• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Inspirace - tipy na romantické překvapení pro manžela

21. listopadu 2016 
nobody: proč ne?my holky bychom taky rády znaly touhy a pocity druhé strany,žejo...:slight_smile:jen povídej...
17. bře 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženský:D jsem moc ráda, že jsem našla něco takovéého:slight_smile: s přítelem se výdáme právě taktéž jen o víkendech, protože je v Brně na VŠ...nechci, aby nám náš vztah vzešedněl, takže se musím snažit, když on to neudělá..:Dikdyž občásek mě umí krásně překvapit...:slight_smile:alespoň načerpám inspiraci na další víkend:D:slight_smile:) :wink: :wink:
4. zář 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikejlamm tak to mi něco říká..:D:Do prázdninách, když byl čásek todle bylo na denním pořádku..:D:D proto chci trošu změnu...když se už uvidíme jen o víkendu, tak ať si ho alespoň užijeme :slight_smile: je sice fakt, že jsme spolu dosti krátce..:D a ani nejsme vzití, ale víte jak..prevence:D
4. zář 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!! Prosím poradte mi.. Chcem narýchlo prekvapiť priateľa... Sviečky aj sexi prádelko už mám ale chce to ešte niečo .... prekvapivé!!! Prosím som už pomaly zúfalá!!
30. říj 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky určitě ste starši než ja je mi 19 let a měla sem za sebou jeden vztah který mi nevyšel ale mam miminko a konečne sem narazila na přitele který mi ukazuje lásku a pořad mě něčim překvapuje už rok a ja ho rok skoro ničim zajmavim nepřekvapila nejsem tolik skušena ani v sexu muže mi někdo poradit ?
21. lis 2016 ve 20:57  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (40. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek