Jak oznámit šťastnou novinu partnerovi?

zdezli
18. čer 2008

Ahoj vsem,

zajimalo by me, jak jste rekly partnerovi, ze cekate miminko?

Zatim sice planuji "pouze" svatbu, ale zajimalo by me, co originalniho se da v tomto smeru vymyslet... 😒

lyongirl
19. čer 2008

aspire, ja som sa zasmiala 😀 , mne to vtipné prišlo a aj originálne, lebo môj ženský rozum by to nenapadlo....

martina.d.
19. čer 2008

ja som to manželovi zabalila cumlík do krabičky a po štedrej večery si pri rozbaľovaní darčekov rozbalil aj tento. Ako posledný ! 😀 😀 😀 Nikdy na ten úsmev na tvári nezabudnem. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
19. čer 2008

Ahojte ja som si spravila test a bol pozit., muža som mala v praci samozrejme som to nevydrzala tak som mu vyvolávala do prace 😀 .
Potom mi volal nasratý ,že co robím či sa nudím ,ze mali poradu a ja som tehotna zostal v soku a polozil 🙂 .
Myslel si ze si robim srandu,ale ajstak jeho chovanie hruza .
Ja som cely vecer prerevala, az kym prisiel z práce a nechapal co mu rospravam, bol sokovany lebo sme sa snazili vyše roka a nic a naraz bum 🙂 .
Potom ma vystískal a tesil sa samozrejme zacali reci ,akeho bude mat syna .
Mimochodom mame dievcatko 😉

zdezli
autor
19. čer 2008

Takze prvni rada do zivota: nedelat si test, pokud je partner v praci, v hospode, na fotbale apod. 😀

gedren
19. čer 2008

Zdezli, bych to ted fakt neresila. Jestli mas chlapa co k cemu, tak to stejne budete oba tusit jeste predtim, nez si budes delat test...

zdezli
autor
2. črc 2008

Hmmm ... mozna ...jen jsem si tak rikala, ze muzi prekvapuji zeny, kdyz je zadaji o ruku, a zeny by jim to mozna mohly oplatit, kdyz jim nejakym romantickym ci zvlastnim zpusobem oznami tu stastnou novinku...

xena22
2. črc 2008

aspire5020 - nie si nahodne chlap?Mne povedal ten moj to iste 😀 tiez sa mi to nezdalo az take vtipne,ale je to pravdive aj prakticke 😀

Ja som sa tri krat chystala,ze nieco podniknem,kupim male topanocky,zabalim ich,pozvem ho na veceru,ale tak nejak vzdy z toho vzisiel len besny telefonat priamo v akcii 😀

spravnamamca
21. črc 2008

Ahojik ja a muj manzel jsme to nejak tusili ale nebyli jsme si jisti.Jednou vecer manzel odjel do prace a je uz jsem to nemohla vydrzel a udelala si test.Nerekla jsem mu to a dalsi tyden jsem nachystala romantickou vecu pri svickach a pod talir mu dala ten testik 🙂 🙂 bylo to krasny koukal na me se slzama v ocich a bylo to paradni.

martinka16
21. črc 2008

ahoj holky...ja som mojmu vtedy este snubencovi nic nepovedala asi 3 dni...som to dusila v sebe a cakal kym za mnou pride nakolko sme spolu nebyvali a on makal dlho do vecera ....potom som mu len po kludnej vecri povedala ze mu dam nieco precitat...vytiahla som hned dva pozitivne testy ... on sa usmial vystiskal ma a to bolo vsetko..a ja prekvapena mu hovorim ze ci ho to nezaskocilo lebo sme sa snazili len mesiac a on mi povedal ze tusil ze to pride tak rychlo,,,takze som 3 dni cakala na to aby mi vlastne povedala ze je super--....ale nie velmi sa tesil a odvtedy sme si fazulku denne uzivali,,,

bibianna
22. črc 2008

akurát bolo Mikuláša aj a som tehotenský test dala do Mikulášskeho vrecúška