň snad každou hodinu a špatně spinká, tak ji nechci nechávat babičce na hlídání. Tak jen tiše závidím maželovi a mlému, že můžou aspoň do vody 🙂

lucak3000
22. črc 2015

@jjustyna Vedra jsou fakt hrozný, my chodíme ven brzo ráno a pak to přežíváme doma. Malá v těch vedrech hodně spí. Ale taky bych ráda zašla k vodě, ale s malým mimčem to ještě nejde no ☹

jjustyna
22. črc 2015

@lucak3000 Já je ven ráno nedostanu tak chodíme večer. Ráno totiž malá vstává v 5:30 a než vstane kluk, tak zase spí a tak je nějak nesladím 🙂. Jsem zvědavá, jak budu malého vodit od září do školky, to bude adrenalin 🙂

hanysista
23. črc 2015

@elbundova
Ahoj a už viš jaké jmeno budeš davat? My jsmesi to už tozhodly když jsem byla poprvé těhotná unas zvítězily jmena antonin a marie.
Volno mam pouze do dneška zitra už jdu do prace. 🙂

elbundova
23. črc 2015

@hanysista Ahojky ještě nevím včera jsem se o tom s manželem bavila a ty jména se mu moc nezamlouvaj tak nevím jake vybereme ještě se dneska na to kouknem az manžel přijede z melouchu 🙂. Tak to jo, a kde pak pracuješ 🙂.

elbundova
24. črc 2015

Ahojky děvčata, jak se dneska mate a copak jste dělaly celý den 🙂.

hanysista
25. črc 2015

@elbundova
Ja pracuji v ostravě jako stražná.
Neboj určitě se zhodnete na jmenu. My jsme v tomhle taky měli problem ale vyloučili jsme jmena ktera nechcem nebo se nam nelibi a ze zbytku jsne udělali vylučovací metodu 🙂

lucak3000
25. črc 2015

konečně se trošku ochladilo, aspoň na chvíli se očistil vzduch

elbundova
25. črc 2015

@hanysista tak to jo 🙂 a baví te ta práce 🙂. Snad ano no uvidíme 🙂 snad se na to dneska s manželem koukneme 🙂

elbundova
25. črc 2015

@lucak3000 ahojik u nás se taky pěkně ochladilo a je krasne venku 🙂 aspoň se procistil vzduch venku 🙂