Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Honda CR-V. Je spolehlivá? Posedají si dozadu tři děti?

odula
3. říj 2020

Prosím vás - máte někdo starší (2012) Hondu CR-V? Jaké máte zkušenosti? Je spolehlivá? A posedají si dozadu tři děti - jedna sedačka 15-... Prostě největší, jedno dítě podsedak jedno bez podsedaku. Děkuji za každej postřeh 🙂

odula
autor
3. říj 2020

Někdo pliiis?

sasui1
3. říj 2020

Mati si to koupila. Potom i jeji pritel. 3deti se tam asi vejdou ale nevim co presne ale na pritelove aute uz po koupi je oprava za 50tisic 😒 takze bych rekla ze rok 12 uz jendist stare a opravy toho auta nejsou uplne ha hubicku...n3ni to fabka no 🤭🤣😁

odula
autor
3. říj 2020

@sasui1 jsem právě hledala spolehlivý ojetiny a tahle by měla být jedna z nejlepších. 🤷 Nevíš jestli má benzín nebo diesel?

journals
3. říj 2020

Máme novější a spokojení jsme moc. Sedačky neporadím, zatím nám stačí jedna, ale spolehlivost potvrzuji. Opravdu se o nich říká, že je to nejspolehlivější auto ve své třídě. Té naší je tedy už 5 let (diesel), ale až pokukujeme po nové. Nám vyhovuje velikostí, je praktická, projela toho s námi opravdu hodně.

pajiskazemlyna
3. říj 2020

My máme hondu FRV 11letou a je to super auto. Bezpečne, vzadu máme 3 děti (všechny v autosedackach), ma dost velký kufr a celkove je to fakt spolehlivé a nenáročné auto .. žádná vetsi oprava zatím nebyla potřeba ..

odula
autor
3. říj 2020

@journals díky moc. Kupovali jste novou?

odula
autor
3. říj 2020

@pajiskazemlyna díky. Určitě se po ni podíváme. Hondu jsme nikdy neměli, takže se v modelech nevyznám. Má vzadu Isofix? Ta crv má Isofix na všech třech sedadlech právě, což je super (potřebovali bychom dat isofixovou sedačku doprostřed. )

odula
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
journals
3. říj 2020

@odula ano

vineta
3. říj 2020

@odula Naši měli starší, kupovali kdysi ojetou tuším rok 2008 v benzinu a automatu a bylo to moje nejoblíbenější auto. Skvěle se mi s tím jezdilo, spolehlivost v pohodě, co já vím, porouchala se tam jednou poloosa, jinak jen běžná údržba. Auto máme pořád jako pracovní v rodině a je furt dobrý. Se sedačkama neporadím. Ale prostě je to moje srdcovka, jízdně jsme byli hrozně spokojení.

vineta
3. říj 2020

Akorát tedy trošku žrout 😉. Ale třeba už si ty novější berou míň.

sasui1
4. říj 2020

@odula mati ma na plyn a ten jede v pohode a pritel diesel a ten se pokazil 🤷