IRobot, jaké máte zkušenosti?

babulinka1
2. kvě 2017

Ahoj holky, máte prosím někdo zkušenost s iRobotem jak s vysavačem tak s mopem? Budu ráda za každou zkušenost a radu. Zvládne v pohodě i větší plochy? Jak dlouho uklízí plochu cca 200m? Zvládne to vůbec? Moc děkuji

frankie
2. kvě 2017

Ja mam Roombu uz patym rokem a spokojena jsem. Mame velkej patrovej barak, tak to opravdu ocenuji. Ted uz se m zda, ze baterka nevydrzi tolik, ale jezdi mi tu pet let kazdy den. Hlavne ten prach vysaje vsude a podlahaje je kdasne leskla. Zvazuji i mop.

chocolady
3. kvě 2017

Nedavno jsme si poridili iRobot vysavac - ten novejsi, chytry na ovladani aplikaci a jsem moc spokojena - i kdyz mame doma velikeho psa a je nas hodne, Otrok to udrzuje v cistote! :D

majsina
3. kvě 2017

Mám roombu vysavač. Vysava hezky. Samozřejmě lepší méně členitá místnost. Plocha 200m je hodně
Mám dům 110...přenášíme ho z jedné místnosti do druhé.

fyii
4. kvě 2017

@babulinka1 ahoj nezvladne:( irobot lze i za 200 Kc zapujcit tak jsem to udelala ja a byla jsem tezce zklamana. Zkus jejich webovky je tam i tel. kontakt. Jinak je tam nadobka na cca 1dc vody a kousek uterky. Celkove je velky cca 20-25 cm takze nic velkeho. "Vytiral" pohybem tam a zpatky a meni smery.. na podlaze pak je videt kudy projel. Takze za me urcite ne. No taky s dc vody se nemuzou dit zazraky.

babulinka1
autor
5. kvě 2017

@fyii ahojky, děkuji za radu, to jsem netušila že jde i zapůjčit. Právě se mi taky nezdá, že s tak málo vody dokáže ,,vytřít,, Vytírám tak 3x týdně podle potřeby s plným kýblem vody a vodu mám vždy špinavou. Spíš by mě zajímalo, jestli by třeba fungoval i bez té vody, hodilo by se mi něco na leštění. Máme dlažbu ve vysokém lesku, takže na ní jde vidět opravdu všechno :(

babulinka1
autor
5. kvě 2017

Holky děkuji za odpovědi, ještě by mě zajímalo jak vysavač zvládá překážky? Na videu jsem viděla, že jakmile do nich narazí, otočí se a jede jinam. Nemáte problém s odřeným nábytkem nebo zdí?

fyii
5. kvě 2017

@babulinka1 zkus si ho pujcit a uvidis.je to oproti zaloze, kterou ti samozrejme vrati. Dlouho se to i nabiji cca asi 3.5 hod beha to oproti nabiti kratce max hodku. Vadi tomu taky ruzne prekazky takze se zastavi zapipa a slus. Pak ty ho musis zapnout. Hele na vysoky lesk by ti stacil i jen ten prcek s hadrikem od viledy cca 800. To ma bracha a na lesteni kdyz je relativne cisto bych rekla ze by to zlehka dolestit mohlo.i trochu prachu to sbira. Na velky uklid to neni spis takovy smudla. Ja mam rada dost poradek a taky bych si rada praci ulehcila, ale kdyz se to miji ucinkem tak to ne. Co me dost zaujalo je dyson roboticky vysavac je drahy cca kolem 27 tisic , ale z testu vysel nejlip oproti ostatnim i v zahranici, ale je to jen vysavac.ma taky sve mouchy, videla jsem ho nazivo u pratel v anglii a budu si ho k necemu prat🙂 vysavam denne i kdyz chodim do prace🙂

babulinka1
autor
6. kvě 2017

@fyii zkusim si ho pujcit a uvidim. Vysavam taky pomerne casto a to se doma moc nezdrzujem, proto si myslim ze by vysavac byl pro nas idealni do toho pujdeme urcite ale vrta mi hlavou neco na to lesteni. I kdyz vytřu, tak stejně potom musím jít a suchým hadrem některá místa rozleštit a to mi strašně vadí. Ideální představa pro mě by byla kdyby mi vysavač vysál, já bych potom jen mopem vytřela a následně něco, co by mi podlahu vyleštilo. Ono je pro mě poměrně náročné vysát, vytřít, vyleštit cca 200m a to nemluvim o uklidu koupelny, wc atd. Jsme s pritelem oba pomerne dost pracovně vytizeni tak jsem rada za kazdou pomoc v domacnosti. Jde mi taky hlavne o to aby to nenarazelo do zdi a nábytku, spis neco co by si mapovalo prostor bez toho aby se to odrazelo.

fyii
21. srp 2017

@babulinka1 ahoj vracim se s novou informaci jestli jeste hledas...nasla jsem a poridila Robzone Duoro...a jsem celkem dost spokojena vysava bezvadne o tom zadna a taky vytira. Kdyz je treba jen lehce setrit (dolestit ) tak to je celkem ok, na velke vytirani- zaslapane mista to neni neumi pritlacit jako, kdyz to rucne mopujes. Ale pomer cena x vykon cca 10 tis. jsem spokojena🙂