• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám paní na úklid, Praha 5

22. prosince 2016 
Ahoj, hledám paní na žehlení v Brně, ideálně v Bystrci. Nevíte o někom?
díky
1. říj 2014 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
8. říj 2014 v 10:58 • barata
Dobrý den,nabízím hlídání dětí a výpomoc v domácnosti v libereckém kraji.Nabízím dlouholeté zkušenosti s těmito činnostmi, cca 15 let,vlastním pečovatelský certifikát, možno i výpomoc seniorům-nákupy, doprovod k lékaři apod.Možno hlídání dětí a výpomoc v domácnosti nárazové či dlouhodobě. Spolehlivá, pečlivá, reference mohu dodat.Jbc,Lbc a okolí..Tel.602 889 072
21. říj 2014 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petluska1
Dobrý den, jsem z Brna a žehlím už cca 10 let, jsem sama s dvěma dětmi, tak se hodí každá korunka :slight_smile:, nekuřačka. Reference by nebyl problém. Cena za plný velký prádelní koš je 300kč nebo je to na domluvě, u mě nebo u Vás.
Budu ráda za odpověď. Hanka 731182786
25. říj 2014 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den,nabízím Vám úklid Vašeho bytu nebo rodinného domu,hlídání dětí v libereckém kraji.Mohu Vám nabídnout dlouholeté zkušenosti s těmito činnostmi, cca 15 let.Nyní mi vypadla jedna paní, která se přestěhovala. Jsem spolehlivá, pečlivá, reference mohu dodat. Na všem se s Vámi ráda dohodnu.Jbc,Lbc a okolí. netrebska.m@seznam.cz,tel.602 889 072.Děkuji moc :dizzy_face:
20. lis 2014 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
10. pro 2014 v 15:21 • svape
30. led 2015 v 07:57 • 555janka
2. únor 2015 v 16:19 • nevimnevim1
ahoj, hledam pani na uklid jednou tydne, jedna se o byt 2KK, bohuzel to pri sve praci vubec nestiham...
8. kvě 2015 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den,¨
taky sháním někoho, kdo by mi pomohl s domácností. Bydlíme s manželem na Praze 6 v Břevnově, ani jeden tomu úklidu s prací nedáme a mě nebaví chodit kolem rozbordelařených věcí po bytě. Pokud byste někdo měl tip na někoho spolehlivého, prosím napiště na mail (anna.komendova@gmail.com). Děkuji
23. čer 2015 v 15:26  •  čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
25. čer 2015 ve 14:11 • etelocka
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
25. čer 2015 ve 14:18 • etelocka
26. čer 2015 v 18:03 • etelocka
19. srp 2015 v 00:24 • michaelkaa
Dobrý Den.Hledám spolehlivou náhradní babičku,tetu které by nevadila společnost mého malého syna a ráda by s ním povídala, hrála si sním, nebo se s ním jen tak procházela.Hlídání syna+ domácí práce .Jsem maminka můžu nabídnou náhradní babiččce práci formou brigády ..Hlídání bude probíhat u nás doma v Břeclavi. Požaduji spolehlivost, schopnost se s synem učit,, dobrý zdravotní stav, čistý TR. Pravidelné hlídání Dlouhodobá spolupráce.Nástup ihned !!!! Za nabídky předem děkuji Email:Eslinka30@seznam.cz tel: 722 261 355.. jsem náhodně najela tady asi nenajdu diskuzi při zájmu na tel nebo na email Děkuji Eva :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :sunglasses:
27. srp 2015 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den moje jmeno je Olina ,nabizim pomoc v uklidu v domacnosti + zehleni.V Praze.cena dohodou muj telefon 776555953
2. zář 2015 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Reklama do fóra nepatří.”
6. říj 2015 ve 14:32 • mikroprace
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
7. dub 2016 v 17:04 • bingos
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
7. dub 2016 v 17:17 • bingos
@mpepinka dobry den, stale vypomahate s uklidem? Mela bych zajem :relaxed:
13. lis 2016 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Poznámka admina: “reklama”
27. lis 2016 v 15:40 • vypomoc
Ahoj, hledá ještě někdo? :slight_smile: Jsem normální maminka na RD a hlídání dětí se věnuji přes dva roky. Tenhle měsíc jsem dohlídala jednoho chlapečka, tak hledám práci. S úklidem mám už taky zkušenost. :slight_smile: Praha
22. pro 2016 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek