• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z Června 2008 z BRMS

28. srpna 2011 
Sem nikdo nechodí? :frowning2:
12. pro 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
???????????????????????
19. pro 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,je tu mrtvo,každý na to kašle :angry: No já to taky flinkám,pže tu právě nikdo není a nenutí mě to.Aspoň se věnuju pořádně Johance.Teď teda se věnuju balení dárků :sweat_smile:
19. pro 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, tak já na to asi taky peču. Bych si tu povídala jen sama.
20. pro 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
????????????????????????????????
22. pro 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dyť sem skoro nikdo nechodí .............. :frowning2:
22. pro 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj devcatka.Ja bych sem chodila,ale nemam doma PC.5.1.Zas nastupuju do prace :frowning2: tak si s vama zas muzu psat.Doufala jsem ze po laznich se nam zadari a uz se po novem roce nebudu muset vracet do prace.Ale bohuzel,hned na stedry den rano jsem dostala darecek v podobe MS.No aji jsem to obrecela,nejak na me dolehlo kouzlo vanoc.Ale doufam ze ted uz nas cekaji jen dobre casy.
Jinak vsem vam opozdene preji hezke svatky a Novy rok at mate vsechny podle svych predstav.A hlavne hodne lasky a zdravi toho neni nikdy dost.
25. pro 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky já si té vaši diskuze všimla až teď... Už jsem šíleně dlouho nebyla na beremku... Jak pak se všechny máte??? K.
25. pro 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Badik: Neboj, ono se zadaží :wink: jen se pěkně snažte. Já mám první Vánoce s depresema a opravdu šílenýma. Tohle jsem ještě nezažila, chudák Jára.

Kam: Ahojky :slight_smile:
28. pro 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mou:no jo hormony,mrsky jedny.Davaji nam v takovych chvilich pekne zabrat.Ja to po operaci mala taky,byl to asi pro telo peknej zahul tehotna a hned zase ne.Hormony pekne silely.Ale je fajn mit doma chapajiciho muze kterej to vydrzi a nepraskne dverma.
30. pro 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
badik: Jo jo, to máš pravdu, jsem moc ráda, že má Jára takovou trpělivost.
30. pro 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný Nový rok 2009
1. led 2009 v 01:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Moni ty sis jen pripila,podivala se na ohnostroj a hned jsi letela nam poprat.Stastny Novy rok vam vsem.
7. led 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš :wink:
7. led 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám už se to miminko nejspíš povedlo.Zatím dva testy dopadli dobře a za týden se budu objednávat k doktorovi na kontrolu a na fotečku z utz :grinning:
12. led 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markee: Já jsem už strašně zvědavá za tebe
12. led 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markee moc gratuluji.Hezky se nam to tu mnozi.Jen tak dale snad se taky brzo pridam.
12. led 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda tady opravdu nikdo není........... :confused: :confused: :confused:
12. led 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Badik: Neboj to je jak houska na krámě :wink: :grinning:

Zuzi: Vždyť to tu píšu pořád ............. nikdo nikde :sunglasses: Všechny zůstavajá na BRMS
13. led 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mou-no kez by to bylo tak jednoduchy.Nejhorsi jsou ty keci okolo.A kdy uz se budete moct snazit,nebo porad nic a uz jsi tehotna,bla bla bla.Kolikrat mam chut poslat je nekam.Nehorsi je to v praci tam nemaji tuseni proc jsem marodila,ale vsichni nejak pocitaji ze bych po svatbe mela na materskou tak se me na to porad kazdej pta.
25. led 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Badik: Klidně je pošli do háje všechny :wink: prostě až to přijde, tak to přijde. Hlavně buď v klidu. já nemohla přijít do jinýho stavu 9 let. A teď mám dvě krásný a zdraví děti, a k tomu ještě holku a kluka, přesně jak jsem chtěla. A to s Járou uvažujeme o třetím. Čím víc, nad tím budeš přemýšlet, tím to bude horší, věř mi. Doktorka mi uklidňovala tím, že k ní chodí holčina, co se s manželem snažili 10 let a pořád nic, podstoupili všechno možný a nic. Tak se rozhodli, že podají žádost o adopci, zařídili si hospodu ......... a jak začali řešit hospodu a spoustu starostí, tak nemyslela na dítě a najednou byla těhu. Prostě to přestala řešit a bylo. No a já? Pořád jsem to řešila, už jsem byla jak šílenec a pak jsem se rozcházela s přítelem a přestala jsem to řešit a ................. najednou jsem byla těhu. :slight_smile:
27. led 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ja vim ze se na to nema myslet.Predtim jsem to nejak neresila a bylo to na druhy pokus,tak nejak jsem predpokladala ze to pujde stejne rychle a ono nic.Ono se lehce rekne nemysli na to ale neni to tak jednoduchy.Ja to doted taky kazdymu radila.Zacala jsem se soustredit na to ze v lete pojedem na rafty a na dovcu na kolach,coz by v tehu neslo.Ale i tak jsem kazdy mesic jak na trni.
Jinak nase hospodska se snazila 13let no a pak si vzali tu hospodu a je v tom.Treba bude nejaky kouzlo v tom pivu :wink: ,ale ja ho tak nerada :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
28. led 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Badik: Já se zas zaměřila na práci a když jsem měla povýšit, tak jsem zjistila, že jsem těhu :grinning: Zaměř se na dovču a na ostatní se vyprdni.
29. led 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to asi bude ono, páč tam teď přibily další hlasy :confused: tý jo ........... to je prdelka.

Tak Vám všem co hlasujete moc moc děkuji holky moje.

Ani nevíte jak moc jsem ráda, že Vás tu mám :wink: Kolikrát mi zvednete náladu ani o tom nevíte.
3. únor 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sem to nějak popletla tohle jsem měla poslat na MRBS :grinning: Páč sem skoro nikdo nechodí :pensive:
3. únor 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kuk, koukám, že tu zase dlouho nikdo nebyl :slight_smile:
1. bře 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš ...............
2. bře 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady pořád nikdo není koukám????????????
2. bře 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. bře 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mury, to není k smíchu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2009 v 00:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek