Hledám online kamarádku na pokec 🙂

kolkola
26. dub 2014

Ahoj, hledám někoho kdo by si chtěl jen tak popovídat, k tomu samozřejmě probrat partnery, děti, tchyně, milence atd.🙂
Prostě hledám kamarádku/y na pokec online.

Přidá se ke mě někdo 🙂

amj
22. led 2016

@cattus no tak hlavně opatrne..už to máš za pár

elbundova
22. led 2016

@cattus ahojky přidej se rady tě tu uvidíme 🙂

elbundova
22. led 2016

@amj to ti věřím dneska jsme měli krásně ale zima 🙂 no a zítra zase nám bude sněžit takže užívačka sněhu 🙂

elbundova
22. led 2016

@cattus moc gratuluji k miminku a copak čekáš, hlavně buď opatrná aby se vám nic nestalo....

cattus
22. led 2016

@elbundova tak měl by to být klouček, Jiří.. zpočátku to bylo trošku zklamání, přítel si moc přál holčičku, a protože to nejspíš bude naše jediné dítě, tak jsem to i hodně obrečela, strašně moc jsem mu ji chtěla dát.. ale nakonec jsme se oba smířili s tím, že to bude kluk.. a doufám, že bude po tátovi - chytrej a vysokej.. aby na něj holky letěly..

elbundova
22. led 2016

@cattus tak to moc gratuluji...tak to chápu a i chápu tebe ale buďte rádi že aspoň budete mít jedno 🙂 a třeba pak bude i druhé 🙂 jak to myslíš že to bude vaše jediné dítě ???

elbundova
22. led 2016

@cattus Jak se jmenuješ a kolik ti je let a kdepak bydlíš ???

cattus
22. led 2016

@elbundova jsem Magdalena.. a v současné době bydlím v Praze.. no a mám za sebou Kristova léta..

@elbundova a v druhé opravdu nevěřím.. on už Jiříček je vůbec dílo náhody a selhání antikoncepce, protože s partnerem jsme děti nikdy neplánovali.. ale stalo se a i když nemám s dětmi sebemenší zkušenost, protože nikdy jsem k miminku pořádně ani nečuchla, strašně se těším, i když se možná o to víc bojím, jak to vzládnu, ale říkám si, že to zvládly jiné, proč bych to nezvládla já..

elbundova
22. led 2016

@cattus Ahojky Magdo já se jmenuji Renáta a je mi 29 let 🙂 a bydlím s manželem na vesnici 6 let 🙂 .....
Kristova léta jak to myslíš,něco se stalo ??? Abych ti řekla pravdu Magdo tak jsme taky s dětmi neměla sebemenší zkušenost, já moc taky ne. Taky jsem si říkala jak to zvládnu,jak to dítě vychovám atd..... přesně tak když to zvládnou i jiné tak ty taky 🙂 A hle synkovi je 2,5 let a jmenuje se Davídek a dceři je dneska 1 měsíc a jmenuje se Sabinka 🙂

cattus
22. led 2016

@elbundova kristova léta - to je takové označení pro věk 33.. v tomto věku totiž prý zemřel Ježíš..
Já jsem dlouhá léta na vesnici bydlela, s prvním manželem, ale bohužel po 11 letech chození a manželství jsme se rozešli a šli každý svou cestou. Já jsem nakonec našla v Praze práci a už jsem tu zakotvila.
A čím víc se to blíží, tím víc se bojím a těším .. poslední dny mám nervy strašně na houpačce - snad ještě víc než na začátku těhu, kdy mě dokázaly vykolejit i věci, které bych normálně přešla maximálně s nějakou peprnou nadávkou.
Nejhorší je, že posledních cca 14 dní opravdu špatně spím, i třeba jen 3-4 hodiny denně a jsem unavená a přitom když si lehnu spát nemůžu. takže jak jsem dřív spánek přemáhala, tak teď jakmile mám je trošku pocit, že se mi chce spát, šup do postele a zkouším usnout. Buď do půl hodiny usnu, nebo si maximálně aspoň poležím. teď navíc v celém domě předelávají stupačky, takže už týden od rána do večera rachot. A to od srpna do prosince nad náma předělávali byt, a to bylo moooc příjemný, když jsem přišla z noční ve 4 ráno a v 8 spustila sbíječka a jela až do pozdního odpoledne. To jsem pak byla úplně vyštavená.

elbundova
22. led 2016

@cattus to je krásný věk toto 🙂 tak třeba za 2 roky to může zase přijít 🙂...
A copak že jste se rozešli s prvním manželem copak se stalo, a kdepak si bydlela???? Takže si se přestěhovala do Prahy a jakou máš práci ???
Tak na tom jsme stejně taky mne nějaké věci dost vykolejili a vykolejí a taky bych to vzala s nějakou nadávkou, a při těhu to mne to vykolejilo až jsme brečela i teď v 6nedělí a pak to zase bude dobrý 🙂.... Taky mne to leze na mozek až jsem úplně z toho vyšťávená až bych to někdy zabalila a odpočinula ale nemůžu.... Tak to znám taky už ke konci jsem nemohla pořádně spát pořád jsme se převalovala z jedné strany na druhou a už jsem nevěděla jak mám spát 🙂 .....
Když synek si po obědě šel lehnout tak jsem si lehla taky a někdy jsem si četla jako odpočinek a relax nebo jsem si trochu zdřímla 🙂.... Tak to ti tedy nezávidím tohle předělávání.... To my jsme v baráčku dodělávali verandu aby vypadala jako další pořádná místnost a ne jenom veranda 🙂 tak to taky bylo děsný tak 14 dní jsem se synkem musela být u mé babičky takže vím co to je 🙂 ☹.... Tak to tě tedy chápu a ani se ti nedivím..... A co jinak teď v pohodě nad vámi????? A jak dlouho jste s přítelem nebo s manželem spolu ?????

cattus
22. led 2016

S manželem jsme byli pro sebe navzájemprvní láska.. no a po dlouhé době najednou přišel na to, že si vlastně nic neužil.. rozešli jsme se téměř po 11 letech chození a manželství.. dodnes toho lituju, ale možnost vrátit se měl.. ale nechtěl..
No tady jsem měla jeden čas práci v kanceláři, ale pak nastalo snižování stavů a byla jsem první kdo šel, protože jsem byla poslední kdo přišel. A teď jsem dělala ve fastfoodu. Po 10 letech praxe v zahraničním obchodu jsem skončila jako kuchařka ve fastfoodu, ale co.. pro mě bylo a je důležité, že mám práci a můžu si zaplatit bydlení.
S přítelem jsme teď něco přes rok. Jak říkám, Jiřík je prostě souhra spousty náhod, ale především selhání antikoncepce. A i když to z počátku po zjistění těhu mezi náma vypadalo všelijak, a já už byla skoro rozhodnutá, že se odstěhuju zpátky k našim a poprosím je o pomoc, tak se to všechno krásně srovnalo. Nejsme taková klasická rodinka, a dokud nevyřešíme bydlení tak ani nikdy pořádná rodinka nebudeme. On má svůj byt 1+1, ale dělá jen noční, takže přes den většinou spí, a bydlení společně s miminkem je poněkud nemyslitelné, takže já mám svoji garsonku a budeme vlastně spolu bydlet nebydlet. Přes týden, kdy bude v práci tak asi budeme zvlášť, a když bude mít volno budeme buď u něj nebo u mě. Naštěstí bydlíme od sebe cca 10minut takže je to realizovatelné, ale bude to strašně těžké. Už teď mi to přijde úplně postavené na hlavu, ale dokud nebudeme mít jiné bydlení, tak to prostě nepůjde. Takže teď sháníme ideálně 2-3+1 za slušnou cenu v dobré lokalitě.
Nebýt toho, že teď u něj v domě předelávají stupačky tak by to bylo fajn. Domluvili jsme se, že do porodu budu u něj, aby přeci jen mě měl trochu pod kontrolou.

amj
23. led 2016

@cattus připomínás mi me - presne pred x lety. Na těhotenství jsem prisla po selhání antikoncepce az nahodou na prohlídce.... Přítel mel sve bydlení - ja taky. Mimi jsem sice chtěli, ale po vyřešení bydlení. Rodila jsem o 2 mes dřív - z porodnice jsem domlouvála pronájem, moje mamka s rodinou me přestěhovali ( byly jsme v porodnici dlouho - témeř mesic) a ja se z porodnice sla podivat na novy byt. Náročné pro vsechny - dopadlo to ok

amj
23. led 2016

@elbundova nam pořad prší a prší. Uz je to dlouhe :( jdu připravit oslavu - a hlavne jdu hledat svíčky co jsem v tydnu koupila a nekam je perfektně schovála 🎂

cattus
23. led 2016

@amj no u nas to bylo ze svlekl kondom, HA nesmim.. a uz tenkrat jsme si rekli je to hop nebo trop.. s partnerem ktereho jsem mela predtim jsme se o dite sice nesnazili ale ani jsme se nejak nechranili a nic, takze ted jsem tomu taky davala pramalou nadeji.. no a bum.. najednou zpozdeni.. kdyz uz to bylo vic jak 10 dni tak jsem si udelala test.. a popravde ten vecer jsem cely probrecela..nevedela jsem co dal nebyla jsem zrovna v situaci kdy bych byla schopna sama vychovavat dite. Ale i kdyz tonpriteli chvili trvalo postavil se k tomu celem.
Z pocatku me strasne mrzelo,ze to se mnou neproziva. Kdyz jsem si neco hezkeho koupila pro prcka nebo jsem neco dostala. Vlastne to moc neprozival do doby pred vanoci. To jsem se najednou skoro pres noc zakulatila kdyz jsem v klidu lezela tak pohyby byly neprehlednutelne a on si zacal najednou vic vsimat briska ale zacal mit i radost z tech malickejch veci.
Predevcirem jsem k nemu prinesla sbalenou tasku s vecma pro prcka do porodnice a vajicko, aby az si pro nas prijede nemusel jeste predtim ke mne. A vcera jsem ho pristihla jak si to vajickonprohlizi jak funguje sundavani toho nositka a zapinani ksand. Mela jsem z toho radost.
Jinak tady zase snezi jak blazen a pritom v noci bylo -15. Odhadem je tu tak 4cm novyho snehu.

amj
23. led 2016

@cattus hele někomu to trvá dýl, než se s tím ,,sžije,,
někdo to má v krvi... já jsem tenkrát na nic nebyla připravená, zjistila jsem to pozdě, rodila jsem brzo, neměla jsem ani postýlku, ani oblečky - nestihla jsem nic, jezdila jsem pořád na služební cesty, a tak nějak jsem se na to ani psych. nestihla připravit. O to větší bylo překvapení když mi řekli, že jdu rodit 😀
držím palce, to dáte!!! ač to třeba bude z počátku náročné, tak se to srovná.

cattus
23. led 2016

@amj me hlavne ze zacatku mrzelo jak tu vsechny vypusovaly jak jim pritrl maze brisko a jak si s mimi povida a u nas proste ticho po pesine. Jen obcas kdyz jsem se treba pritulila a pritiskla mu brisoo na zada kdyz se malej zrovna vrtel tak jsme si delali legraci ze ted tatovi nakopal.. ale i tak kdyz si rypnu ze bude brzo tatka nebo se nekdo z kolegu ho zepta jak se tesi, reaguje podrazdene. Ale ted uz to vypada ze mu dochazi ze jdeme do finale.. ze uz je to fakt za dverma a ted uz nevime dne ani hodiny kdy to prijde.
Nerikam ze by se ted s briskem mazlil ale kolikrat mi ho jen tak pohladi. Kdyz se malej zacne vrtet a obcas jsou to rany,ze mam pocit ze mi rozlomi zebra, a funim jak lokomotiva, kolikrat si jde ke mne sednout a hladi ho protoze uz jsme zjistili ze vetsinou se prcek uklidni.
Me doktor vyhrozoval uz od pulky listopadu, ze porodim driv, na materskou jsem chtela jit od 1.1 ale doktor mel strach ze v praci hodne chodim a stojim takze nakonec jsem v prosinci mela jen 9smen pak tyden dovolene a od 22.12 jsem ofiko na materske. A protoze mi dr neustale opakoval ze to bude driv tak k 1.1 jsem mela uz vsechno pripravene a ted uz jen odpocivam. Sem tam neco prerovnam nebo doplnim, ale povetsinou odpocivam.

blanitta
23. led 2016

@cattus ahoj, snad nevadí že se přidávám do vaší konverzace 🙂 mě moje dr taky cca 2měsíce před termínem strašila že to bude dříve, tak jsem měla mít klidový režim. Klidový režim jsem nedodržovala, to by ani nešlo se 3 dětmi :D a nakonec jsem rodila až po termínu a to díky tomu že mi na stacionáři dr napomohl 🙂)) jinak přeji hodně štěstíčka a ať to vše dopadne dobře. Jinak neboj, až přítel maličkého uvidí tak se to v něm rozněžní 🙂) hold u někoho je to dřív i jiného zas později.

amj
23. led 2016

@cattus tak 38tt - to už máš fakt za pár 😀 to se párkrát vyspíš...a bude to. Kde budeš rodit?
si z toho nic nedělej, každej chlap to bere jinak - stejně tak my ženský každá prožíváme těhotenství jinak...na to nejsou tabulky a měřítka. Mě taky manžel břicho nehladil ani nemazal - protože k tomu prostě neměl ani moc příležitostí (hodně cestuje) a ani mu to nějak nepřišlo, že nějaký mimčo bude - až fakt nějak na konci - když už šlo do finále

amj
23. led 2016

@blanitta 4 děti? ty jo jak to zvládáš? máš můj obdiv - mě stačí ty moje 2 a jsem po víkendu (třeba když prší a není nic moc co dělat) KO

blanitta
23. led 2016

@amj no zvládám i nezvládám :D jako popravdě někdy toho mám opravdu plnou p*del. Ale v pohodě. Z cholerika se ze mě stal totální flegmatik :D Jinak jsem se začala v životě řídit heslem které mi můj táta v mládí dost často opakoval, a to že VŠECHNO JDE KDYŽ SE CHCE 🙂

cattus
23. led 2016

@amj rodit bych mela v Motole. Teda aspon tam dochazim do poradny a jsem tam registrovana.
Nj... za par.. termin mam 13.2 tak uvidime jaky datum si ten nas drobekvybere.
Kdyz me bylo hloupy jak i vsichni v praci se ho vyptavali jak se mam a jakrostu a on jim na to ani nechtel odpovidat. A ted kdyz mam volno a jfu se za nim podivat tak hned vsichni mu pochvalujou jak mi to slusi a ze az bude malej na svete ze se mam prijit ukazat atd a me kolikrat prijde ze mu ty reci az vadi. Nikdy mi za celou dobu nerekl ze mi to slusi. Naopak kdyz jsem si posteskla ze jsem jak velryba tak si jeste prisadil napr ze hodne prezrana velryba. Ja vim ze je to keho styl humoru. Ale zase ja jsem na sebe pysna ze jsem zatim pribrala jen 12kg.. co by za to jine daly...

@blanitta ty jo.. 4deti.. to jsem si driv prala a pak z toho vystrizlivela.. to je uz pekna smecka.. a neberes misto antikoncepce antidepresiva 😀???

amj
23. led 2016

@blanitta tak tu přeměnu chápu - já už jsem se do situace flegmatika přesunula taky. 😀

amj
23. led 2016

@cattus ber to tak, že to každej vnímá jinak...třeba jen není rád, že tě všichni okukujou...bere to jako soukromou věc a nechce o tom mluvit...

blanitta
23. led 2016

@cattus :D antidepresiva bych spíš potřebovala kvůli muže... ten mi dává mnohem víc zabrat než všechny děti dohromady.... někdy mám pocit že mám doma puberťáka místo manžela...

cattus
23. led 2016

@amj je fakt ze soukromi si hodne hlida ... kazdy to mame jinak to je fakt..ja jsem jedine rada ze to uz ted aspon trochu prozivs semnou ze nemam pocit ze kdyz prijdu z poradny a mam nejaky novy informace co se treba porodi tyka nebo neceho co si mam jestr sehnat, ze vedu monolog. Ted uz aspon neco odpovi. A hlavne posledni dobou mam strachy jak to vsechno zmaknem.. a on se me ted uz snazi aspon trochu uklidnit zr to bude v pohode ze sr nemam stresovat atp
Pro nekoho je mozna divnej pavouk. Ma svuj specificky zpusob humoru, a ja si na nej dlouho zvykala. Ale je to moc hodnej a hlavne ferovej chlap. Nikdy nezapomenu na to kdyz jsrm se rozhodla ze si dite necham i za cenu toho ze odejdu k rodicum, jak se mi podival do oci a rekl mi, ze udela vsechno pro to, abych nikdy ja ani dite netrpela, at neodchazim, jen at mu dam cas se s tim srovnat.
A tak jsem mu ten cas dala a myslim ze to bylo spravne rozhodnuti ktereho nebudeme litovat...

cattus
23. led 2016

@blanitta to se stava.. ale tak dulezity je ze to zvladas.. to vis.. oni kolikrat ti chlapi jsou horsi jak mali parchanti..

blanitta
23. led 2016

@amj tak mě k tomu částečně dopomohl bývalý a děcka už jen tu mou transformaci dotáhli do zdárného konce :D takže z neuvěřitelně výbušného a náladového človèka je ze mě někdo úplně jiný :D děcka tady lítají a ječí, dělají neskutečný bordel a mě je to jedno :D však co, oni možná pak po obědě padnou únavou a pouklízí se... 🙂 ale jinak si nestěžuju :D

amj
23. led 2016

@blanitta uplně tě chápu. 😀

amj
23. led 2016

@cattus fakt to každej bere jinak. Třeba prcka ještě nebere jako miminko - nemá k němu vztah. Co oči nevidí... počkej až ho bude poprvé držet v ruce 😀