• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Horský hotel Bára na Benecku. Máte zkušenost?

26. února 2016 
maminky,máte někdo zkušenosti s tímto hotelem?
4. lis 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
S hotelem ne, ale s Beneckem ano, byla jsem tam 2x na lyžování na víkend a krásně se tam lyžuje, restauračky, cukrárna, personál všude příjemný, jako středisko super :wink:
15. lis 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a loni jsme byli kousek odtamtud ve Víktovicích, hotel Jasmín, vnitřní bazén, všude teplo, prcek zdarma + polopenze, dokonce nám dali i 3lůžák a platili jsme 2lůžák. Hotel je v kopci (pořádným) a už je to dost vysoko, takže všude kopce :slight_smile: , sjezdovka kousek, ale do kopce, 4sedačka :dizzy_face: , my byli spokojení
15. lis 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
byli jsme tam 2003/2004 na silvestra ještě jako bezdětní, ale byli jsme spokojeni, sice trošičku postarší interiéry(podle fotek bych řekla, že to trošku už zrenovovali), ale v pohodě. Výborně vařili, žadnej problém se nevyskytl, takže bych tam jela klidně znovu.A Benecko jako takové je moc krásné. Ráda vzpomínám:slight_smile:
25. lis 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
My tam byli předloni s ani ne ročním prckem a naprosto skvělé. Interiéry krásně zrenovované, jídlo parádní a ochotní lidé. Já můžu jen chválit a doporučovat :wink:
1. led 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já tam byla už dvakrát v létě s dcerkou na doolené s programem pro děti a obrovská spokojenost. Mohu jen doporučit. Nádherná příroda, všechno na dosah - vleky (jeden malý hned u hotýlku) a další přímo do Herlíkovic cca 3 km. Prostě paráda.
2. led 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, na doporučení Lennis jsme zkusili hotel Jasmín ve Vítkovicích a taky ho můžu doporučit. Vše jak psala Lennis. A personál má svatou trpělivost s dětma :sunglasses: . Ideální místo pro klidnou rodinnou dovolenou, je to menší obec. :slight_smile:
12. bře 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my jsme letos taky byli v Jasminu, ale ja teda nedoporucuju. Pokoje jsou male a my meli zrovna se sikminou, nekolikrat jsem se prastila do hlavy, taky jsme nemeli zavesy takze me od pul pate budilo slunicko a prcka taky. Bazen mel studenou vodu takze malej tam ani nemohl. Z vineho listku ve vinarne nemeli pulku vin a z chutovek taky ne a ani to nemeli skrtle ze to nemaji. Navic me zklamala terasa, ze nevede z restaurace. :unamused: Co je super tak ochota a dobre jidlo a vyborny pristup k detem. Ale uz tam nepojedu.
8. čer 2010 ve 21:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kremca ahoj, sice je to už asi dávno co jste byla v hotelu Bára, ale chtěla jsem se zeptat, jak velké porce dávají dospělým? Nevím, zda vzít prckovi polopenzi (2,5 roku).
děkuju
26. únor 2016 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek