Hubneme spolu

m.artina
2. zář 2015

A zvládneme to 😉

m21elis
3. zář 2015

já už sem teda začala na jaře, ale jestli chceš, tak můžeme pokecat

cabo
3. zář 2015

Ja se na to právě chystám. Tak se ráda přidám..... Zatím se mi nějak nedaří

divoska26
3. zář 2015

taky se pridavam..potrebuji nekoho k sobe,at to jde lip.

kopruz
3. zář 2015

Taky se snažím 🙂 Tak snad se to povede...

m21elis
3. zář 2015

tak abych vás holky trochu inspirovala, začala sem hubnout na Velikonoce, měla sem střevní chřipku 🙂 a byl to pro mě jeden z mnoha impulzů začít, začínala sem na váze 114 kg (prostě fuj) a teď už mám dole 20 kg a fakt to jde a není to nic těžkýho, je se odhodlat

kopruz
3. zář 2015

@m21elis To je opravdu super motivace, já vím, jsi šikovná! 😉

m21elis
3. zář 2015

hlavní je vysr....se na diety a hoodně cvičit, jím všechno, je sem v podstatě vynechala sladký, smažený a omezila sem bílou mouku a chodit 3x týdně cvičit, ze začátku to byl boj, ale teď už je to naprostá pohoda, věřím, že se kousnete 🙂 a taky to dáte, stojí to za to, já bych ještě tak 20 kg chtěla shodit, tak uvidíme jak to půjde dál

svetlus_pepca
3. zář 2015

Přidávám se 🙂 O víkendu jsem oblékla šaty, ve kterých chci příští týden v pátek jít na svatbu. A neměla jsem daleko do pláče! Připadala jsem si strašně!!! Kupovala jsem si je ve 4. měsíci těhotenství na ples a vypadala jsem v nich skvěle. A ač jsem z porodnice odešla se svojí původní váhou, během roku jsem nabrala pět kilo. A to ke své už tak ne přijatelné váze. A tak jsem se naštvala (především sama na sebe!!!) a ze dne na den začala jinak. Především jinak jíst. Na nějaké návštěvy fitka moc nejsem, nikdy u toho nevydržím. Takže jsem zapojila nohy a chodím. Pěkně svižně, tak hodinku. Vytáhla jsem i rotoped, jeden den si zaposilovala na zahradě a jedno dopoledne si udělala fitko z úklidu baráku 😀 A ejhle, ono to jde - od pondělí mám 1,5 kila dole 🙂 Takže doufám, že to tak půjde dál! A především se modlím, abych v těch šatech příští týden nevypadala tak jako o víkendu...

cabo
3. zář 2015

@svetlus_pepca
@m21elis Holky jste šikovné! Doufam, že i mě se to tentokrát povede. Ja z porodnice odcházela o kilo lehčí nez před otehotnenim, no a teď mám nějaké 2/3 nahoře! Ach jo.....
Já uz dřív, ještě před otehotnenim, zkousela zhubnout, ale vždycky jsem zase skončila na výchozí váze..... Mám slabou vůli. Nedržela jsem žádné diety, jen si hlídala co jím., počítala Kj, psala si to a tak podobně....Doufam,že teď s vaši podporou to dám. Cvičení moc nadějně nevidím, tak 1x týdne.
Tak snad......

kopruz
3. zář 2015

Já bych právě ráda trochu zhubla, než otěhotním, aby ze mne nebyl metráček 🙂 už jsem s tím začala a zatím se cítím O.K. Chodím běhat a doma cvičím pilátes, do toho jsem upravila jídelníček. Vážit se budu jednou týdně a snad se mi do konce roku povede sundat 10kg 😝 😎

elialen
3. zář 2015

Ráda bych se přidala, ale vůbec si nefandím. Nejím sladké (nemám ho ráda), nejím pečivo ani smažené. Nechodím do restaurací ani do fast foodu. Chodím 4x týdně fyzicky makat (minimálně na 3 hodiny), kde se spotím jako p...e. Ale váha neklesá, dokonce jsem 1,5 kg přibrala. Tak, co teď? Poctivě jsem po porodu držela Mačingovou. Na objemu padla 1 velikost, váha 1kg dolů, ale už nedokážu jíst pořád dokola tu řepu 😖

kopruz
3. zář 2015

@elialen A nechceš zkusit nějakého výživového poradce? To je divný ne?

cabo
3. zář 2015

@elialen Taky bych doporučila poradce. Pokud jste z Brna, mam dobrou zkusenost (u mě selhala vůle, dokud jsem se držela jejich rad a jídelníčku, slo to dobře.....). Z blízkého okoli vím, ze i málo jidla popřípadě "špatný" jídelníček vede k tomu, že se nehubne. Kamaradce tato poradkyne pomohla naučit se jist a diky tomu i zhubnout. Držím pěsti, ať se vam daří

svetlus_pepca
3. zář 2015

@cabo V tom, co píšeš, vidím sebe. Slabá vůle. Mockrát jsem začala. Nový jídelníček, různé styly stravování (bílkovinová dieta, dělená strava, atd., nikdy ale nic drastického), spinning, alpinning, aerobic, posilka,...no, už ani nevím. Jenže u všeho jsem vydržela maximálně dva týdny a pak se pokaždé vyskytlo něco, proč to "nešlo". Nemoc, nebylo hlídání, nebyl čas, nebyly peníze, nebyla chuť, nebyla nálada, ...no, nějaká ta výmluva se vždycky našla. Vždycky tomu prostě něco chybělo - nějaký ten důvod, proč vlastně shodit a ta psychická srovnanost s tím, že teď to prostě dokážu. Ale tohle prostě byla poslední tečka! A nemysli si, ani já na tom s cvičením nejsem nijak úchvatně. Ale mám ročního prcka, tak vezmu kočárek a jdeme. Nemám sice okolo vesnice moc možností, kam chodit, ale prostě jdu. Tak s chutí do toho 🙂

cabo
3. zář 2015

@svetlus_pepca Jj celá já! Synovi je 14 měsíců, s kocarkem jsme venku 2 hodiny dopoledne, 2-3 odpoledne...... U mě je prostě hrozné to neustále mlsani.......
Chodila jsem na zumbu a teď po prázdninách hodlám zase začít

svetlus_pepca
3. zář 2015

@cabo Kdypak se malý narodil?? Ten můj rošťák 4.7., tak bych tipla, že nebudou daleko od sebe 🙂 Teda, tak to zase nachodíš víc než já. Já kdybych tu po okolí měla chodit 3 hodiny, tak ani nevím, kam už bych šla 😀 Já tu sotva vydoluju tu hodinu. Jj, mlsání, tu něco uzobnout, tu na něco chuť. A procházky jsem spojovala s návštěvou cukrárny ve vedlejší vesnici 😀

leonik
3. zář 2015

já začala v únoru 🙂 shodila jsem 7 kg, ale teď ten jídelníček poslední dobou pěkně flákám a o pohybu ani nemluvě 😖

m21elis
4. zář 2015

já mám malou 15 měsíců, ale mám obrovskou výhodu, že mám mamku v důchodu a mám téměř kdykoliv hlídání.
Tak si pojdte napsat zhruba jídelníčky, co kdy jíte a děláte, abys me se mohly podpořit a říct si, co která dělá špatně
Já se teď cpu jogurtem s müsli a slunečnicí a v 8 vyrážim na vibrační plošinu a lynfodrenáž

m21elis
4. zář 2015

@cabo to dáš, já sem taky furt zkoušela nějak hubnout a všemožný nemožný diety, pak těhu a poporodu sem začala vesele nabírat (pak že se kojením hubne 😉 )
@elialen si osobně myslím, že ti roste svalová hmota, mačingová je fajn, ale je to podle mě dlouhodobě neudržitelná dieta, chcfe to jíst všechno, ale vedět kdy a kolik

cabo
4. zář 2015

@svetlus_pepca Maly se narodil 30.6. No taky uz mám nekdy problém vymyslet kam s nim jit. Jsem zvyklá od jeho narození takhle chodit po venku....

evulina77
4. zář 2015

já chci taky začít, ale nevím, jak s jídelníčkem a ten dělá až 80 % všeho. Nevím, co mám, kdy jíst. Cvičení jde u mě v podstatě jen doma, ale to jsem schpná nějak udělat. Ale vím, že nejím dobře. Poradíte? No a ještě kojím a to mi taky váha nejde dolů. Po posledním porodu jsem zhubla jen váhu malé a všechno ostatní mám na sobě, chjooooooooooo

svetlus_pepca
4. zář 2015

@evulina77 Jestli chceš, napíšu ti během zítřka, co tak nějak jím já a pošlu ti to 🙂 Ale musíš počítat s tím, že když kojíš, nebudeš to moct omezovat až tolik 😉

cabo
4. zář 2015

@evulina77 zkusím najít co jsem jedla, když jsem si psala hubnutí..... Sama se toho chci zase trošku držet a psát si to.

evulina77
4. zář 2015

@svetlus_pepca
@cabo
holky budu moc ráda, díky 🙂

svetlus_pepca
7. zář 2015

Tak co, holky, jak jste pokročily?? 🙂 Já jsem dnes učinila dvě rozhodnutí. Že budu dál pokračovat ve své, prozatím stále úspěšné, snaze, a že na svatbu půjdu v něčem jiném 😀

jojka007
24. dub 2019

@m21elis dobrý den, mohla bych se zeptat jak jste hubnula? Koukám teda že příspěvek starý už 4 roky 😂, ale opravdu by mě zajímalo jak jste pokračovala a hlavně jak začala.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru