• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Intimní partie. Co používáte na holení, depilaci?

25. dubna 2008 
Miru, je to na mytí, ale krásně se to dá použít na holení..i na nohy používám sprcháč a žádnou extra pěnu a nikdy jsem neměla žádnej problém...ťukyťuk :slight_smile:

Do braziský bych taky nešla, bych umřela. Mě stačilo když jsem čekala až mi kosmetička strhne kníra. Z toho čekání na trhnutí a bolest jsem měla málem tik :sweat_smile: ..naštěstí exist. vosk. pásky na obličej, takže si v klidu trhnu sama :sweat_smile:
23. dub 2008 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Fakt jo no vidíš, to mě ted nenapadlo se s ní holit, já teda radši pěknu, ale proč ne! Oholíš s rovnou to i očáchneš!!! Já teda taky musím zaťukat jsem žádné problémy nikdy neměla a to se holím už nějaký pátek a pupínky nebo něco podobnýho teda naštěstí neznám!!
23. dub 2008 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
haninka-mno kromě trošky vepředu všude...je pravda,a dřív bych se asi styděla,la enechávala sem si to udělat až po porodu,takže mě to opravdu nerozházelo-navíc trvá to 10min.takže pohoda...cena je trošku vyšší,ale když si člověk spočítá kolik dá za žiletky,pěnu,hojivý balzámy apod.tak je to levnější-navíc se o to nemusim starat....prostě super!!!
23. dub 2008 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já vůbec k trhání všech chlupů z těla mám takový odstup radši fakt tu žiletku všude!!
23. dub 2008 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
mirulka-jestli to bylo na mě-tak to neni trhání :wink:
23. dub 2008 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Já taky pro žiletku, všude..krom obličeje, páč kníra bych mít nechtěla :sweat_smile:
23. dub 2008 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
u mě vítězí žiletka
25. dub 2008 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
taky žiletka :slight_smile:
25. dub 2008 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek