Holky z Června 2008 z BRMS

michamicha
2. črc 2008

Ahoj, založila jsem tohle téma pro nás "již" vdané paní a budoucí maminky jako pokračování diskuze Červen 2008 na Beremese.cz

Snad nás nikdo nesmaže a všechny se tu brzy setkáme 😉

momou
12. pro 2008

Sem nikdo nechodí? ☹

zuzanek
19. pro 2008

???????????????????????

markee
19. pro 2008

Moni,je tu mrtvo,každý na to kašle 😠 No já to taky flinkám,pže tu právě nikdo není a nenutí mě to.Aspoň se věnuju pořádně Johance.Teď teda se věnuju balení dárků 😅

momou
20. pro 2008

No jo, tak já na to asi taky peču. Bych si tu povídala jen sama.

zuzanek
22. pro 2008

????????????????????????????????

momou
22. pro 2008

No dyť sem skoro nikdo nechodí .............. ☹

badik
25. pro 2008

Ahoj devcatka.Ja bych sem chodila,ale nemam doma PC.5.1.Zas nastupuju do prace ☹ tak si s vama zas muzu psat.Doufala jsem ze po laznich se nam zadari a uz se po novem roce nebudu muset vracet do prace.Ale bohuzel,hned na stedry den rano jsem dostala darecek v podobe MS.No aji jsem to obrecela,nejak na me dolehlo kouzlo vanoc.Ale doufam ze ted uz nas cekaji jen dobre casy.
Jinak vsem vam opozdene preji hezke svatky a Novy rok at mate vsechny podle svych predstav.A hlavne hodne lasky a zdravi toho neni nikdy dost.

kamussa
25. pro 2008

Ahoj holky já si té vaši diskuze všimla až teď... Už jsem šíleně dlouho nebyla na beremku... Jak pak se všechny máte??? K.

momou
28. pro 2008

Badik: Neboj, ono se zadaží 😉 jen se pěkně snažte. Já mám první Vánoce s depresema a opravdu šílenýma. Tohle jsem ještě nezažila, chudák Jára.

Kam: Ahojky 🙂

badik
30. pro 2008

Mou:no jo hormony,mrsky jedny.Davaji nam v takovych chvilich pekne zabrat.Ja to po operaci mala taky,byl to asi pro telo peknej zahul tehotna a hned zase ne.Hormony pekne silely.Ale je fajn mit doma chapajiciho muze kterej to vydrzi a nepraskne dverma.

momou
30. pro 2008

badik: Jo jo, to máš pravdu, jsem moc ráda, že má Jára takovou trpělivost.

momou
1. led 2009

Krásný Nový rok 2009

badik
7. led 2009

Ty jo Moni ty sis jen pripila,podivala se na ohnostroj a hned jsi letela nam poprat.Stastny Novy rok vam vsem.

momou
7. led 2009

To víš 😉

markee
12. led 2009

Tak nám už se to miminko nejspíš povedlo.Zatím dva testy dopadli dobře a za týden se budu objednávat k doktorovi na kontrolu a na fotečku z utz 😀

momou
12. led 2009

Markee: Já jsem už strašně zvědavá za tebe

badik
12. led 2009

Markee moc gratuluji.Hezky se nam to tu mnozi.Jen tak dale snad se taky brzo pridam.

zuzanek
12. led 2009

Teda tady opravdu nikdo není........... 😕 😕 😕

momou
13. led 2009

Badik: Neboj to je jak houska na krámě 😉 😀

Zuzi: Vždyť to tu píšu pořád ............. nikdo nikde 😎 Všechny zůstavajá na BRMS

badik
25. led 2009

Mou-no kez by to bylo tak jednoduchy.Nejhorsi jsou ty keci okolo.A kdy uz se budete moct snazit,nebo porad nic a uz jsi tehotna,bla bla bla.Kolikrat mam chut poslat je nekam.Nehorsi je to v praci tam nemaji tuseni proc jsem marodila,ale vsichni nejak pocitaji ze bych po svatbe mela na materskou tak se me na to porad kazdej pta.

momou
27. led 2009

Badik: Klidně je pošli do háje všechny 😉 prostě až to přijde, tak to přijde. Hlavně buď v klidu. já nemohla přijít do jinýho stavu 9 let. A teď mám dvě krásný a zdraví děti, a k tomu ještě holku a kluka, přesně jak jsem chtěla. A to s Járou uvažujeme o třetím. Čím víc, nad tím budeš přemýšlet, tím to bude horší, věř mi. Doktorka mi uklidňovala tím, že k ní chodí holčina, co se s manželem snažili 10 let a pořád nic, podstoupili všechno možný a nic. Tak se rozhodli, že podají žádost o adopci, zařídili si hospodu ......... a jak začali řešit hospodu a spoustu starostí, tak nemyslela na dítě a najednou byla těhu. Prostě to přestala řešit a bylo. No a já? Pořád jsem to řešila, už jsem byla jak šílenec a pak jsem se rozcházela s přítelem a přestala jsem to řešit a ................. najednou jsem byla těhu. 🙂

badik
28. led 2009

Jo ja vim ze se na to nema myslet.Predtim jsem to nejak neresila a bylo to na druhy pokus,tak nejak jsem predpokladala ze to pujde stejne rychle a ono nic.Ono se lehce rekne nemysli na to ale neni to tak jednoduchy.Ja to doted taky kazdymu radila.Zacala jsem se soustredit na to ze v lete pojedem na rafty a na dovcu na kolach,coz by v tehu neslo.Ale i tak jsem kazdy mesic jak na trni.
Jinak nase hospodska se snazila 13let no a pak si vzali tu hospodu a je v tom.Treba bude nejaky kouzlo v tom pivu 😉 ,ale ja ho tak nerada 😝 .

momou
29. led 2009

Badik: Já se zas zaměřila na práci a když jsem měla povýšit, tak jsem zjistila, že jsem těhu 😀 Zaměř se na dovču a na ostatní se vyprdni.

momou
3. únor 2009

Aha, tak to asi bude ono, páč tam teď přibily další hlasy 😕 tý jo ........... to je prdelka.

Tak Vám všem co hlasujete moc moc děkuji holky moje.

Ani nevíte jak moc jsem ráda, že Vás tu mám 😉 Kolikrát mi zvednete náladu ani o tom nevíte.

momou
3. únor 2009

Sem to nějak popletla tohle jsem měla poslat na MRBS 😀 Páč sem skoro nikdo nechodí 😔

michamicha
autor
1. bře 2009

kuk, koukám, že tu zase dlouho nikdo nebyl 🙂

momou
2. bře 2009

To víš ...............

zuzanek
2. bře 2009

Tady pořád nikdo není koukám????????????

murynka
2. bře 2009

😀 😀 😀

zuzanek
3. bře 2009

mury, to není k smíchu 😵 😵 😵