Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

petulka12345
29. dub 2010

Tak jsem to skoušela a funguje třeba jste to už četli a třeba néé 😀 😀

paja28
30. dub 2010

nick........ věk.......snažení od......DC.......poslední cyklus....... Počet dětí......graf

zlatarx.....32..........12/09..........50DC..........43.........................1CH...............
lencza.....31..........12/09..........23DC.........31-49.....................1D..... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
petulka.................____............19DC.........____.......................___................
vcelka......23...........1/10...........18DC.........37-45-26................___.... http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
Paja28....29...........7/09............16DC.........30-34-29.................___.................
pipacek...28...........___.............___........._______..................___................
jelly..........31...........9/09............___........._______....................___................
Ilo79........30..........1/10.............___........._______....................___................
Lucie222..30.........____............___........._______..................___................

nick..........věk.....Snažení od.......Našla //..........TT...............pohlaví.........počet dětí........TP
beatka.......25..........___............________..........30.................CH.................1 CH........10.7.2010
Kovik.........24..........5/09............6.3(43DC).........12...................N..................1 CH........ 11/2010
Emera.......25..........9/09............9.3.(32DC).........12..................N...................1 D..........
Lexie.........30..........___.............________..........12...................N...................___.........
dostoj........__..........___.............________..........10...................N.................1 CH........11/2010

paja28
30. dub 2010

Peti, děkuju za článek, budu teď rychlá jako rádio 😉
Teď teda 100% vím, že do ovulky jsme se trefili a teď už jen čekat, čekat a čekat 😅 Podle toho článku můžou (ale taky nemusí) spermie přežít až 72 hodin...kéž by ty mého muže byly hooooooooooooodně životaschopné 😀 Protože ovu test byl pozitivní ve středu večer a už 3 dny před tím jsme sexíkovali jak o život 😝 Včera už sice byla testovací čárka slabší, ale i tak jsme to pojistili!!!

No holky, teď je ale potřeba stát nohama pevně na zemi a žít v realitě...abych pak zas nebyla moc zklamaná 🙄

paja28
30. dub 2010

Myslela jsem CHYTRÁ jak rádio, ne RYCHLÁ 😀 😀

vcelka77
autor
30. dub 2010

ahoj paji ještě to pořád nechápeš 🙂
když je ovu tedst pozitivní tak za 12-24 hodin proběhne ovulace (uvolní se vajíčko) které je schopné přežít až 24 hodin.
takže od pozitivního testu máte 2 dny na snažení. Do toho ste se trefili. 🙂
tak ted nezbývá jen čekat.
a jestli počítám správně tak do 14. května to bud dostaneš a nebo taky ne 😉

paja28
30. dub 2010

Bože, já jsem tele 😀 No ale teď už tomu snad rozumím naprosto přesně 😅 A to jsem si myslela, jak to mám nastudované 😠

paja28
30. dub 2010

Jo a od 14.5. budu nervózní jak sáňky v létě 😅

vcelka77
autor
30. dub 2010

to právě nesmíš být nervóza 🙂 tak třeba něco naplánuj, nějaký hezký výlet at na to nemusíš myslet 🙂
u nás asi tenhle měsíc nevyjde, manžel je chudák pořád v učení, spát chodí po půlnoci, ráno vstává dřív než já a na sex není nikde ani pomyšlení 😀 ten soused to snad jistí 😀 😀 😀

paja28
30. dub 2010

Já ti dám souseda!!! 😠 😀 Hezky pěkně počkej na manžílka...aspoň budete oba pořádně natěšeni 😀 A víš co...dostuduje, bude mít titul a uvidíš, jak mu stoupne sebevědomí!!! Bude se cítit jako pořádný chlap (teda ne že by teď nebyl!!! to určitě je 😉 )a bude mimi raz dva 😅

No ale pořád mně bolí v podbřišku...já to tak nemám ráda tyto bolesti...a začínají se k životu probouzet i prsa!!! Se mám navzdychat ještě 😅 😅

vcelka77
autor
30. dub 2010

neboj paji, samozřejmě počkám na manžílka 😀
no ale já ani nevím jestli bych to mimi chtěla 😀 😀 😀
nějak jsem začala plánovat dovolené a nevím jestli by to všechno s prckem v bříšku šlo zvládnout. takže když to naše "snaženíčko" nevyjde, tak z toho asi zas tak smutná nebudu 🙂
a navíc se strašně těším až bude mít manžel po škole a bude se mi plně věnovat.

paja28
30. dub 2010

Já myslím, že bys ho chtěla 😀 😀
Dovolená se dá zvládnout i s mimi v bříšku, teda ne každá samozřejmě, nějaká moc aktivní by to být neměla. Záleží jaká dovolená a v jaké době 🙂 A třeba si pak dovezete krásný "suvenýr" z dovolené 😅 😅
No to ti věřím, že se těšíš, až manžel odloží skripta...už aby to bylo, co? 😉

paja28
30. dub 2010

Teda, my jsme pracovnice ti povím...teda pokud jsi v práci 😀

vcelka77
autor
30. dub 2010

jj, já taky takhle hezky pracuji 😀
popravdě tu fakt nemám co dělat, tak ještě že mám vás 🙂

vcelka77
autor
30. dub 2010

no já plánuji dost aktivní dovolenou, jako kola, výstupy na vrcholky hor apod. 🙂

paja28
30. dub 2010

Hm, tak to jo, to radši bez mimi...ale tak plánuj s rozumem, víš jak to bývá...když zrovna nebudete chtít, tak to přijde ani nebudete vědět jak 😅

To jsi dobrá ale, já když dovolenou, tak se rozplácnout u moře a hotovo...pohyb mám jen když jdeme na jídlo 😀

dostoj
30. dub 2010

no holky ja jsem taky v praci, vcera jsme tu dokonce hrali karty 😀 Dneska uz se sef sice objevil, ale je zalezlej v kanclu 😀
Ja uz mam dovolenou zaplacenou..jedeme se valet k mori na Sicilii.

kovik
30. dub 2010

ahoj holky tak dočítam -

lexie - ja to mam taky bolení v podbříšku, většinou na leve straně, řekla jsem to dr. a ta vše překontrolovala raději a je to OK tak je to prostě zvětšovaním, jen nemám prudce vstavat a tak .
dostoj - ja se taky furt cpu, protože když se nenajím tak mam pocit, že se žaludek sežere sám. Kupuji si ty rýžové chlebíky, myslím od RACO a je to moc dobrý, halvně stačí par chlebíku a jsem plná. Taky mi to hodně pomaha za zácpu. I dr. mi to doporučila, pry to mužu sníst i celý najednou a není to tragický jako třeba hranolky.

A kila taky nějak neřeším , dokonce jsem si myslela že má o 5 kilo navíc, až jsem se lekla, ale fakt mi to nevadilo, až u dr. jsem zjistila že mam mnohem míň a že mamina váha važí špatně. Takže se nebudu raději ani vážit

Em - super - tak to bude chlapeček , jdeš pěkně dopředu. 😀 😀 😀 😀 😀

Jinak snažilky snažte se a těhulky držte se

Mi jdem za chviku na UTZ - tak držte palečky ať se bublinka otoči. Pak dam vědět

paja28
30. dub 2010

Kovi, držím pěsti!!! Když tak prcka pošťouchněte, aby se natočil tak jak má 😅

paja28
30. dub 2010

Kovi a jak jsi psala o tom bříšku...to se tak pozná co to bude? Teda slyšela jsem kdejaké určování pohlaví, jakože podle tvaru bříška, ale ne toto, že když jde tak rychle dopředu, že to bude chlapák...ty jsi to tak měla taky při Davídkovi?

vcelka77
autor
30. dub 2010

tak vidím že se v práci nudíme asi všichni 😀
taky nechápu jak se podle tvaru bříška může poznat co to bude 🙂

lencza
30. dub 2010

ahoj holky, tak jsem se sem konečně dostala

no říká se, že u kluků jde břicho hodně dopředu a je do špičky a u holky ty zas lezou do boků a břicho je kulatý.....ale já mám holku a všechno mi šlo dopředu, takže bych na to nespoléhala...jsem až do 8.měsíce v pohodě zapnula klasický rifle, co jsem nosila před těhu, až když se mi začala prďola sunout dolů a spadlo mi břicho, tak jsem kalhoty vyměnila

kovik
30. dub 2010

😀 😀 😀 😀 jj se to říká tak jak psala Len.
Samo že zaleží na tom jaký máš tukový zasoby 😀 😀 😀 😀
Ale ano měla jsem to tak u Davídka . Mě posílali v 6 měsíci už rodit
Bříško mi taky vykouklo.
Jinak bublinka super. TP mame oficialne na 11.11.2010 a papírově o den dřív. 🙂
No a moc mě dr. nepotěšila, mame nízko položenou placentu, takže mam davat pozor na krvacení a bolesti v břišku 😖
Ale prý se to ma zvedat , jak poroste děloha, tak doufám že se nic nestane.
Ptala jsem se na pohlaví, ale to ještě nepoznala.

lencza
30. dub 2010

koviku: krásný foto z UTZ, holky to je tak krásný, fakt vám to závidím.....i když nejradši bych byla, kdyby pak ty děti zůstaly jako miminka pořád, to tak rychle uteče a pak je z toho taková vzteklina, dneska má Týna opravdu svůj den 😀 😀 furt se jí něco nelíbí.....tebe posílali rodit v 6.měsíci a mě se vtipnej kolega ptal, jestli náhodou nečekám dvojčata, vtipnej až na půdu...vrrrrrrr

kovik
30. dub 2010

Len - děkujeme a neboj i u tebe to jednou vyjít musí . Jinak je asi něco ve vzduchu, Davídek taky vyvádí. No nic pujdem na písek, tak nachvílku bude jak beránek, než se otrká. 😀
Foto pupku v albíku

kovik
30. dub 2010

nick........ věk.......snažení od......DC.......poslední cyklus....... Počet dětí......graf

zlatarx.....32..........12/09..........49DC..........43.........................1CH...............
lencza.....31..........12/09..........22DC.........31-49.....................1D..... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
petulka.................____............18DC.........____.......................___................
vcelka......23...........1/10...........17DC.........37-45-26................___.... http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
Paja28....29...........7/09............15DC.........30-34-29.................___.................
pipacek...28...........___.............___........._______..................___................
jelly..........31...........9/09............___........._______....................___................
Ilo79........30..........1/10.............___........._______....................___................
Lucie222..30.........____............___........._______..................___................

nick..........věk.....Snažení od.......Našla //..........TT...............pohlaví.........počet dětí........TP
beatka.......25..........___............________..........30.................CH.................1 CH........10.7.2010
Kovik.........24..........5/09............6.3(43DC).........12...................N..................1 CH.......11.11.2010
Emera.......25..........9/09............9.3.(32DC).........12..................N...................1 D..........
Lexie.........30..........___.............________..........12...................N...................___.........
dostoj........__..........___.............________..........10...................N.................1 CH........11/2010

vcelka77
autor
30. dub 2010

kovi co to tu děláš za bordel 😀 to si nám ubrala dni.
bříško už máš také krásně vidět a gratuluji ke krásné fotce prcka

a copak naše zaltka? zaltuško, kdepak si?

lencza
30. dub 2010

včelko: zítra to opravíme 😀 😀

kovik
30. dub 2010

😀 😀 😀
už to vidím, jsem okopčila tabulku s druhé strany a jsem si byla jista že je to poslední. 😲 😲 😲 se omluvuju 😀 😀

petulka12345
30. dub 2010

Ahojky kovi krásný bříško tak ti tiše závidím a doufám že se nám brzy taky podaří 😉 🙂

kovik
30. dub 2010

petulko tě uplně chápu , vždyť to není tak dlouho co jsem tiše záviděla já 🙂 jiným.
Nebojte holky určo se zadaří, vždyť nám to trvalo tentokrát 10 měsíců a Davušek 8 m.
Jsme byli na písku a malej se snad ještě takhle dlouho nesmál, měl tam totiž trošku starší holčičku Terezku a byl z ní uplně vedle. No super