Hyperventilační tetanie při sexu - záchvat při orgasmu

karolina177
3. pro 2012

Ahoj holky, stala se mi věc, kterou jsem nikdy nezažila a nevím, co s tím. Mám nového přítele, je úžasný a poprvé jsme se po dvou týdnech známosti milovali. Vše probíhalo skvěle, až do jeho vyvrcholení. V tu chvíli se začal zmítat v křeči a házet sebou, jako by měl epileptický záchvat (není ale epileptik). Měl vykulené oči a pohyboval se naprosto nekoordinovaně a nevnímal mě. Trvalo to pár minut, pak na pár minut usnul a probudil se, jakoby nic... Našla jsem na netu nějaké informace o Hyperventilační tetanii a nevím, jestli je to ono. Je jasné, že si s ním o tom budu muset promluvit, protože se teď sexu s ním úplně bojím, ale ráda bych získala informace, jak se s tím dá bojovat, pokud jste něco takového zažily také nebo se vám to samotným stává. Budu ráda za každou radu nebo zkušenost. Děkuji, Karolína

ruda
3. pro 2012

hyperventilační tetanie je z předýchání, ale nasává postupně, lidi mají stále pocit nedostatku kyslíku a dýchají o to rychleji, dojde k metabolické změně v organismu a dostávají křeče a tak, že jim nejdříve brní ruce a často kolem úst, ruce se jim pak můžou zkroutit, to o popisuješ na hyperventilačku moc nevypadá, spíše na epi záchvat.Měl pokousaný jazyk? nepomočil se? pamatuje is to?Určitě by bylo vhodné poslat jej k doktorovi a na neurologii, k vyloučení epi je dobré udělat EEG. I kdž není epileptik, mohlo jít o první záchvat...věřím, že to nebylo příjemné a vylekalo tě to... zkus s ním o třom mluvit, držím palce

evitaa
3. pro 2012

Promluv si s ním, třeba dělal jakože nic, protože tento stav prožívá vždycky, takže mu to přijde normální. Také jsem měla přítele, který měl křeče po orgasmu. Poprvé mě to také vyděsilo. Čím je orgasmus intenzívnější, tím jsou křeče větší. Takže to je i zpětná vazba pro tebe 😉