Jak se holí vaši muži? Poraďte

pajdalena
11. říj 2014

Kolem mne se to začíná hemžit muži s pěstěným plnovousem, nebo alespoň s dobře vypadajícím strništěm. Partner taktéž opouští tvář oholenou jako ,,dětská prdýlka" a nechává si vousy narůst, nicméně nastal problém, že potřebná místa klasickým vícebřitem, ani druhou jednobřitou stranou, kterou nástavce obsahují, neoholí tak pohodlně, jak by potřeboval.
Našla jsem stránky UpravSe, kde je široký sortiment strojků, žiletek, krémů na holení a ostatní pánské kosmetiky, jen bych se potřebovala poradit, jestli nemáte zkušenost s těmito ,,proprietami". Z tohoto e-shopu jsem již objednávala kolínskou, o které si troufnu tvrdit, že jsem na chlapovi ještě necítila nic lepšího.
Mě osobně se ,,staré" holení líbí, takže jsem ráda, že partner experimentuje.
Druhou věcí je přicházející Movember a vosky na knír, které se na stránkách také prodávají. Líbí se mi, že muži dávají narostlým knírem na vědomí, že mají v povědomí rakovinu prostaty a ráda bych i v tomto partnera podpořila, jen nevim, jaký by byl vhodný?

dokument
11. říj 2014

knír ovlivňuje rakovinu prostaty? Nebo to je nějaká kampaň, kterou neznám? Já nevím, fakt by mě to zajímalo. 🙂

karcoolka1
11. říj 2014

Tak můj chlap vyznává celkem obyčejnou klasiku. Nůžky a mechanický strojek na místa, kde nechce mít vousy vůbec.A stalo se tak i přes moje nákupy vymakanější techniky např.celkem drahého el.strojku od Philipsu až po různou kosmetiku. Má lehce delší vousy než inkriminovaný pán na fotce, přes bradu po líce a pod nosem stejnou délkou vše. Z kosmetiky používá akorát krém na suchou pleť a celkem pochopitelně to vtírá mezi vousy, tam má tendenci se kůže loupat. Toť vše
@dokument - jen k souvislosti knír vs prostata, ne opravdu knír nemá vliv na rakovinu prostaty 😉
Je to jako v současné době polévání vodou a upozorněním tak na určité onemocnění.Stejně tak pánové upozorňují vypěstováním kníru, vousu na rakovinu prostaty více zde http://www.novinky.cz/zena/zdravi/317906-muzske...
Ovšem těch, kteří to dělají právě kvůli tomu "upozornění" je si troufnu tvrdit zlomek.
Mezi námi taky jsem se neletěla polít kýblem vody 😉

pajdalena
autor
11. říj 2014

@dokument Jako bývá pochod od AVON s růžovými triky, tak listopad je celý ve znamení pánských knírů. Muži tak dávají najevo, že mají v povědomí rakovinu prostaty 🙂

pajdalena
autor
11. říj 2014

@karcoolka1 Na loupající se kůži pod vousy jsem také myslela. Jakožto děvče zvídavé jsem proto prostudovala i toto a žhavým kandidátem je pro mě http://www.upravse.cz/vyrobek/olej-na-vousy-apo... Teoreticky by měl tento olej svědění či loupání zamezit. Pomalu se bojim, abych se do toho nezabrala více než partner 🙂

karcoolka1
11. říj 2014

@pajdalena hi hi, jo jo proto jsem péče a snahy zanechala včas, neb přišla beztak vniveč 😀

monca_ruz22
Odpověď byla odstraněná
Zobraz