• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak odpudit komáry? Máte babský recept?

10. srpna 2014 
Ahoj holky, nemáte některá nějaký babský recept jak odpudit komáry? V ložnici kde spíme s malou nemáme klasické okno, ale jen velké dveře, tudíž nehrozí síť. Odpuzovače do zásuvky se pry dětem dávat nesmí............
10. čer 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co sit do dveri :wink:
10. čer 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To by mi asi neprošlo :angry: Ty dveře jsou docela používané, manžel rád tráví čas na balkoně. Kdyby to musel pořád vyndavat, tak by to asi letělo z balkonu. Navíc ten rozměr je fakt šílenej, to by nebylo snadný používání...
10. čer 2008 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
proc vyndavat?muj deda udelal zvenku ram na otevirani dveri v kterych je sit to se bezne dela i do plastovych i drevenych dveri anebo zavesi sitove
10. čer 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
PRÝ zabírá citronový olejíček do aromalapy
10. čer 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zavesy
10. čer 2008 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja dneska chytla na zachode 4 komaryy a jsem pekne postipanaaa :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:unamused: tak to taky nemame, pokud teda nemyslis nejake specialni..... Jako deti jsme meli zavesy v pokojicku a i docela dost komaru. Myslela jsem treba nejakou bylinku, nebo vhodny aroma olejicek..... proste aspo neco :sunglasses:
10. čer 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
diky moc Atreides, vyzkousim to
10. čer 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
aschin ale jestli sou to stare kastlove dvere treba tak udelas normalni latkovou kostru dveri das je zvenku na panty do nich vypln sit a je to zavirani na takovej ten magnet nebo jak se tomu rika..zvladne to sikovnej chlap za jeden den :wink:
10. čer 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aponchie, dik, zkusim se zeptat manzela, jestli ta firma neco takove nevyrabi...... okna jsou dreveny a v zaruce, tak to budeme muset nechat na odbornicich
10. čer 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsou nove jako??aha toz to bude fakt lepsi resit pres ne aby nahodou neprudili ale ten venkovni ram jde vlastne jen pripevnit do futer na trech mistech a da se to oddelavat na zimu a tak fakticky je to u babicky na baraku a je to super...deda byl kutil tak to mel za odpoledne udelane :grinning:
10. čer 2008 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to muj drahy je spis nekdy jako Pat a Mat :grinning: ale jen nekdy
10. čer 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no s tim se pocita a co tatka nebo tchan nebo nedko znamej kdo by ti spichnul? :grinning: a ten zaves ze sitoviny jakysi sem videla aspon neco pac ja myslim,ze pokud neni mechanicka zabrana i pres nejake vune si najdou cestu ty svinuchy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja tu havet tak nemusiiim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skleničku s octem do každé místnosti v bytě.Třeba na skříň.Pomáhá. :wink:
10. čer 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kejka, no, vona octa ku spaniu.. mmm. noooooo neviem. :confused:
v kazdom pripade, som tiez cela zhava na vsetky dobre rady,
aschin daj vediet co zabralo, ju :wink:
10. čer 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ocet a citronela fakt zabira,ale taky si nejak neumim predstavit tu vuni :stuck_out_tongue_closed_eyes: myslim celou noc
10. čer 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to nesmrdí. :grinning: Nesmí toho bejt litr,pak to fakt není skoro cítit-přece bych to neměla po kvartýru. :grinning: :grinning:
10. čer 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja to zkusim na dovce :grinning:
10. čer 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kejko, muze byt ten ocet treba vinny? ten se mi nezda tak moc agresivni... Kazdopadne dik za zajimavy tip. Ty potvory se tady jeste u nas nevylihly, ale ocekavam to kazdou chvili, jakmile se ted ochladi :rolling_eyes: pak dam vedet. -zkusim ocet i citronelu. Mohl by ten ocet zabirat i na pavouky, to by bylo fakt gut!!!!!!!!!!
11. čer 2008 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně,to je jedno jaký ocet.Já ho dávám na parapet,jen v pokojíku na skříň-lepší je to,co nejblíž k oknu.Na pavouky a mouchy taky,ale spíš na komáry a ty malé mušky. :wink: Mám to od mojí babičky,to nebyly žádné přípravky do zásuvek,tak zkoušely ženský,co se dá.Můžeš místo citroneli-je drahá,koupit obyč.citron a vymačkat šťávu.Kůru namočit do mističky a dát na WC-provoní hajzlík.To i kůru z pomeranče,mandarinek. :slight_smile: :slight_smile: No snad něco zabere :sweat_smile: :sweat_smile:
11. čer 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pomáhá jíst celé léto B komplex,každý den tabletku.Kdysi mi to poradila doktorka a fakt to pomáhá.Nejdou na vás pak komáři a klíšťata.
11. čer 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
skuli neser :grinning: ja jedla bkomplex kvuli nejakejm zdrav.potizim a vedela jsi,ze vedlejsi ucinek je pribirani a zvysena chut!sakra to letelo do kose takovym fofrem :grinning: :grinning: :grinning:

kejka zkusim to na dovolence pac ted komary nemame jen muchy ale za mesic uz budou nove okna tak budu mit site coz mi prijde nejidealnejsi reseni.. :slight_smile:
11. čer 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
api- :grinning: No jo,ale když si vezmeš na co všechno to působí pozitivně.
Vhodné aplikace B komplexu:
Stres
Lámavé vlasy, nehty, předčasné šedivění a padání vlasů, kožní problémy
Neurologická onemocnění
Deprese a duševní poruchy
Špatná paměť a neschopnost koncentrace
Brnění a křeče v končetinách
Snížená obranyschopnost
Vysoký krevní tlak a vysoká hladina cholesterolu
Neplodnost
Nadměrná fyzická a psychická zátěž
Únava
Migrény
Poruchy metabolismu cukrů – diabetes, nadváha.
Onemocnění jater
Zrakové potíže
Nespavost
Chudokrevnost
Alergie
Opary
Onemocnění kloubů – artróza a artritida
11. čer 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
A píšou tady,že to je na nadváhu,tak jak se po tom může přibírat? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne ne ne ne jak se po tom pribira nejim to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, chtela jsem byt prirodni a ekologicka, ale asi propadnu tipu od Berundy http://www.babyexpert.cz/produkt/odpuzovac-do-zasuvky-komaru-zanza-chicco/#
11. čer 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, další tip je levandule (třeba v látkových pytlíčkách) poblíž okna. Komárům prý vůně vadí. Letos to zkoušíme, zatím jsme bez štípanců, ale nevím, zda už je ta pravá komáří sezóna... :slight_smile:
11. čer 2008 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hmmmm :wink: levandule neni nikdy dost
11. čer 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky myslíte, že lze v těhotenství používat ty chemický odpuzovače do zásuvky? Já jsem je celou dobu odmítala, ale dnes jsme celou noc zabíjeli komáry a bylo jich myslím 8-9. Hrůza!

Nebo jakou máte zkušenost s těmi ultrazvukovými?
7. říj 2009 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek