• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak se efektivně naučit cizí jazyk?

19. července 2016 
Výborný program na učení slovíček je Quizlet, já se tam "driluji" francouzštinu, můžu si tam vytisknout i sadu kartiček, Návod jak ho používat je třeba tady http://jana-sandova.cz/jak-se-zaregistrovat-na-quizlet-a-jak-vytvorit-svou-prvni-studijni-sadu. Jinak platí to co tu všichni říkají, pravidelnost, četba, poslech písniček, filmů v originále, dopisování.
18. dub 2016 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby někoho zajímalo, tak na jazykové škole Pelican je teďka sleva :grinning:

skolapelican.com/kurzy/pomaturitni-studium/
13. črc 2016 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky si myslím, že nejlepší způsob, jak se jazyk naučit, je odjet do ciziny. Byla jsem na jazykovým pobytu na Maltě, kde jsem 3 týdny angličtinu procvičovala. To bylo super. Učím se i pomocí písniček. Když se mi nějaká písnička líbí, najdu si její překlad. A používám ještě cizojazyčné knížky nebo články. Snažím se prostě, aby mě to bavilo. :slight_smile: Články zdarma jsem našla tady sogoodlanguages.com/english/cs/ tak zkuste. Třebaa vás to taky bude bavit. :slight_smile:
18. črc 2016 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě odjet do ciziny, na školách, hlavně těch vysokých jsou různé programy, takže se můžeš přihlásit. A nebo jsou ted populární hodně různé setkání... třeba kamarádka mi říkala, že pravidelně v Brně chodí na setkání cizinců, kteří mluví anglicky... a nebo jsou také skupinky, kde se mluví německy, rusky a tak... určitě je to dobrý krok jak se zlepšit.. :slight_smile:
19. črc 2016 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek