• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak perete koberec ručně?

13. července 2016 
Ahojky!:slight_smile: Máme doma dva pejsky, topíme dřevem...koberec jsme prali 1-2x do měsíce...půjčovali jsme si vysavač na vodu od babičky...ale auto dojezdilo a vlakem by to bylo náročné....:frowning2: Prosím o radu,jak perete koberec ručně...jaké prostředky...děkuji za rady...:slight_smile: R.
22. bře 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Prosím,poraďte mi někdo nějaký dobrý prostředek na ruční čištění koberce...jedna z fenek trpí na záněty,tak dělá občas loužičky doma...a od podzimu do jara topíme,tak je vždycky černý koberec....a brzo se narodí mimi...koberce se nechci zbavovat,protože tu máme od země zimu...děkuji...
23. bře 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@latvia Ahojky!:slight_smile: Děkuji...teď jsem přečetla a někdo spokojený je a někdo není...tak nevím...Nejradši bych ten koberec vyhodila a nechala parkety...:frowning2:
24. bře 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
4. zář 2013 ve 21:01 • petiiii
Ne ne, my si je nechavame cistit, uz jsem tahle jednou znicila koberec, nechtene a nebyl zrovna levny
19. kvě 2016 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaky mate? Me se hrozne libi pesky koberce, takhle do predsine by byl nadherny :slight_smile:
13. črc 2016 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek