• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak poslat kočárek poštou? Jak ho zabalit? Za kolik?

19. listopadu 2009 
Potrebovala bych poradit. Musim poslat podvozek meho kocarku na vymenu. Jsem z Moravy a posilam to do Cech. Nevite nekdo jakou sluzbou to poslat, jak to zabalit a kolik to mue tak stat? Podvozek vazi 12 kg.
18. lis 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, podvozek jsem neposílala, ale korbu ke kočárku a velkou autosedačku už jo... Přes poštu a stálo to tak 100 - 150 kč :wink:
19. lis 2009 v 08:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kup karton, vylož ho kuličkama, nebo polystyrenem, dobře to celé olep a můžeš posílat.
19. lis 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Posílala jsem celý kočárek v krabici, přes Českou poštu to vyšlo nejlevněji, kočárek vážil 16 kilo a poštovné bylo kolem 130 Kč.
19. lis 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky mooooc diky, tak velky karton asi koupit v papirnictvi n? Nesmejte se, ziju v Londyne, tady je to vsechno jinak, takze moc nevim jak je to doma v Cesku
19. lis 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
me poslali kocarek v krabici od kola, hlavne aby to byla krabice pak je to opravdu nejlevnejsi
19. lis 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamarádka posílala kočárek v černém pytli, do krabice se jí nev.ešel a taky to pošta vzala. Jsou to takové ty obří černé pytle, poměrně tuhé
19. lis 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ho složila a omotala strečkou (větší potravinová folie), kola jsem ještě pod tím omotala tou bublinkovou folii, byl zabalen fakt super a nic se mu nestalo (složený sporťák)
19. lis 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já mám trojkolku bebeto kombinaci,ale je dost dlouhej poradte mi prosím jak ho zabalit,krabici na něj těžko seženu a ten pytel no nevím.ještě bych tam musela dát tu tašku tak nevím.moc moc prosím o radu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak bych sehnala vic kartonu :grinning: bez nej to nebude brane jako skladne...
19. lis 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek