• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak oslovujete vaše děti?

27. ledna 2009 
se mi nejak nechce spat, tak tu cumim na kdejakou diskuzi....

my rikame Tondovi : mimino, mimiňáku, kluku, Tonidlo, Tonislave, Toníčku, Toníku, můj ty Tondo kolenatej, Antoníne - topiči elektrárenský :grinning:
10. čer 2008 v 01:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ještě jsem si vzpomněla jak říkám Kačence a ani nevím jak to vzniklo:
dydulko, tulinko, Kajdo a taky někdy ve srandě srajdo....
11. čer 2008 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viktorie -Viki,Vikuku,,Kiki,.....tatare,kuliočko,.... a
Lilien - lili,lilisku,lilu,lilku,liluše moruše,.....chachare,kvítku,...jéééé toho by bylo
11. čer 2008 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
poslední dobou jí říkám: bambulki, miminko moje, holčičko, panenrčko, princezničko, okatko...
15. črc 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak poslední dobou vede : Katýsku, Kačenko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. led 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme Matyáška a říkáme mu Matýsku, Máťo, Máťulo, Matýnku, Matyánku a Buclínku, Buclo, prdelinko :sweat_smile:
26. led 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já Mati,Matiku,Matinku,opico,sluníčko,prdelino a na jeho přání kočičko :sweat_smile: :grinning:
26. led 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honza-vetsinou je to Jenik, Jenulin-kdyz jsem nastvana... Honza, Honzulin, koblizkek, boruvka... :wink:
26. led 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, pěkné téma :wink:
my říkáme Dominičku, Dominku, Domišku, Myšáčku... když trošku zlobí tak Domišu, ty lumpe... :grinning:
26. led 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mažel oslovuje malýho jedině Hnojíku, Hnojdo (a to většinou, když ho přebaluje :grinning: ), já zas Ráďa Smráďa ...k tomu mám podobnou, když zlobí...Sráďa :grinning: ...a pak ostatní zdrobněliny k jeho jménu
26. led 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a manžel taky ještě přidává Schwarzenátore a zabijáku...moc kouká na akční filmy... :grinning: :grinning:
26. led 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se jmenuju Zdena a rikaji mi Zdeni, Zdenco, Zdendo, Zdenine, Zdenicko, Zdendulino... Moje jmeno se mi libi.. DIky, tati!! (je Zdenek)
Mam neter Pavlinu a rikame ji Pajo, Pavli, Pavlinko..
A dalsi neter Kristynu - te se rika Tyno, Tynko, Tytynko, Kristule a taaak...
A dalsi neter je Tereza Natali a te rikame bud Nataliso, Natalo, Naty, Natalisku, Natalko nebo nekdy i Terezko Natali a muj muz (jeji stryc) ji rika Nataso, kdyz ho zlobi... :grinning:

Nse deti budou SofiA Ella (nebo Ella Rosa) a rikat budem Ello,Eldo, Ellinko, Eluso, Ellis, Elli a kluk bude Elias Matej a budem mu rikat Mateji, Matysku, Mates.. :wink:
27. led 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek