Hledám online kamarádku na pokec 🙂

kolkola
26. dub 2014

Ahoj, hledám někoho kdo by si chtěl jen tak popovídat, k tomu samozřejmě probrat partnery, děti, tchyně, milence atd.🙂
Prostě hledám kamarádku/y na pokec online.

Přidá se ke mě někdo 🙂

elbundova
23. únor 2016

@amj no vidíš to 😀 tak jsme tu obě moc nebyli co 🙂 😀

elbundova
23. únor 2016

@cattus Ahojky

cattus
23. únor 2016

Tak a uz se valime u tatinka v posteli. To je takovy labuzo. Pro vysvetleni s tatinkem nebydlime v jednom byte protoze dela jen nocni a pres den spi a ma jen garsonku kde moc uniku s ditetem neni.
Ale kdyz ma tatinek volno tak vzdyckykdyz se vyspi jdeme k nemu a jsme tam co nejdyl to jde. A az bude mit dva dny volna po sobe tak ho ceka celodenni pobyt. Porad "fnuka" ze se malej na nej sklebi, tak at si oba hezky zvykaj.

elbundova
4. bře 2016

Ahojky děvčata, jak se dneska mate a copak děláte 🙂

elbundova
24. bře 2016

Ahojky děvčata, jak se dneska mate a copak děláte ☺

amj
24. bře 2016

@elbundova no zdar. u nás jarní uklid 🙂 chystám se vymalovat dětský pokoj

andrejka119
11. kvě 2016

ahojky ráda bych pokecala kolikrát nemám doma co dělat 😒

elbundova
15. kvě 2016

Tak už jenom 2 dny do úterý 17.5.2016 už se nemůžu dočkat až udělám velkou změnu tedy proměnu 🙂 😀 ...

amj
17. kvě 2016

@elbundova hoj. Co měníš?

elbundova
17. kvě 2016

@amj ahojky měním sebe velka proměna nechala jsem se ostříhat 🙂 😀

amj
17. kvě 2016

@elbundova hod foto

elbundova
17. kvě 2016

První a druha fotka před proměnou
první,druha a třetí fotka po proměně 🙂 😀

amj
17. kvě 2016

@elbundova tvl! Mazec. Dobra zmena

elbundova
18. kvě 2016

@amj děkuji 🙂

andrissek
18. kvě 2016

Ahoj, ráda bych se k vám přidala a občas pokecala.

@elbundova změna je veliká a moc ti to sluší 😉

elbundova
18. kvě 2016

@andrissek moc děkuji 🙂 a budeme rádi když se přidáš 🙂 😀

amj
18. kvě 2016

@andrissek jojo. Pridej - my se tu obcas sejdem, kdyz se zadaří

amj
18. kvě 2016

@elbundova jsi me nahlodala. Mam dlouhe vlasy asi jako ty - blond a porad si říkám, ze bych to taky nechala šmiknout

andrissek
18. kvě 2016

Holky děkuji moc .Já ted zůstala ze zdravotních důvodů doma,tak dopo. občas nakouknu.

malb
27. kvě 2016

Ahoj taky se ráda přidám

elbundova
9. čer 2016

@amj ahojky tak co jak si dopadla nechala si se taky ostříhat nebo sis to rozmyslela 🙂 😀

elbundova
9. čer 2016

Ahojky děvčata, chtěla bych se jenom zeptat jestli vadí to že už zítra načínám UM Nutrilon 2 ta je tedy od ukončeného 6 měsíce a Sabince za 13 dní bude 6 měsíců....ptám se jestli to vadí když UM Nutrilon 2 načnu už teď koncem 5 měsíce a začátkem 6 měsíce..... Moc děkuji za rady 🙂 ....

paula22011982
10. čer 2016

Ahojki?Maminky ráda bych se přidala jestli můžu ☺?

elbundova
22. čer 2016

Tak dneska je Sabince 6 měsíců a kontrola u dr. Adamové dopadla super 🙂 ani naše ďáblice neplakala šikulka naše 🙂. Ve 4 měsíci vážila 5,500 g a měřila 59 cm, a dneska v 6 měsících vážila 6,850 g a měřila 65 cm takže krásně přibrala naše milovaná ďáblice 🙂 jsme na Sabinku moc pyšný 😀 a další kontrola za 2 měsíce 🙂 tak jsem zvědavá kolik zase do 8 měsíce přibere 🙂 😀

cattus
22. čer 2016

@elbundova a jeje.. tak to mam doma burta.. na kontrole v 4,5 mes mel 6890g a 63cm (porodni 2510/45)... a dr byla taky spokojena.. nechci videt co me ceka v 6 mes... roste jak z mlika.. no vlastne asi ze smetany..

elbundova
27. čer 2016

Ahojky děvčata, mám dilema všude ze všech stran slyším že mám břicho a hlavně od těch koho mám moc ráda tedy hlavně od rodiny a od manžela, to bych tedy nečekala.... vím že mám břicho a chci to změnit a koupit si stroj na cvičení.... vím mám 2 děti tak to bude znát.... manžel má také břicho a větší než mám ja a pořád mu to neříkám že má břicho.... tak se chci poradit s Vámi tady.... tak co říkáte Vy na to mám břicho nebo ne ☹ ..... moc děkuji za odpověď ☹ .....

amj
28. čer 2016

@elbundova co stresuješ? Dyt vypadas dobre

amj
28. čer 2016

@cattus
@elbundova prej buřta 🙂 toho mam ja - tuhle váhu mel na prvním měsíci 😂😂😂🤔

elbundova
29. led 2017

Ahojky děvčata jak se dneska máte a copak děláte jinak 😉 😉

amj
30. led 2017

@elbundova tý jooo, my tu dlouho nebyly :D
u nás vše na stejno. Novinky žádné. Co ty?