Jak často je muž schopen souložit?

pe3cka
4. únor 2008

Ahoj holky, nikde jsem takové téma nenašla. Ale potřebuju si v tom udělat jasno. Manžel mi trvdí, že normální chlap není schopen každý den TO... 🙂 že potřebuje 2,3 dny pauzu, na doplnění zásob.... Nechce se mi tomu věřit,vždyť chlapi to přece mají "v genech" 🙂 Můžu se zeptat, jak je to u vás? díky

kristynaw
4. únor 2008

vendulko,zklidni hormon...
kdyby neco,tohle je modry konik,je to o miminkach a tehotenstvi,takze pupik v albu je normalni,zvlast,kdyz treba ma ta tehotna rodinu v americe a tak dal,a jediny,co muze ta rodina videt jsou fotky....
pokud ti to vadi,tak na ty fotky nekoukej😀 ti muzu rict to stejny,co rikas ty nam...
nema to smysl se o tom vic bavit,akorat to tady rozbouri hadky,tak si to uzijte, sverte se s cim chcete, prectete si znovy muj prispevek,ja nikomu nic nerekla,jen jsme se ptala,ze vam nevadi se takhle sverovat,protoze treba podle me je jinu rict kamosce neco a napsat to na verejnou stranku,kterou si muze precist kdokoliv...

tak se debatujte dal 🙂

vendulka
4. únor 2008

Jo ať si každý píše kam chce co chce,ale ať se taky každý drží toho tématu a neodbíhá od toho co by doma chlap na to řekl...myslíš, že chlapi se mezi sebou nebaví o sexu???

sisstin
4. únor 2008

morusa: jak znám svýho..tak by se pýřil..jakej je bejk 😅 takže já se toho bát nemusim 😅

vendulka
4. únor 2008

No myslím, že mému je to jedno...není takový, že by se musel stydět za to jak často se miluje se svou ženou...

sisstin
4. únor 2008

navíc..teda..MP ani neví, že kůn existuje..a myslím, že on to probírá též 😅

morusa
4. únor 2008

vendulka: jak říkáš sama... mezi sebou se o sexu baví, ale ukaž mi chlapy, který o tom budou psát veřejně na netu a probírat to s ostatníma..

sisstin: no můj by byl asi taky jako bejk....úplně rudej a řekl by mi, jestli nejsem úplně p.tomá?

Ale jak říká kristynaw, klidně to sem pište, já když budu mít potřebu, tak to radši v soukromí řeknu svojí kamarádce. 😉

sisstin
4. únor 2008

morusa: tak to už musíme znát svoje MP či MM..jak by na to případně reagovali, kdyby se to náhodou dozvěděli...a podle toho se zařídit 😉

vendulka
4. únor 2008

no ajký je rozdím mezi tím, že si to řekneme tady na netu a jaký mezi tím, že si to řeknou chlapi na pivě jaké to je s jejich starou???Co??Je to jedno a prašť jak uhoď... 😝

sisstin
4. únor 2008

kdybych věděla, že by to MP nepřenesl přes srdce..tak to sem nepíšu..ale páč vim, že je mu to fuk..tak se klidně svěřim 😎

morusa
4. únor 2008

vendulka: dost velkej 😀 Na pivu to řekne pár svým kámošům a to ještě možná....TAdy si to přečte několik stovek lidí.

vendulka
4. únor 2008

No a to je to co mě nevadí... 😝

kristynaw
4. únor 2008

presne vendulko,tobe to nevadi 😉

vendulka
4. únor 2008

A jak můžeš vědět, že ten jeden kamoš to neřekne jinýmu svýmu kamošovi jak to s nějakou ten kamoš dělá,co??? 😀

morusa
4. únor 2008

Je fakt ,že nikdy jsem nepatřila mezi exhibicionisty 😀

morusa
4. únor 2008

Právě proto, že je to kámoš...ne drbna. 😉

sisstin
4. únor 2008

chlapi jsou větší drbny než my ženský 😅

vendulka
4. únor 2008

sisstin:to je pravda, tomu věřím...chlapi jsou drbny někdy šílený 😀

morusa
4. únor 2008

sisstin: Mám jiný názor, ale v poho....

paolin
4. únor 2008

jejda, tady se to nejak zvrhlo...rekla bych, ze u piva chlapy rozebiraji intimnejsi detaily, nez je pocet milovani. 😉
holky, je preci vec kazdeho, jestli bude sve soukromi zverejnovat na diskuzi nebo ne. a jestli to nekomu vadi cist..sorry - jeho problem.

sisstin
4. únor 2008

a mají tři kritéria..ale to psát nebudu..páč by to zas určitě někoho pobouřilo 😅

holky..už to necháme bejt 😀 kdo chce, at se svěří..a kdo ne..tak ne..a šlus 😅

morusa
4. únor 2008

paolin: No dyt jasný 😉

vendulka
4. únor 2008

kristynav: a vy jste dítě stořili na dobré slovo??Asi ne, že?Takže milování k těhu a mimi patří... 😝

morusa
4. únor 2008

vendulka: tohle rejpání je fakt zbytečný...

kristynaw
4. únor 2008

vendulko,nikdo nenapsal,ze milOVANI JE SPATNY

vendulka
4. únor 2008

ne ty kecy jsou zbytečný...že jsi nedala sem příspěvěk?Proč se sem teda cpeš?To je téma Jak často???Ne jak do koho rejpat a moralizovat ho...

kristynaw
4. únor 2008

sorry za caps lock

kristynaw
4. únor 2008

vendulko,no comment je mi rekni jak jsem te moralizovala? tak rikam,precti si znovu muj prvni prispevek a uz to neresme,jak rika siss 🙂

kristynaw
4. únor 2008

no noc,jdu se venovat male(uz se vzbudila),ktera vznikla z lasky dvou lidi,pomoci milovani a Boziho zazraku... nerikam, ze milovani je spatna vec,jen to podle me patri mezi ty dva..

morusa
4. únor 2008

kristynaw: to už nemá cenu sem cokoliv psát, to je plýtvání energií 😉

bramburka
4. únor 2008

holky tak už dosti dosti hádek....

my tak jednou do týdne... někdy víc někdy mín, ... jo za mlada ... 😎 to bylo jináč 😀