• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak rozoznat hyperaktivitu a nevychovanost?

1. ledna 2014 
jsme offffffff consti, Mia mela byt Alex-to jen tak mimochodem :pensive:
24. črc 2007 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kristi :grinning:
mlácení určitě ne, ale plácnutí v pravý čas může mnohé změnit :wink:.Asi je také třeba nedělat z dítka "Boha". Mám známou, co o své holčičce mluví, jak o supermanovi(chodí dřív jak ostatní děti, má dřív zuby jak ostatní děti, no prostě vše).Korunu tomu dala, když o ní prohlásila, že má určitě vysoké IQ(malé je něco přes rok) :grinning:
24. črc 2007 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
consti: jo..takoví zbožňující rodičové jsou nejlepší.. :sweat_smile: :sweat_smile:
24. črc 2007 v 19:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
consti, dobra kamoska...ja tenhle syndrom nemam, nastesti. Bohyni z ni nedelam, proste je to ona, je moje dcera, zboznuji ji, ale taky si myslim, ze jsem spravedliva a ze ji urcite jednou dam na zadek, az si ze me bude delat prdel, potvora jedna mrnava...
24. črc 2007 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: hlavně jestli bude pokračovat v tvé modni nextacké vlně :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2007 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,zajímavé téma :grinning:
24. črc 2007 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jess: Jessinka určitě nenííííí :sweat_smile:
24. črc 2007 v 19:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss,to sem taky zvědavá,jaké mimi budeš mít ty :grinning:

moje malá je taky živá až hrůza,ale "nesere" mi zas nahlavu :slight_smile:
24. črc 2007 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,to urcite neni...
24. črc 2007 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jess: nestraš :angry: a mííístečkooo :dizzy_face:
24. črc 2007 v 19:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss,co není :grinning: :grinning:
24. črc 2007 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jess: hyperaktivní :sweat_smile:
24. črc 2007 v 19:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se tam dneska na místečko nedostala,blbnul mi net :angry: ,a to se to včera opravovalo :unamused:

nechce mi to najet :frowning2: :cry:
24. črc 2007 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne to jede :slight_smile:
24. črc 2007 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kristi já ješta mimi nečekám, ale všichni už mají instrukce, že pokud budu taková matka jak známá, tak a´t mi jednu střelí :grinning: . Fakt se s ní nedá pomalu ani stýkat, protože pořád jen poslouchám o malé jak je prostě ve všem dopředu, to je fakt hrůza :sweat_smile: :pensive: . prostě chápu, že pro ni je nej, to pro mě mé dítě bude taky, ale že bych všude řešila, jak podle chytré knížky by mělo to a to být třeba ve 1ě měsíci a ona už to tak měla v 10., tak to je na mě prostě moc.Ale to jsem mimo téma :grinning: ...
24. črc 2007 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli já budu mít nějakýho parchanta..tak výchovu nechám na MP..ten vychovává i cizí děti v obchodě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. črc 2007 v 19:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss :grinning: ,já si nemyslím,že jess je hyperaktivní v pravém slova smyslu,jen je živé dítě,ale to asi v dnešní době většina dítek :sweat_smile:

u jess je to způsobeno asi už těhotenstvím,v bříšku se dobře neměla a už v břiše dávala nespokojenost jasně najevo.Od narození byla neklidná,nebylo to sladké dítko,ale nervní potvůrka :grinning:
24. črc 2007 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
consti, ona ta hranice je fakt hrozne tenka...zadnou takovou kamaradku nemam, tak nemuzu srovnavat..uffff
24. črc 2007 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jess: no jo..to její spaní je krize :unamused:
24. črc 2007 v 19:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss :grinning: ,parchanta mít nebudeš,neboj :grinning: .
24. črc 2007 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss,no jo,jenže to proto,že ona přes den rychle usíná a vychrupuje min.2hodky
24. črc 2007 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak jsem včera byla na gynde..tak tam byl chlapeček..a furt běhal s hračkama a tak..jako nic nedělal..ale už to jeho křičení a pobíhání mě dost s..o :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: bože...já budu matka :sweat_smile: :sweat_smile:
24. črc 2007 v 19:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss,to si říkáš ted,ale pak ti to nepřijde,žádné dítě jen tak sedět nebude,pokud není nemocné.Já bych takové dítě ani nechtěla,jsem ráda jaká jess je :grinning: ,aspoň se líp bude probíjet životem :grinning:
24. črc 2007 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jess, taky si asi užíváš, aspoň že ti přes den spí a máš chvíli na načerpání sil. my nic, tak aspoň, že v osm má padáka :grinning: teda většinou :grinning:
24. črc 2007 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss,to tu moji bys asi odstřelila na měsíc :grinning: ,páč ta hubu nezavírá celý den a neusedí taky ani sekundu,ale jen si přitom tak hraje :grinning:
24. črc 2007 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sa bojim, ze budem moc prisna - ako boli moji rodicia na mna :sweat_smile:
24. črc 2007 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
emjee já se bojím, že takový bude můj manžel :grinning: :sweat_smile:
24. črc 2007 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
emjee, ale to je mozna i dobre,ne??? vsak podivej se,jak jsi sikovna zenska
24. črc 2007 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zonja,moje má padáka většinou v 23 :sweat_smile: ,ale zas když ji spát nedám přes den,tak ona to prostě nevydrží,ona je neposedná,že se vyčerpá totálně :grinning: a když ji přes den neuložím,odpadne mezi 16-17hod,ale doslova odpadne.To mi vetšinou usne u jídla,nebo u kreslení,prostě jen co sedne,usne :grinning:

a to je topak horší,protože vydrží spát dvě hodky,jenže pakje vychrápanáa je vzhůru dlouho doneci,atobych jimuselazabít aby usla :unamused:
24. črc 2007 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jess, stridej to..jeden den budes mit klid odpo a jeden den vecer...
24. črc 2007 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek