• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak často je muž schopen souložit?

3. března 2009 
vendulko,zklidni hormon...
kdyby neco,tohle je modry konik,je to o miminkach a tehotenstvi,takze pupik v albu je normalni,zvlast,kdyz treba ma ta tehotna rodinu v americe a tak dal,a jediny,co muze ta rodina videt jsou fotky....
pokud ti to vadi,tak na ty fotky nekoukej:grinning: ti muzu rict to stejny,co rikas ty nam...
nema to smysl se o tom vic bavit,akorat to tady rozbouri hadky,tak si to uzijte, sverte se s cim chcete, prectete si znovy muj prispevek,ja nikomu nic nerekla,jen jsme se ptala,ze vam nevadi se takhle sverovat,protoze treba podle me je jinu rict kamosce neco a napsat to na verejnou stranku,kterou si muze precist kdokoliv...

tak se debatujte dal :slight_smile:
4. únor 2008 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo ať si každý píše kam chce co chce,ale ať se taky každý drží toho tématu a neodbíhá od toho co by doma chlap na to řekl...myslíš, že chlapi se mezi sebou nebaví o sexu???
4. únor 2008 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
morusa: jak znám svýho..tak by se pýřil..jakej je bejk :sweat_smile: takže já se toho bát nemusim :sweat_smile:
4. únor 2008 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No myslím, že mému je to jedno...není takový, že by se musel stydět za to jak často se miluje se svou ženou...
4. únor 2008 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
navíc..teda..MP ani neví, že kůn existuje..a myslím, že on to probírá též :sweat_smile:
4. únor 2008 ve 20:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
vendulka: jak říkáš sama... mezi sebou se o sexu baví, ale ukaž mi chlapy, který o tom budou psát veřejně na netu a probírat to s ostatníma..

sisstin: no můj by byl asi taky jako bejk....úplně rudej a řekl by mi, jestli nejsem úplně p.tomá?

Ale jak říká kristynaw, klidně to sem pište, já když budu mít potřebu, tak to radši v soukromí řeknu svojí kamarádce. :wink:
4. únor 2008 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
morusa: tak to už musíme znát svoje MP či MM..jak by na to případně reagovali, kdyby se to náhodou dozvěděli...a podle toho se zařídit :wink:
4. únor 2008 ve 20:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no ajký je rozdím mezi tím, že si to řekneme tady na netu a jaký mezi tím, že si to řeknou chlapi na pivě jaké to je s jejich starou???Co??Je to jedno a prašť jak uhoď... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2008 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
kdybych věděla, že by to MP nepřenesl přes srdce..tak to sem nepíšu..ale páč vim, že je mu to fuk..tak se klidně svěřim :sunglasses:
4. únor 2008 ve 20:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
vendulka: dost velkej :grinning: Na pivu to řekne pár svým kámošům a to ještě možná....TAdy si to přečte několik stovek lidí.
4. únor 2008 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
No a to je to co mě nevadí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2008 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
presne vendulko,tobe to nevadi :wink:
4. únor 2008 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
A jak můžeš vědět, že ten jeden kamoš to neřekne jinýmu svýmu kamošovi jak to s nějakou ten kamoš dělá,co??? :grinning:
Je fakt ,že nikdy jsem nepatřila mezi exhibicionisty :grinning:
Právě proto, že je to kámoš...ne drbna. :wink:
4. únor 2008 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
chlapi jsou větší drbny než my ženský :sweat_smile:
4. únor 2008 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
sisstin:to je pravda, tomu věřím...chlapi jsou drbny někdy šílený :grinning:
4. únor 2008 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
sisstin: Mám jiný názor, ale v poho....
4. únor 2008 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
jejda, tady se to nejak zvrhlo...rekla bych, ze u piva chlapy rozebiraji intimnejsi detaily, nez je pocet milovani. :wink:
holky, je preci vec kazdeho, jestli bude sve soukromi zverejnovat na diskuzi nebo ne. a jestli to nekomu vadi cist..sorry - jeho problem.
4. únor 2008 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
a mají tři kritéria..ale to psát nebudu..páč by to zas určitě někoho pobouřilo :sweat_smile:

holky..už to necháme bejt :grinning: kdo chce, at se svěří..a kdo ne..tak ne..a šlus :sweat_smile:
4. únor 2008 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
paolin: No dyt jasný :wink:
4. únor 2008 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
kristynav: a vy jste dítě stořili na dobré slovo??Asi ne, že?Takže milování k těhu a mimi patří... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2008 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
vendulka: tohle rejpání je fakt zbytečný...
4. únor 2008 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
vendulko,nikdo nenapsal,ze milOVANI JE SPATNY
4. únor 2008 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ne ty kecy jsou zbytečný...že jsi nedala sem příspěvěk?Proč se sem teda cpeš?To je téma Jak často???Ne jak do koho rejpat a moralizovat ho...
4. únor 2008 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
sorry za caps lock
4. únor 2008 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
vendulko,no comment je mi rekni jak jsem te moralizovala? tak rikam,precti si znovu muj prvni prispevek a uz to neresme,jak rika siss :slight_smile:
4. únor 2008 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
no noc,jdu se venovat male(uz se vzbudila),ktera vznikla z lasky dvou lidi,pomoci milovani a Boziho zazraku... nerikam, ze milovani je spatna vec,jen to podle me patri mezi ty dva..
4. únor 2008 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
kristynaw: to už nemá cenu sem cokoliv psát, to je plýtvání energií :wink:
4. únor 2008 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak už dosti dosti hádek....

my tak jednou do týdne... někdy víc někdy mín, ... jo za mlada ... :sunglasses: to bylo jináč :grinning:
4. únor 2008 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek