• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak se oblékáte, když jdete ven s malými?

18. června 2009 
soanpe: já měla mateřskou stejnou jak rodičák, takže u mě to skok nebyl moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale MP ted přispívá hodně, jelikož máme Tygra..a prý si mám tu dovolenou užít :grinning: , předtím mi nedával nic..takže jsem na tom byla hůře :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mívala jsem i 3zaměstnání, takže něco jsem si vydělala..jenže to hned padlo na hadry a podobně..já prostě neušetřim, ani kdybych měla měsíčně 100tis. :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak ty daně jsou hustý..na SK to mají lépe zařízené v tomhle :wink: navíc MP v státní správě bere hodně dobrý prachy.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2009 ve 22:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, nasrala jsem se..uklidnila..pokecala..a ted jdu do peří..a zítra si jdu koupit džíny..už se mooooc těšim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 ve 22:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám na SK sice rodinu, ale skoro všichni jou v důchodu, takže nemám šajnu o tom , jak to tam funguje :sweat_smile:
17. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu píct bublaninu :grinning:
17. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen tak pro uplnost: jak tu nekdo psal, ze se v UK/USA speky neresi. Dovolim si nesouhlasit. Co si pamatuju z Ameriky, kazdej tam byl posedlej zdravym ziv. stylem a tlustosi meli nalepku linych, neschopnych a chudych lidi. Totez je to tady v UK - kazdej zenskej casak napechovanej dietama, cvicenim a tipama, jak ty speky schovat. Jasne, spousta Americanek a Britek jsou tlusty, ale rozhodne to resi, ne ze ne! A ja, pac jsem hubena jak tycka, tak po me Anglani slintaj (a jejich velkoprdelaty, kozaty pritelkyne me za to nenavidi! :grinning: ). Tak jsem se pochvalila a bezim do prace....Jo a zdravim sisstin :wink: Vypadas cim dal lip, holka :wink:
18. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zenett, neni nad to kdyz clovek pouziva vhodna slova, ze :wink:
18. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
sorry, jestli jsem nekoho urazila. It's best to be to the point! :grinning: :wink:
18. čer 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ne, neurazila, vubec ne :slight_smile: Jen jsi mi potvrdila ten cz streotyp :wink:
18. čer 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanett
není to tak dávno, co se známý vrátil z Californie totálně zklamanej :astonished:
hledal tam ty krásný štíhlý a neodolatelný ženský :grinning: :grinning: :grinning: a prej je rád, že žije v ČR :sweat_smile:
18. čer 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek