Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

safirek
12. bře 2010

Wini, tak to je super, že budeš mít brigádku na stálo. Korunky navíc se určitě hodí 😉

renat2
12. bře 2010

Saf.: tak to je paráda, že dnes už budete mít taťku doma, uteklo to celkem rychle, ale je jasný, že se určitě stýskalo.

winii: tak gratulace, jsi šikulka, to je super, že to vyšlo, každá koruna dobrá.
Paní už nekomentuji, jestli ji něco vadilo..nevím.

Jinak jsem pěkný lempl, platila jsem přes net objednávku a zadala jiný kód banky, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Volala jsem do banky, stopnout už to nejde, ale je šance, že to vůbec neodejde, nebo že se to zachytí na sběrném účtu a pošle zpátky. a kdyby ne, pak to začneme řešit.
No magor, i když si to kontroluji, prostě jsem spletla O800 a 0300 😠 😠

safirek
12. bře 2010

Renat, to se stane! Snad o peníze nepřijdeš!

renat2
12. bře 2010

Saf: díky, odpoledne jdu do banky, zařídit ještě nějaké věci, tak se zeptám, zda už se z tou platbou něco dělo. At se to kdyžtak začne řešit co nejdřív. No máš pravdu, stane se a i když to nebyla malá částka, dějou se horší věci.

ardila
12. bře 2010

Dobré ráno 🙂 Já mam teprve ráno, protože opět byla šílená noc, ty poslíčci to je hnus. Asi jsem to včera s tou aktivitou přehnala, tak jsem si v noci za trest potrpěla 😝
Renat, ty jo, snad se ti peníze vrátí zpátky.
Co má ta winii za brigádku? Já to pořád nevim 🙂
A holky nepřišla vám na mail nějaká další fotka Lucinky?

renat2
12. bře 2010

Ardi: mně zatím mail s fotkama Lucinky nepřišel, hned bych je sem dala 🙂
Neboj jednou poslíčci ustanou a přejde to v pravé porodní bolesit...což asi není uklidňující, ale zas to pak budeš mít za sebou a Šimonka u sebe..
A pak už jen Štěpa a budeme kompletní 🙂

ardila
12. bře 2010

Renat, uklidňující to je, protože to pak budu vědět, že je to naposled a to už vydržim.. Ale tohle je fakt šílená bolest, navíc v kuse, i když slábne a sílí a hlavně nevim, jak často a jak ještě dlouho to bude..
No já jedu na nákup, ať to mam za sebou. Koupim si poslední balení zmrzliny a pak už vysazuju, rozhodla jsem se, že chci rodit 22.3. 🙂

vodickova.jana
12. bře 2010

Ahoj holky.... 🙂

Tak jsem konečně tady.... 🙂 Včera jsme byli večer ještě na návštěvě u známých....mají 6-ti mesíčního kloučka...fakt nádhernýho, tak jsem se zase rozplývala.... 😵

A dneska dopo jsem byla posedět s kámoškama, tak jsme zase podrbaly, probraly chlapy a pokecaly o práci.... 🙂 No a ted jsem skončila s doúklidem, vytřela jsem a manža říkal že dneska možná už budou montovat postýlku...teda naší manželskou. Tu pro Štěpku jsme objednávali právě včera u těch známých... 🙂

vodickova.jana
12. bře 2010

Renat tp je blbý s tou bankou, hlavně že i když tam hned zavoláš tak to stejně už nejde zrušit, podle mě by to snad nějak mělo jít. Nebo sis toho všimla až dýl???No snad se ti to vrátí.... 😉

renat2
12. bře 2010

Ahoj holky, tak jsem byla v bance a snad dobrý. Paní byla moc ochotná, zavolala do banky, jslti u nich ten účet existuje a neexistuje, takže se penízky vrátí zpět 🙂 No mám radost.
Jinak se musím pochlubit, konečně jsem vybrala naušnice a s 50% slevou.. 🙂

Jani: no za chvíli se všichni budou rozplývat nad vaším Štěpou 🙂
koukám, že máš taky pořád co na práci, tak nezapomínej i odpočívat.

winii
autor
12. bře 2010

holky víc nestíhám písnu večer jen chci, že budete mít v IP odkaz na pár fotek Gábi ze sestřenkou z ateliéru

safirek
12. bře 2010

Jani, tak už se zase pohodlně vyspíš, jestli teda postel smontujete 😉

Renat, takový výhodný nákupy jsou nejlepší 🙂 A super, že se peníze vrátí!

Taťku už máme doma, tak jsme rády. Hned jsem ho využila a vyrazila na poštu a do DM-ka (u nás je malý a nedostanu se tam s kočárem), byla jsem tam malý koupit pleny na plavání a pak nějakou kosmetiku.
Se těším na neděli, půjdeme do dětskýho bazénu s malou, tak jsem zvědavá jak se jí to bude líbit 🙂

renat2
12. bře 2010

winii: pak juknu 🙂

saf: jdete do bazénu sami? nebo na nějaký kurz?? Jaké plínky si kupovala, taky musíme sehnat.

safirek
12. bře 2010

Wini, fotečky krásný 🙂 Moc jim to tam sluší, holkám.

Renat, brala jsem v Dm ty jejich Babylove 4-9 kg. Pak tam měli ještě jeden druh, ale velký. Jdeme jen sami, Honza půjde s náma. V neděli od 9 do 11 h jsou oba bazény jen pro rodiče s dětma.

renat2
13. bře 2010

Ahoj, tak jsem jukla na fotečky, winii jsou krásný, 🙂Gabča je víc podobná teď tobě, viď?

Saf. Děkuji, v PO si udělám výlet, tak se v DM stavím. Takže budete chodit sami..no uvidím, jak to dopadne u nás, slyšela jsem, že jsou trochu problémy (termíny apod)

renat2
13. bře 2010

Holky, nevíte jak se dá dát automatická odpověď na mailu? Mám seznam..

safirek
13. bře 2010

Ahojky

Renat, na to plavání chci chodit i na kurz, ale taky občas zajít i o tom víkendu, aby se s malou vyblbnul i Honza.
S tím mailem nevím...

vodickova.jana
13. bře 2010

Ahojky holky....tak dneska jsme spali už v nový postýlce. 🙂 ..tak jsem vám jí vyfotila, ale ještě jsem je nestáhla do PC. Asi je hodim na rajce a pak vám dám odkaz... 🙂
Ale spinkalo se moc hezky..... 😉

Safy taky jsem říkala že pak budu s malým chodit jen sama do dětského bazénu, a možná pak i na ten kurz. Ale u nás je to taky blbý s místama, dělá to v bazéně nějaký soukromník a těch míst moc není. Tak uvidíme... 🙂

vodickova.jana
13. bře 2010

Winn tak jsem zkoukla fotečky....a Gábinka je už pěkný kus ženský co??? 🙂 A Renat má pravdu, začíná ti být dost podobná....jen škoda že se tam moc nesměje, asi jí to pózování moc nebavilo.... 😀 😀

vodickova.jana
13. bře 2010

Tak holky kde jste....??? 🙂 Když se tu ukáž častěji, tak tu zase nikdo není....

My už jsme po obídku, měli jsme špagetky s omáčkou...a asi půjdu za chvilku něco málo poklízet. Nejspíš vymeju skleničky, skříňky ať už to pak nemusim dělat.... 🙂 Venku je furt hnusně, na zahradě sníh a první várka dříví na příští zimu. Taková pěkná kopička.... 😀 😀

safirek
13. bře 2010

Ahoj Jani, my byli dopoledne venku, něco nakoupit, projít se ve městě...Ráno jsem měla radost, že vykukovalo sluníčko a teď už je tam zas pod mrakem a déšť se sněhem...
Těším se na foto postele a super, že se vám dobře spalo 🙂

renat2
13. bře 2010

Ahoj, my se s J střídali u Kuby a uklízeli jsme 🙂 Já K. už připravila na hory, teda zabalila jsem mu.

Saf.: sluníčko, co 😠 u nás od rána hnus, ale opravdu takové to pravé přechodné období 😠 ale na chvilku půjdou asi kluci ven, potřebujeme plíny 😀 já aspoň doklidím.

Jani: kdybys měla málo skleniček, můžu ti dodat, zrovna jsem koukala, že bych to tak ypotřebovala udělat.

vodickova.jana
13. bře 2010

http://vodickovajana.rajce.idnes.cz/

náš byteček....

a v albíku mám nové bříško... 🙂

vodickova.jana
13. bře 2010

No Renat mě stačí ty moje....Když vezmu těch sad co člověk dostal jen ke svatbě... 😀

U nás teda sluníčko nevykouklo ani na chvilku... 😠 Já už chci opravdový JARO!!!!

renat2
13. bře 2010

Uff tak K. sice dobrý, ale Atb mu asi udělaly neplechu v bříšku, takže má trávení nic moc, blinká..chudinka.

Jinak jsem řešila to plavání a dohodli jsme se s J. že asi na ten kurz chodit nebudeme a budeme s ním chodit sami 🙂 Což mi přijde lepší i z tohodůvodu, že budeme všihcni spolu 🙂

Jani: no jasný, skleničkové dary ke svatbě si asi dovede představit každý 🙂
Koukala jsem na fotky, moc se mi líbí pokojíček, to je pracovna ?? Fakt super, podkrovní, stačí 🙂 taky bych si to tak nějak někdy představovala.

a bříško krásný!!!!

vodickova.jana
13. bře 2010

Renat zatim je to takový pokoj když někdo přijede aby měl kde spát....a je tu počítač...ale potom z toho bude jednou dětský pokoj... 🙂

renat2
13. bře 2010

Jani: no super, takový pokojík se vždycky hodí a pak ho bude využívat Štěpa 🙂 To podkroví se mi opravdu moc líbí, třeba se taky jednou dočkáme 🙂

Tak K. se konečně zas po 15 dne vykadil, uff, už jsme s ebála,. jak tam jsou ty příkrmy...ale dobrý (samozřejmě jsem byla ve spojení dr. a hlídala to). 🙂

No já si zapnu asi tu Popelku, co dávají na Primě, předpokldám, že to bude nějaký slaďák made in USA, no ale aspoň něnáročné..stejně budu pracovat 🙂

ardila
13. bře 2010

Ahoj holky, tak jsem na chvilku tu, u nás se pokračuje v malování, stěhování a tak, ale já už se nezapojuju, dneska jsem spala do půl 11, pak jsme šli na oběd a před druhou jsem si zas lehla a spala skoro do pěti 😝 Pak jsem jen prala a přešívala šňůrky na mantinelech, protože jsem oba koupila v blbý velikosti a tu správnou už nesehnala.. No přešít těch pár šňůrek mi zabralo asi 2 hodiny a teď jsem zjistila, že ten na kolíbku mam blbě, tak jsem to vypárala a jdu na to znova 😝 Jsem opravdu šikovná.. 😀
Já dneska měla naposled zmrzlinu, už vysazuju, nasadila jsem místo toho pupalku a 21ho plánujeme delší procházku s výstupem na rozhlednu a 22ho rodim a basta 🙂

vodickova.jana
13. bře 2010

Ardi to seš teda šikulka... 😀 😀 mě by se to už znova přešívat nechtělo.... 😀

Holky ještě se chci zeptat od kolikátýho týdne se pije maliník???

ardila
13. bře 2010

Jani, někde píšou od 34tt, někde od 36 tt, tak ho piju od 35tt 🙂 Ale zatim jen jednou denně, měl by se pít víc, ale nějak to nezvládám. Pravidelně dodržuju jen lněný semínko taky od toho 35tt