Jak najít dobrou opatrovatelku?

Ahoj, dostala jsem nabidku pracovat z domu na pul uvazku, je to zajimava prace , ale dost stresova, nekdy taky sluzebni cesty...Rada bych mela malou co nejvic u sebe.Premyslela jsem najit nejakou opatrovatelku, ktera by chodila k nam domu na par hodin denne - tak 3-4 hodiny a kdyby jsem mela sluzebku na cely den, chtela bych nekoho, kdo je flexibilni, s kym se da domluvit napr. den predem...
Jeste bych chtela aby ta pani mela dobry vztah k detem.Obavam se agentur na hlidani deti, cetla jsem ruzne veci-ze si neproveruji lidi, kt. zamestnavaji...Spis bych chtela jednu pani, kt. by mala znala a ktere bych mohla napr. platit fixnou castku na cely mesic, nezavisle na poctu hodin.
Muzete mi poradit, jak hledat?
bramburka
31. bře 2008
Asi přes inzerát nebo se poptat v kolí, v mateřském centru a tak. Mají tam maminy se zkušenostma. Já asi taky dám inzerát a prostě dám na 1. pohled, pak nechám hlídat za mé přítomnosti, pak třeba jen na hodinu a postupně budu prodlužovat. Malá je úžasná. Když se jí nekdo nelíbí, dá to najevo, když ale např. vidi mou švagrovou, ta má vztah k detem užasnej, tak se řehní na celý kolo!
unka7
31. bře 2008
Ahojky,

zkus si dát inzerát a jak říká bramburka dej na první pohled, děti vycítí, když se jim někdo nelíbí. Já zatím zvládám díky rodině, že se všichni vystřídají a já můžu jít do práce.
marcet
31. bře 2008
susik77:asi bych Ti taky poradila nějaký ten inzerát...kde si přesně napíšeš požadavky a můžete se nejdříve nezávazně sejít a pak uvidíš...je pravda,že mě si takhle taky vybrala jedna rodina na hlídání své narozené dcery,ale to si mě hned vybrali v porodnici,kde jsem pracovala 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli