Jak se oblékáte, když jdete ven s malými?

mikulka
14. čer 2009

Ahoj holky,

když jsem ještě nebyla těhotná, všimla jsem si, že mamky s kočárkama a vůbec s děckama chodí dost divně oblečené. Nevkusně až, nebo hodně nemoderně. Divila jsem se, proč na sebe více nedbají, proč se oblékají tak hrozně!

Nyní jsem už taky maminka a nedávno, když jsem byla v parku, jsem viděla maminky už s většími dětmi (tak dvouletými) ve značkových oblečeních a tak jako šmrncovně oblečené, namalované...
Zato já!!! Starý džíny, hodně ojeté triko a ty boty! Sešlapané džínové tenisky vepředu trochu proděravělé. 😕
Oblékla jsem se holt pohodlně ke kočárku. 😒

Taky je fakt, že zatím jsem si neměla čas jít koupit nějaké obstojné triko, natož džíny, tak tahám takové staré, protože po porodu se mi změnila postava.

Jak jste na tom s oblečením vy, jak se oblékáte, když jdete ven s malými? Já se v tom parku trochu styděla, jak vypadám. 😝

susik77
17. čer 2009

mne sa vzdy pacilo, ked som videla ako chodia niekt. zenske krasne oblecene, namalovane, upravene. po porode som sa snazila chodit aspon s malou k dr. co najlepsie oblecena a namalovana aby som si nepripadala ako socka 😎
a vzdycky ako naschval som vzdy ked som prisla domov objavila bud na triku nej. flak , ako ma mala chytila , al. spinave nohavice( ked som vykladala kocik z auta) 😎 nastastie mm si nezaklada na dokonalosti, aj ja sa s tym zmierujem ze asi dokonala uz nebudem 😀 ale tu v okoli mam kopec kamaratiek na materskej s detmi-tiez nie su ziadne socky, chodia von s deckami v dzinach, teniskach triku a su v poho 😉
takze fakt zavisi-co komu vyhovuje za styl...
ked nastupim do prace, zase sa budem muset obliekat skor elegantne, tak zatial si uzivam pohodlnej. oblecenie 🙂

dididi30
17. čer 2009

sisstin ja som pribrala 20 kil mozno aj viac a som uz vsetko zhodila 😉 a to mam druhe dieta, mozno preto ze stale kojim 🙄 😅

sisstin
17. čer 2009

susik: však to není o tom, jestli se někdo oblíká elegantně, nebo sportovně..hezky se dá oblíct v jakýmkoliv stylu, který ti sluší a v kterým se cítíš dobře 😎

já třeba nemám na oblečení peněz tolik, kolik bych chtěla( to asi nikdo skoro 😝 ) a právě mě na tom baví, hledat kousky, který jsou pěkný, ale taky nejsou finančně náročný..takže mě baví různé slevy, ted jich je všude spousta...a taky přemýšlet nad tím, jestli se mi to bude hodit k víc věcem..stačí mít pár pěkných kombinovatelných kousků, k tomu pár doplnků a je vystaráno 😎 prostě člověk musí vypnout nad všedníma starostma..někdo si jde zacvičit, někdo maluje, někdo si čte..a někdo si jde koupit něco na sebe..důležitý je, že nám to udělá radost 🙂

susik77
17. čer 2009

siss: jasne, mm mi hovori, ze mam dobry vkus, skor som narazala na to, ze sa mi pacia zenske co vyzeraju tak "babikovsky" perfektna plet, make-up , vsetko dokonale 🙂 ja okrem inych veci neustale bojujem s mojimi divokymi vlasmi 😀

susik77
17. čer 2009

hm, myslim si ze tu v CR je dost slaby vyber oblecenia a neochotne predavacky 😒
siss, myslim, ze keby si bola v Amerike, tam by si v obchode super relaxovala 😉
ked som bola na skoleni v Severnej Karoline, cez volny cas sme behali po obchodoch , predavacky boli uplne super, vsetko ti priniesli-x siat kt. si si chcela vyskusat, strasne velky vyber vsetkeho mozneho a za ovela lepsie ceny ako tu...
v Anglicku to iste...ja mam dost problem tu v CR aj s kozmetikou na kucerave vlasy-tu toho az tak moc nie je. a tam neskutocny vyber kozmetiky aj oblecenia...😎

sisstin
17. čer 2009

susik: tý jo, tak já právě při výběru oblečení ochotné prodavačky ráda nemám 😝 já si to radši pěkně vyberu sama, aniž by mi někdo furt stál za zadkem 😝 ale výběr..no..nic moc, ale lepší se to...jinak co se týče kosmetiky, tak já už zde v CR nenakupuju vůůůůbec nic, všechno beru z UK nebo z USA...kde maj super věci, a hlavně ty ceny jsou oproti českým fakt směšný 😎

susik77
17. čer 2009

mne sa prave pacilo, ze mi vsetky tie veci nosili do kabinky, vybrala som si sama 😉
a kde si objednavas ? cez znameho al. e-bay?

dididi30
17. čer 2009

sus, veru v anglicku je pohoda , si tam hodinu a ked si nevyberies nerozoberaju ta 😠 uplna pohodka 😵 a tie z zlavy 😵 😀

susik77
17. čer 2009

dididi: jj , za to tu v Prahe v Rossmanovi za mnou spehuju ti hlidaci po ulickach, ci si nejaku flasticku nahodou nestrcim do vrecka 😀
a nechapala som, ze v Amerike som kupila sampon Redken za 140 Kc v prepocte. tu ma stoji cez 500 Kc 😝

dididi30
17. čer 2009

susi hovor mi o tom, ked ideme domov vsetko beriem, nekupujem tam nic , bo ocami gulam, ake ceny, boze a nasa slovac , nic moc vyplaty a tak zdieraju 😠
a ozaj ty slovenka bola si v amerike a si v cechach, sranda 😀
+

sisstin
17. čer 2009

jinak holky..vždycky, když jsem v BA..tak nestíhám zírat, jaké modely..kam se teda hrabe Praha 😕

andy21
17. čer 2009

Tak já se před těhu ráda oblékala hezky a na tom se nic nezměnilo ani ted, jen si s kočárem nenosím kabelku, jinka mám ráda sporotvně elegantní modu, barvičky, ráda kombinuju, mám sladěný sponky a bez líčení ven nejdu, řasy a tvářenka jsou nezbytnost 🙂
se přiznám, že mi na tom záleželo i 6 hodin po porodu, návštěvy a já měla po celým ksichtě fialový flíčky z tlačení a snažila se je zamaskovat make-upem 😀

a jińak mám o 5 kg mín jak před těhu, asi z kojení a z malý živý teroristky 🙂

sisstin
17. čer 2009

andy: no kabelky jsou krize..já když jdu někam bez kočáru, tak zjištuju, že nemám žádnou kabelku 😝 ..jinak já jsem taky ten typ, že se bez make-upu vůbec necítím dobře..a taky jsem si myslela, že to budu u porodu řešit..ale bylo mi to fakt fuk..i potom, v porodnici jsem se nemalovala ani jednou..ale tam jsme všechny vypadaly hrozně a měly jsme jiné starosti..takže mi to bylo fuk 😅

andy21
17. čer 2009

přijde mi, že ve městech už jsou maminy s kočárama "vystajlovaný", víte co je super, když je sladěný dítě i s maminou 😅

jsem pořád přemýšlela, v jakých barvách kočár, pak jsem si řekla, že neutrální bude nejlepší, že já budu b barvách, Máli taky a aby se to ještě tlouklo s kočárem a hračkama v něm se mi zdá moc...

sisstin
17. čer 2009

andy: tak do takové dokonalosti jsem to ještě nedotáhla...to mě zas tak nebere, abysme ještě byli s Tygrem v barvách 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

andy21
17. čer 2009

sisstin jako já měla porod celkem fajn a tak nějak jsem se sama sebe hned po porodu v tom zrcadle lekla 😀

a kabelky mě mrzí, máma mi dala krásnou temně fialovou z Itálie a já ji tu suším doma 😝

kolikrát vidím na ulici holku, neupravenou, nenalíčenou a říkám si ta kdyby se nechala šmrncovně ostříhat, nalíčila se a oblíkla jinak je z ní naprostá kost 😎

andy21
17. čer 2009

no jako mě to ted tak napadlo, že jsem viděla takovou maminu jak z katalogu a ta dcera byla oblečená snad v miniaturách mamčinejch věcí 😀 ale jako berte to s nadhledem 😅

sisstin
17. čer 2009

andy: no tak to mám taky, že bych hned každýho upravila do "své" verze 😅 nicméně některým je to fuk, a je jim tak dobře..na jednu stranu závidím, pže jsou prostě v pohodě...já se furt bojím, že si o mně někdo bude myslet, že vypadám blbě 😕 prostě holt je to takovej tlak od společnosti, že by ženská měla vypadat furt skvěle..a ne každej umí mít to na háku, že 😎 já třeba nebyla bez make-upu venku od svých 13let, páč mám strach, že bych lidi ohrožovala svým přírodním vzhledem 😅

susik77
17. čer 2009

dididi: v Prahe byvame-uz 8 rokov 🙂 a v Amerike som bola na 2 tyzdne na skoleni. Byvat by som tam teda nemusela ale tie obchody by som brala 😵
siss: s tou Blavou suhlasim 😉 Ja si tam vzdy pripadam dost pod uroven...ale zase v Prahe chodia vsetci obleceni tak viac pohodovo 😉

andy21
17. čer 2009

sisstin 😀
jako já si nemyslim, že by ženský bez make-upu vypadaly blbě, ale proč nezdůraznit to hezký 🙂

sisstin
17. čer 2009

susik: no mě dostává, že tam chodí vyloženě vymoděné i 12-13leté slečny..nevim, kde na to berou peníze...asi rodiče 😕 holt je jiná doba..já chodila ve 13letech jak socka..tričko s Backstreet boys a nějaký šílený kalhoty 😔 😅

sisstin
17. čer 2009

andy: mně se líbí ženy s make-upem, když vidím nějakou pěknou holku nenalíčenou, tak si hned říkám, jak moc krásně by vypadala s make-upem, ale každému se líbí něco jiného..někdo upřednostnuje přirozenost 🙂

susik77
17. čer 2009

mne sa tiez pacia maminky s detickami ako z katalogu 🙂 akurat podobne ako pisala kristi, by to u nas vydrzalo par minut 😀

sisstin
17. čer 2009

tak děti jsou děti..já se zas vyloženě těšim, až bude Tygr jak malý prasátko..snad se toho někdy dožiju 😅 😅 😅 😅

susik77
17. čer 2009

siss: v Blave som byvala a studov. 9 rokov, takze to trochu poznam 😎 tam proste tie holky maju vyzor na top mieste, takze aj ked nemaju prachy-prip. rodicia tak to obetuju a kupia dceram boty za 5000 😝

sisstin
17. čer 2009

susik: no to je docela škoda 😔 to je trošku dětství v čudu..my sice nechodily jak modelky...ale prostě byla spousta jiné srandy..platonicky jsme milovaly zpěváky..na tabulky jsme si psaly jména kluků, který jsme zbožnovaly...malovaly jsme se jak plakáty levnejma stínama... 😅 ale když jsem chodila na základku, tak jsme ještě jakž takž měly všechny tak stejné oblečení a fin. možnosti...na SS už to bylo horší 😝

jakoubka
17. čer 2009

Ahoj

Mě někdy připadá,že se nekteré maminy řídí heslem-tak muže mám,dítě mám ,tak vo co go 🙄 a začínají na sebe kašlat. 😒

Já mám teda pořád víc o 8 kg než před těhu,no ještě před Vánoci to bylo 20 😒

Já miluji být upravená,nemusí to být ani echt značkový(na to nemám),ale ráda nakupuji v New yorker.
Mám ráda takový ten uvolněný styl,rifle,top(tuniku),baleríny,velkou tašku a jdu 😅

susik77
17. čer 2009

haha, neboj, do mesiaca -dvoch bude, ani sa nenazdas 😀
verca tiez chcela byt stale v kociku a teraz tu nahana vsetkych chalanov po sidlisku 😀

sisstin
17. čer 2009

jakoubka: čau 🙂 do tohoto stylu jsem přešla po porodu..taky ho mám ráda..nikde nic netlačí, neleze..a vypadá to pěkně 🙂

susik77
17. čer 2009

siss: ale inak v BA su dost bohati ludia...mne pripadaju aj tie ceny bytov rovnakej urovne aj 3x drahsie ako v Prahe. Mm je z Blavy a hovori, ze Blava by mohla byt kludne samostatny stat, ze by sa uzivila...